120
کد: 1576
چهارشنبه, 17 دی 99

 تقو


تقويت هوش و خلاقيت به روش خودهيپنوتيزم 

تقوي
 آیا می‌دانستید در تمام فعالیت‌های مربوط به مغز شما، اصلاح الگوهای ذهنی بیشترین  تأثیر را در موفقیت تان دارد؟استفاده از فایل های خود هیپنوتیزم فقط برای اصلاح الگوهای ذهنی نیست، بلکه می‌تواند موفقیت شما در جنبه های مختلف زندگی بیشتر کند، آرامشتان را بهبود بخشد، روابط خانوادگی تان را بهبود بخشد و …استفاده از فایل های خود هیپنوتیزم را شروع کنید. سپس بنشینید و از نتایج آن

آیا می دانستید که بیشتر افراد دارای بهره هوشی قابل قبولی هستند و فقط باید آنرا تقویت کنند تا بتوانند پیشرفت کنند؟آیا شما هم عدم موفقیت خود در تحصیل، تجارت و زندگی را به خاطر نداشتن هوش و استعداد می دانید؟ آیا می دانید که چنین توجیهاتی پذیرفته نیست؟آیا دوست دارید که با تقویت هوش و خلاقیتتان، به موفقیت های بیشتری دست یابید؟آیا دوست دارید که همانند افراد نابغه از حضور ذهن خود و یادآوری مطالب به صورت عالی لذت ببرید؟با فایل های خودهیپنوتیزم ،بدون تلاش فیزیکی زیاد، سرعت رشد تغییرات مثبت تان را چند برابر افزایش دهید!استفاده از فایل های خود هیپنوتیزم را شروع کنید. سپس بنشینید و از نتایج آن متحیر شوید و لذت ببرید!


آیا می دانستید که یکی از بهترین روش های تقویت حافظه و بالا بردن هوش و قدرت خلاقیت، استفاده از روش خودهیپنوتیزم است؟آزمایشات هیپنوتیزم نشان داده است که یک شخص با استعداد متوسط میتواند تحت تأثیر هیپنوتیزم و خودهیپنوتیزم نابغه شود. شاید در ابتدا آنرا غیر واقعی بدانید ولی باید به شما بگویم که این امر، صددرصد از نظر علمی تأیید شده است و این مورد را دکتر وان پلت در کتاب اسرار هیپنوتیزم بیان کرده است.

یک آزمایش هیپنوتیزم نشان داده است که یک هنرمند نقاش که برای ترسیم یک نقاشی ده سال وقت صرف کرده بود ولی باز هم به خوبی موفق نشده بود توانست در حالت هیپنوتیزم در مدت شش ساعت آنرا نقاشی کند در حالیکه در حالت عادی احتیاج به هفتاد ساعت وقت داشت و این نمونه موردی برای اثبات این موضوع است.

همینطور راچمانینف یکی از آهنگسازان بنام این عرصه وقتی در ساختن آهنگ معروف خود با شکست مواجه شد توانست با استفاده از هیپنوتیزم آهنگ خود را تکمیل کند و به موفقیت بزرگ جهانی برسد.

البته مسلم است که استعداد و نبوغ دارای درجاتی است و هر فردی حتی با هیپنوتیزم هم نمیتواند نابغه شود ولی هیپنوتیزم نشان داده است که هر کس می تواند خیلی بهتر از آنچه که در حال حاضر هست بشود و می تواند استعدادهای نهفته مغز را که تاکنون در حال رکود و خفته بوده اند بیدار کند.

اکثر مردم دارای استعداد و نبوغ خاصی هستند که تاکنون برای آنها ناشناخته مانده است. به عبارت دیگر اکثر مردم نمیدانند چه استعدادی دارند و یا برای چه کاری ساخته شده اند ولی هیپنوتیزم این استعداد را آشکار می کند و آنرا پرورش میدهد. البته این نکته را باید بخاطر داشت که پشتکار جزئی از نبوغ است و هیپنوتیزم این پشتکار را به شما می دهد.

با استفاده از روش خود هیپنوتیزم قدرت تمرکز مغزتان را افزایش دهید!تجربه و آزمایشات هیپنوتیزمی نشان میدهند که نبوغ، نتیجه و حاصل توانائی تمرکز فوق العاده مغز است. بدین ترتیب وقتی مغز به شدت برای انجام کاری متمرکز می شود، کارهای شگرفی را انجام می دهد. به عنوان مثال انیشتن، پدر قانون نسبیت در سال ۱۹۵۳ توانست فکر خود را بر یک موضوع متمرکز کند و نظریه بزرگ جهانی خود را اظهار نماید. او توانسته بود قدرت نبوغ خود را فعال نماید.

هر فردی که دارای استعداد متوسطی باشد به طور بالقوه نابغه است و به عبارت ساده تر دارای نبوغ و هوش سرشار ولی نهانی است ولی اگر بتواند سلولهای مغزی خود را بکار بگیرد می تواند همانند یک نابغه عمل کند.

لازم به یادآوری است که خودهیپنوتیزم به عنوان یکی از قویترین روش های هیپنوتیزم می تواند همان تأثیر هیپنوتیزم را در تقویت هوش و خلاقیت و رشد نبوغ و استعدادهای فردی داشته باشد.

خود هیپنوتیزم، کلید طلایی کنترل ذهن و دنیای درونجهت کسب موفقیت در زندگی در ابعاد گوناگون، روشهای مختلفی وجود دارد که هر کدام به نوبه خود موثر، اثبات شده و ارزشمند است. اما کدام روش بهتر است و چگونه می توان در کمترین زمان به بهترین نتایج در کسب موفقیتهای مختلف دست یافت ؟ امروزه بر همگان و در تمام جهان و ایران ثابت شده که کنترل ذهن، ضمیر ناخودآگاه و باورهای ما تاثیر صد در صد مستقیمی بر کنترل زندگی در ابعاد مختلف مادی، روحی، شخصیتی، فکری و معنوی دارد و در واقع این دنیای درون ما است که دنیای بیرون را شکل می دهد که این موضوع دیگر به یک امر بدیهی و کاملا شناخته شده تبدیل شده است.

خودهیپنوتیزم، کلید طلائی ورود به دنیای ذهن و کنترل آن برای هر فرد می باشد و کنترل ذهن، راز اصلی کنترل زندگی و ایجاد تغییرات دلخواه است. خودهيپنوتيزم تأثير بسيار قابل توجهی در رسيدن به اهداف در زندگي دارد. خودهیپنوتیزم تنها روشی است که قابلیت کنترل کردن ذهن و ضمیر ناخودآگاه ما را به قویترین و مستقیم ترین شکل ممکن به وجود آورده و همچنین باورهای ما را به تسخیر خودمان در می آورد.

شاید روشهای بسیاری برای کنترل ذهن و دنیای درونی ما وجود داشته باشد. اما بدون شک خودهیپنوتیزم به عنوان قویترین روش در سراسر جهان شناخته شده است چون خود هیپنوتیزم دقیقا ما را به صورت مستقیم وارد فضای ذهنمان می کند و مانند روشهای دیگر نیست که از دور و با زحمت بسیار زیاد سعی می کنند تا بر روی ذهن و ضمیر ناخودآگاه ما تاثیر بگذارند که تازه در اکثر موارد این تاثیرات، بسیار سطحی و گذرا خواهد بود و باورهای ما را نمی تواند از درون و بصورت عمیق متحول کند.

متحیر شوید و لذت ببرید!

 
نظر کاربران
انتشار یافته: 0 نظر
در انتظار بررسی:0
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: