بهترین همسر

بهترین همسر | راز بهترین همسر دنیا بودن در چیست

بهترین همسر

بهترین همسر

راز بهترین همسر دنیا بودن در چیست

بهترین همسر | راز بهترین همسر دنیا بودن در چیست

بهترین همسر

باورتان می شود با این کارهای ساده بتوانید بهترین همسر دنیا شوید؟!!

شاد کردن همسر در زندگی بهترین روش برای تبدیل شدن به یک همسر ایده آل است‎

شاد کردن همسرتان در زندگی زناشویی یکی از بهترین روشها برای تبدیل شدن به یک همسر خوب و ایده آل است. در این مقاله قصد داریم شما را با ساده ترین راه ها برای خوشحال کردن همسرتان آشنا کنیم.

در رابطه ها لحظات کوچک هستند که حرف اول را می زنند. در یکی از مطالعات روانشناسی با تعدادی از زنان شادی که در رابطه زناشویی خود بسیار موفق و خوشحال بودند مذاکراتی به عمل آمده است. کارهایی که همسرانشان برای خوشحالی آن ها انجام می دهند به این گونه می باشد که در زیر آورده ام:

برای او یادداشت بگذارید
من و همسرم بیشتر از ۵ ساله که ازدواج کرده ایم. شاید فکر کنید رابطه ما الان دیگه خیلی کسل کننده شده اما اون همیشه با گذاشتن یادداشت های عاشقانه در کیفم به من یادآوری میکنه که دوستم داره. من هر شب وسایلم رو برای فردا آماده میکنم و همسرم اون یادداشت رو داخل وسایلم قرار میده.

او را بخندانید
۳ ساله که نامزد هستیم اما هنوز هم وقتی فیلمی از خودش برام میفرسته از خنده روده بر میشم. این کارش فقط برای این نیست که بخواد منو بخندونه بلکه علاقه ش رو به من نشون میده و من هم او را دوست دارم و این کارش رو تحسین می کنم.

به او گوش بدهید
وقتی مشکلی دارم که واقعا منو اذیت میکنه همسرم تمام توجهش رو به من میده. اون موبایلش رو زمین میذاره و موقع گوش دادن به حرفام هیچ کار دیگه ای انجام نمیده. با این کارش به من نشون میده که چقدر براش مهم هستم و به من اهمیت میده.

به او فضای شخصی بدهید
من و همسرم بعد از یک سال نامزدی زیر یک سقف رفته ایم. وقتی از زندگی مجردی وارد یک زندگی دو نفره میشی شاید کمی سخت باشه. وقتی متوجه میشه که به فضای شخصی نیاز دارم و می خوام کمی با خودم باشم این رو درک میکنه و به بهانه پیاده روی بیرون میره.

با مادر زن تماس بگیرید
همسرم هر هفته به مادرم زنگ میزنه. رابطه خیلی خوبی با مادرم داره و هر هفته بهش زنگ میزنه چون میدونه که بزرگتره و تنها زندگی میکنه. این نشون میده که چقدر آدما براش مهم هستن و نسبت بهشون بی تفاوت نیست.

راز بهترین همسر دنیا بودن در چیست؟

یک زن خوب میداند که دنیای مردان تفاوتهای زیادی با دنیای زنان دارد، هر زنی تلاش خود را میکند تا برای همسر خود بهترین باشد مهمترین وظیفه زنان پرو بال دادن به داشته ها و اعتماد به نفس مردان است.

بسیاری از زوج ها اگر نصیحت خوبی دریافت کنند, از طلاق دوری می کنند و با صلح و آرامش به زندگیشان ادامه خواهند داد.

بهترین همسر دنیا چه خصوصیاتی دارد؟

ویژگی های بهترین همسر دنیا

قبل از اینکه صحبت کنید فکر کنید:

زوج ها تمایل به توسعه مسائل داغی دارند که باعث بحث های فراوانی می شوند. شما می توانید با صبر کردن قبل از پاسخ دادن به چیزی که شما را عصبانی کرده است, دعوا را کاهش دهید. بهترین کار این است که تا ده بشمارید.

خوبی ها را پر رنگ تر کنید:

هر فرد متاهل به شما خواهد گفت که ازدواج همه چیز دارد. زمان های خوب, زمان های بد, و غیره.ازدواج در صورتی امکان پذیر است که ارزش خوبی, بیشتر از بدی باشد.هر چه بیشتر خوبی را درک کنید و سعی کنید که راه بد را رها کنید, آسان تر خواهد شد و علاقه و ارتباط بیشتری نسبت به همسرتان احساس خواهید کرد.

زندگی موفق

بهترین همسر دنیا چگونه است؟
رفتارهای بهترین همسر دنیا

حداقل به اندازه سرگرمی هایتان، به ازدواجتان توجه کنید:

مردم مبالغ هنگفتی صرف منافع خود می کنند. اما وقتی روابط آنها به مشکل برمیخورد, برخی دست هایشان را بالا می برند و تسلیم می شوند و تصمیم می گیرند که دیگر امتحان کردن بی فایده است.خواندن کتاب هایی درباره ازدواج, حل اختلاف و تکنیک های ارتباطی به ازدواج شما کمک می کند دادنشان به همسرتان برای خواندن عالی است.

با همسرتان بهتر از رفتاری که با بقیه دارید، داشته باشید:

واقعیت تاسف بار این است که مردم دوست دارند با همسران خود بدتر از بقیه رفتار کنند.

خود را وقف همسر خود کنید. البته در این رابطه هم حد تعادل را رعایت کنید.

زندگی عاشقانه

بهترین همسر دنیا چطور رفتار می کند؟
بهترین همسر دنیا چه برخوردی دارد؟

علایق جداگانه ای داشته باشید:

مطمئن شوید که کمی فضای خصوصی دارید و به همسر خود نیز این فضا را بدهید. ازدواج مستلزم با هم بودن زیاد است, اما نیازی به چسبیدن بهم نیست.

اهداف همسر خود را تشویق کنید:

در یک ازدواج موفق, یک همسر از موفقیت های همسرش خوشحال می شود. همسران خوب همسرانشان را در رسیدن به اهدافشان تشویق می کنند. گاهی اهداف, مانند تغییر شغل, ترسناک هستند و باید به دقت ارزیابی شوند. این کار را با هم و با هم فکری هم انجام دهید.

علاقه به همسررازهای بهترین همسر دنیا بودن
مهم ترین خصوصیات بهترین همسر دنیا

چیزهایی بیابید که از انجامشان باهم لذت می برید:

ازدواج مشارکتی است. اگر هر دوی شما علایق کاملاً جداگانه ای دارید, سرانجام می روید. علایق, اشتیاق و لذت مشترکی را پیدا کنید, و تشخیص دهید که این فعالیت ها احتمالاً در طول زمان تغییر خواهند کرد.

فکر نکنید چمن بقیه سبزتر از چمن شما است:

بیشتر افرادی که ازدواج خود را برای فرد دیگری ترک می کنند, مشکلات مشابهی را در رابطه جدیدشان پیدا می کنند و بسیاری از آن ها تاسف می خورند.

همسر خوب

می خواهم بهترین همسر دنیا شوم
چگونه می توان بهترین همسر دنیا شد؟

حداقل روزی یک بار از همسرتان تعریف کنید:

این به یک رابطه سالم منجر می شود و این کار درست است, چون همسرتان احتمالاً هر روز کارهای خوب زیادی انجام می دهد.

سخت کار کردن با همسرتان برای ایجاد امنیت مالی:

یکی از مزایای ازدواج, ایجاد یک سرمایه گذاری مشترک اقتصادی است. همانطور که امنیت مالی شما افزایش می یابد, این یکی از چیزهایی خواهد بود که به شما اجازه می دهد نسبت به یکدیگر و جهان احساس خوبی داشته باشید.

ویژگی مرد خوب

تکنیک های بهترین همسر دنیا شدن
بهترین همسر دنیا چه رفتاری از خود نشان می دهد؟

شریک همسر خود باشید:

در مورد فعالیت هایی که در آن درگیر هستید, از جمله روزهای کاری و آنچه در خانه انجام می دهید آگاه باشید و همیشه در پایان روز با هم حرف بزنید.

همیشه او را بهترین همسر تصور کنید:

همه سو تفاهم دارند. اگر کارهای همسرتان شما را ناراحت می کند, کمی صبر کنید و سعی کنید انگیزه خود را بیابید. ممکن است به خوبی متوجه شوید که همسرتان مصمم است تا سازنده باشد و نه منفی، و تفسیر نادرست یا فرض شما غلط بوده است.

زوج موفق

ترفندهایی برای اینکه بهترین همسر دنیا شوید
عادت هایی که ثابت می کند بهترین همسر دنیا هستید

با همسرتان سر کودکانتان دعوا نکنید:

اختلافاتی در مورد کودکان می تواند برای متاهل ها بسیار مضر باشد. بحث ها را قطع کنید تا کودکان شما بدانند که شما با آن ها موافق نیستید. در صورت نیاز، توصیه های حرفه ای دریافت کنید و به دیدگاه های مختلف خود احترام بگذارید.

در مورد همسرتان به دوستان و خانواده تان شکایت نکنید:

یک شکایت در زمانی کوتاه در ازدواج تان پس از حل مشکل و یا حل آن، به گوش شنونده طنین انداز خواهد شد.اگر لازم است با کسی در مورد ازدواج خود صحبت کنید، یک مشاوره حرفه ای را پیدا کنید.

شکایت از همسر

راه بهترین همسر دنیا شدن چیست؟
راه و روش بهترین همسر دنیا بودن

وفادار باشید:

خیانت خیلی از ازدواج ها را تمام کرده است و از بین برده است. اگر نمی توانید در خارج از ازدواج مقاومت کنید، با همه صادق باشید و ابتدا به ازدواج خود پایان دهید.

زمانی را با دوستان مشترکتان سپری کنید:

برای دنبال کردن دوستی های بیرون، با افراد مجرد و یا زوج های دیگر، برای زندگی متاهلی بسیار خوب است.

دیدن دوستان

نکاتی برای بهترین همسران دنیا
یا خودتان را بهترین همسر دنیا می دانید؟

همدیگر را ببخشید:

ازدواج خیلی طولانی است و اتفاقات بد ممکن است رخ دهد. هر زن و مردی اشتباهاتی را مرتکب می شود و زمان های بد دیگر را درمان می کنند. شما باید بتوانید همسرتان را به خاطر اشتباهاتش عفو کنید و به جلو حرکت کنید.به یاد داشته باشید که دفعه بعد ممکن است شما نیاز به بخشیده شدن داشته باشید.

به مشارکت یکدیگر در زندگی زناشویی توجه کنید:

ازدواج اغلب به دلیل تفاوت های درک شده در سطح مشارکت هر حزب شکست می خورد. سعی کنید از مشارکت های فرد دیگر تشکر کنید، چه مالی باشند و چه احساسی.

توجه به همسر

بهترین همسر دنیا و ترفندهای آن
این رفتارها باعث می شوند بهترین همسر دنیا شوید

ازدواج آسان نیست:

ایجاد یک ازدواج قوی زمان، تلاش و بلوغ را می طلبد اما ارزشش را دارد.

به همسرتان احترام بگذارید:

زن یا مردی که به همسر خود احترام میگذارد، قطعا بهترین زنی است که نصیب هر مردی خواهد شد.

مراقب تنبیه هایتان باشید:

یک صحبت مهم با خانم ها ؛ هرگز همسرتان را برای تنبیه از غذا یا رابطه جنسی محروم نکنید چراکه جدا ضرر خواهید کرد به این دلیل که او ممکن است مجبور شود این دو نیاز خود را در بیرون از خانه بیابد.

جمع آوری شده توسط سایت روانشناسی خانواده بخش روانشناسی ازدواج

در ادامه بخوانید : 

پرسش و پاسخ مشاوره ازدواج

انتظار یک مرد از همسرش چیست؟

می گوید خواستگارم و سکس می خواهد

آیا در دقیقه نود راهی هست که بتوان مانع از طلاق شد؟

دو اصل مهم در ازدواج

دنیای دوستی و نامزدی دنیایی متفاوت از زندگی مشترک

دوران نامزدی، بهترین فرصت برای محک زدن روابط آینده
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.