جذب یک زن , جذب یک مرد , روابط زناشویی, سکسولوژی , عزت نفس, عاطفه، توجه , احترام ,عاشقان عقل, عاشقان افتخار, عاشقان بدست آوردن , قانون جذب مردان , قانون جذب زنان , قانون جذب تنها قانون موفقیت , قانون جذب ,برایان تریسی , قدرت جاذبه , برای جذب مردان اینگونه حرف بزنید , ویژگی‌هایی در زنان، که مردان را جذب می‌کند ,

جذب یک زن , جذب یک مرد | برایان تریسی |

جذب یک زن , جذب یک مرد

 

جذب یک زن

جذب یک زن , جذب یک مرد

زن یکی از بهترین آفریده های خداوند است
غیر از شکل ظاهری، زنان و مردان با هم تفاوت دارند

یکی از مهمترین ابزارهای جذب این است که در نظر زنان اطرافتان احساساتی و جذاب باشید. زنان عاشق مردانی هستند که جذابیت دارند.

برای این که بتوانید زنی را جذب کنید باید بدانید فکر و احساس او چگونه است. اگر می خواهید آنها شما را دوست داشته باشند، پس باید چیزهایی را بگویید و کارهایی را انجام دهید که از لحاظ احساسی آن ها را تحت تاثیر قرار دهد.

منشا اصلی ارزش شخصیتی و عزت نفس زنان از نحوه ارتباط شان با افراد مهم در زندگی شان سرچشمه می گیرد. آن ها بیشتر از مردان بر ظاهر بیرونی توجه دارند و این که دیگران چقدر به آنها اهمیت می دهند و یا رفتار می کنند برایشان مهم است.

بخوانید : زن امروز چه می خواهد ؟

جذب یک زن , جذب یک مرد , روابط زناشویی, سکسولوژی , عزت نفس, عاطفه، توجه , احترام ,عاشقان عقل, عاشقان افتخار, عاشقان بدست آوردن , قانون جذب مردان , قانون جذب زنان , قانون جذب تنها قانون موفقیت , قانون جذب ,برایان تریسی , قدرت جاذبه , برای جذب مردان اینگونه حرف بزنید , ویژگی‌هایی در زنان، که مردان را جذب می‌کند ,

سه نیاز ضروری هر زن: جذب یک زن , جذب یک مرد

سه نیاز از مهمترین نیازهای اصلی و مهم زنان، عاطفه، توجه و احترام است. آن ها با توجه به اهمیت و توجهی که دیگران نسبت به آن ها دارند و قابلیت و جراتی که دارند در مورد دیگران قضاوت می کنند.آنها ظاهر بیرونی و درون قلب کسی را که با او صحبت می کنند می بینند.

راه جذب یک زن این است که به عنوان یک انسان صد در صد متوجه او باشید و هنگامی که صحبت می کند بدون این که وقفه ای ایجاد کنید یا صحبت هایشان را قطع کنید مکالمه را ادامه دهید.مانند دو عاشق جوان بشینید و به چشمان یکدیگر نگاه کنید، بدین ترتیب باعث می شوید زن یا فردی که می خواهد جذبش کنید به صورت تمام و کمال شیفته ی شما شود.

کم تر صحبت کنید، بیشتر گوش دهید  جذب یک زن , جذب یک مرد 

وقتی با زنی که به او علاقه دارید روبه رو شدید به جای این که وسوسه شوید از خودتان تعریف کنید طوری که انگار جذاب ترین واقعه برایتان رخ داده از او در مورد خودش و روزی که داشته، درباره ی زندگی و علاقه اش بپرسید و سپس آرام و با دقت به پاسخ هایش گوش دهید.او شما را فردی جذاب خواهد یافت.

بخوانید : زنان موفق

تحت تاثیر قرار دهیم یا تحت تاثیر قرار بگیریم؟ جذب یک زن , جذب یک مرد 

اگر می خواهید زنی را جذب خود کنید به جای اینکه از خودتان صحبت کنید و سعی کنید او را تحت تاثیر قرار دهید، تحت تاثیر او قرار بگیرید. از او سوال بپرسید و با او در مورد امیدها، علایق، پیشینه، اهداف و آرزوهایش صحبت کنید. طوری به حرف هایش گوش دهید و با او صحبت کنید که گویی او جذاب ترین فردی است که تاکنون ملاقات کرده اید.

هر چه بیشتر تحت تاثیر او، ایده ها، عقاید، خصوصیات و شخصیت او قرار بگیرید، بیشتر تحت تاثیر شما قرار می گیرد و شما را کاملا فردی جذاب خواهد دانست.

جذب یک زن , جذب یک مرد , روابط زناشویی, سکسولوژی , عزت نفس, عاطفه، توجه , احترام ,عاشقان عقل, عاشقان افتخار, عاشقان بدست آوردن , قانون جذب مردان , قانون جذب زنان , قانون جذب تنها قانون موفقیت , قانون جذب ,برایان تریسی , قدرت جاذبه , برای جذب مردان اینگونه حرف بزنید , ویژگی‌هایی در زنان، که مردان را جذب می‌کند ,

جذب یک مرد  جذب یک زن , جذب یک مرد

 

بخوانید : نیازهای مردان چیست ؟

سه نوع مرد وجود دارد، عاشقان عقل، عاشقان افتخار، عاشقان بدست آوردن.

مردان، عاشق داشتن جاذبه هستند. اگر احساس کنند جذاب هستند مانند موم نرم می شوند. تجربه نشان داده است زنان به مردانی که سعی دارند جذاب باشند اعتماد ندارند. می دانند که او به عنوان یک مرد ممکن است هدف دیگری داشته باشد. از طرف دیگر اگر درست عمل کنید مردان به راحتی مجذوب می شوند.

مردان وقتی به پیروزی و مقام می رسند واز طرف شخصیت کلیدی خود در زندگی مورد توجه و احترام قرار می گیرند احساس می کنند ارزش و اهمیت آنان به اوج رسیده است. تشویق و تحریک به آوردن گوشت به خانه و تهیه ی کباب برای خود و خانواده می شوند. این برای عزت نفس و شخصیت آنها ضروری است. بعضی مردان هرگز نمی توانند آرام بنشینند و هر چقدر هم کار انجام داده باشند احساس ناامنی می کنند و فکر می کنند باید بیشتر از این کار کنند.

همان طور که روان شناسان می گویند مردان احساس << ناامنی در موقعیت >> دارند. بسیاری از مردان قلبا ترسی غیرقابل بیان از این دارند که نکند هر لحظه تمام چیزهایی که به دست آورده اند از دست بدهند. باید مدام چیزهای بیشتر و بیشتری کسب کنند فرقی نمی کند قبلا به چه چیزهایی دست یافته باشند.

جذب یک زن , جذب یک مرد

راه جذب یک مرد ساده است. از او سوال بپرسید و او را به خاطر موفقیت هایش تحسین کنید. کارها و موفقیت هایش را به زبان آورده و آن هارا تصدیق و تائید کنید. تحت تاثیر کارهایی که انجام داده و انجام می دهد قرار بگیرید، در این صورت در نظرش فردی جذاب خواهید بود.

برایان در تحسین انجام کارهای خوب  جذب یک زن , جذب یک مرد

روزی پسرم مایکل که در آن زمان پنج ساله بود با صورتی شاد از مدرسه ی مونتسوری به خانه آمد. از او پرسیدم،<< امروز مدرسه چه طور بود؟ >> به من لبخند زد و جواب داد،<< معلمم گفت که واقعا به من افتخار می کند. >>گویی برایش خیلی مهم بود، دوباره تکرار کرد، << او واقعا به من افتخار می کند. >>

فورا متوجه شدم که معلم متوجه چیزی که مایکل را تحت تاثیر قرار می دهد شده و من نیز باید همان را دنبال کنم. از آن روز به بعد، هر وقت بچه هایم کار با ارزشی انجام دهند به آنها می گفتم:<< واقعا به شما افتخار می کنم. >> هر بار که این عبارت را می گفتم، متوجه می شدم که چقدر عزت نفس و احساس ارزش شخصیتی آن ها بالا می رود.

به عنوان یک سخنران حرفه ای پرکار،هر سال هزاران نفر را ملاقات می کنم. هر گاه کسی به من بگوید کاری انجام داده است، به او جمله ای مانند این می گویم،<< باید خیلی به آن افتخار کنی. >> مردها وقتی کسی به آنها بگوید به موفقیتی که کسب کرده افتخار می کند،خیلی تحت تاثیر قرار می گیرند، به خصوص اگر آن فرد کسی باشد که خیلی برایش احترام قائل هستند. این کار هم باعث حرکت و هم باعث جذب آن ها می شد.

بخوانید : دلایل بی وفایی مردان

آنچه مردان به آن احتیاج دارند جذب یک زن , جذب یک مرد 

وقتی به مردان بگویید آن ها توانایی موفقیت و آمادگی آن را دارند جذب خواهند شد. وقتی یک زن به مردی لبخند بزند، باعث خوشحالی او می شود، عزت نفس او تقویت می شود و احساس امنیت بیشتری می کند هر عبارت تحسین برانگیز، تاییدی یا تشویقی برای کارهایش باعث قوت قلب او می شود و سبب می شود شما را به عنوان فردی با درک بالا بداند.

اگر وقتی یک مرد از کار و روند حرفه ای خود صحبت می کند، خانمی کاملا توجه اش را معطوف کند و تمام مهارتهای گوش دادن را به کار ببرد در نتیجه آن مرد او را فردی جذاب می بیند و شیفته ی او می شود.

قطعا اتفاق افتاده که خانمی با چهره ی معمولی را با مردی موفق و خوش قیافه ببینند و بگوئید، نمی دانم این مرد در او چه دیده است؟

جواب این است،<< آن چه زن در او دیده است! >>وقتی زنی به چشمان مردی نگاه می کند و فردی مهم و با ارزش را می بیند،آن مرد نیز او را جذاب می بیند و نسبت به او تمایل می یابد.آن مرد کاملا مجذوب می شود.

بر گرفته از کتاب : قدرت جاذبه

اثر:برایان تریسی.- رون آردن

حتما بخوانید :

 چرا جذب یک فرد خاص می‌شویم ؟ 

در ازدواج مشابه ها همدیگر را جذب میکنند یا متضادها ؟

میخواهم بهترین شوهر جهان باشم، ولی چگونه؟

حرفهایی که زنان عاشق منتظر شنیدنشان هستند

معنی واقعی زیبایی در زنان چیست؟
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.