تاثیر موسیقی درمانی بر بیماران

تاثیر موسیقی درمانی بر بیماران

تاثیر موسیقی درمانی بر بیماران

آیا تا به حال وقتی که شما ناراحت بودید به آهنگ های مورد علاقه خود گوش داده اید و احساس بهتری داشته اید؟ اگر اینطور است باید بدانید موسیقی درمانی بسیار مفید می باشد. در این نوشته می خواهیم در مورد مزایای درمان از طریق موسیقی را به شما بگوییم. این موضوع فراتر از آن می باشد که شما فکر می کنید.

یک مطالعه جدید نشان داده است که بیمارانی که قبل از عمل جراحی ، حین و بعد از عمل جراحی به موسیقی گوش داده اند ، بازیابی سریع تری نسبت به افرادی داشته اند که این کا را انجام نداده اند. موسیقی درمانی خبر خوبی است ! موسیقی یک روش امن و ارزان برای درمان بیماری می باشد. محققان دریافتند که موسیقی باعث کاهش اضطراب و درد بیماران به طور قابل توجهی می شود و نیاز بیماران به دارو کاهش پیدا می کند. با موسیقی درمانی بیماران بیشتر از خود مراقبت می کنند. دلیل این کار این است که در موسیقی درمانی فرد به جای درد و ناراحتی تمرکز خود را بر روی موسیقی می گذارد.

اگر شما یا اطرافیان شما در حال رفتن به عمل جراحی هستند باید دو نکته را به خاطر داشته باشید ، اول اینکه موسیقی به انتخاب بیمار انتخاب شود ، تا آن چیزی باشد که از آن لذت می برد و نکته دوم اینکه موسیقی باید با توانایی تیم پزشکی برای انجام عمل جراحی انجام شود و هیچ دخالتی در کار نباشد.

اگر شما در حال رفتن به تحت عمل جراحی و یا کسی که می دانید، دو چیز شما باید به خاطر داشته باشید برای این کار به طور موثر وجود دارد. در مرحله اول، بیمار را به انتخاب موسیقی، به دلیل آن است به چیزی که آنها لذت ببرید. و در مرحله دوم، موسیقی باید با توانایی تیم پزشکی برای انجام عمل جراحی و یا برای مراقبت از بیمار به هیچ وجه دخالت نمی کند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *