دنبال همسر ایده‌آل می‌گردم

دنبال همسر ایده‌آل می‌گردم! | پرسش و پاسخ با روانشناسی خانواده

دنبال همسر ایده‌آل می‌گردم!

دنبال همسر ایده‌آل می‌گردم!

پرسش و پاسخ با روانشناسی خانواده 

شما:

من مجردم و تنها خیلی نگران آینده و ازدواجم هستم. می‌ترسم مرد مناسبم را جذب نکنم. آیا فکر می‌کنید در این دوره و زمانه، مرد کاملی هست که بتوانم با او ازدواج کنم؟ و اگر هست، آیا توصیه‌ای برای یافتن او دارید؟

مشاور:

اگر با پیدا نکردن جفت خود احساس تنهایی و درماندگی می‌کنید، درواقع شما با واقعیت ارتعاشی خود سازگار و هماهنگ نیستید و برای همین، ملاقات شما با هم به تأخیر می‌افتد. وقتی به افرادی که روابط شگفت‌انگیزی با هم دارند حسادت می‌کنید، با واقعیت ارتعاشی خود همسو نیستید و دیدار شما به تأخیر می‌افتد. اما اگر بتوانید حتی بدون رابطه دلخواهتان خود را به مرحله‌ای از ثبات و احساس خوب برسانید، این ملاقات قطعی می‌شود. این در حقیقت یک قانون است.

«کامل بودن» جفت به این معناست که همسر آینده‌تان با مواردی که زندگی شما مسبب آن درخواست‌ها بوده، هماهنگ است. اما قبل از یافتن آن زوج، ابتدا باید با آن خواسته‌ها هماهنگ باشید. نمی‌توانید با آگاهی از این‌که جفتی در زندگی خود ندارید، جفت کامل و مناسب خود را بیابید. باید راهی پیدا کنید که دیگر بیشتر از این ارتعاشِ «نداشتن زوج» را ارسال نکنید.

به آنچه در ازدواج می‌خواهید فکر کنید. ببینید در اطراف شما چه کسانی روابط خوبی دارند و نسبت به آن‌ها قدردان باشید. فهرستی از جنبه‌های مثبت کسانی که وقت خود را با آن‌ها سپری می‌کنید تهیه کنید. درواقع یکی از سریع‌ترین راه‌های رسیدن به همسر دلخواه، یافتن موضوعی است که مدام احساس خوبی به شما بدهد و شما باید بر آن متمرکز باشید.

شما نباید با داشتن احساس نگرانی، ارتعاشی مخالف و منفی ارسال کنید وگرنه خیلی سریع، چیزی خلاف آن به سمت شما می‌آید. مورد مهمی که مانع دیدار افراد با همسر آرمانی‌شان می‌شود، آگاهی و ناراحتی آن‌ها از نیافتن آن است.

مدام به خودتان یادآوری کنید که کاری را انجام داده‌اید، خواسته‌تان را مشخص کرده‌اید و موشک‌های درخواست آن را فرستاده‌اید و قانون جذب شرایط و اتفاق‌ها را طوری رقم می‌زند که این دیدار صورت بگیرد. حالا وظیفه شما فقط این است که از انجام دادن کارهایی که مانع ملاقات شما می‌شود دست بردارید. وقتی کاری می‌کنید که مانع ملاقات شما می‌شود، همیشه و بدون هیچ استثنایی احساس منفی و بدی دارید. وقتی تنها، بی‌قرار و ناامید هستید یا حسادت می‌ورزید، این دیدار را به تأخیر می‌اندازید زیرا با احساس منفی، ارتعاش منفی به کائنات می‌فرستید.

اگر جای شما بودم به خودم یادآوری می‌کردم که از قبل مشخص کرده‌ام چه می‌خواهم و آن را درخواست کرده‌ام و می‌پذیرفتم که عمل آفرینش پیشاپیش انجام شده است. درواقع من خواسته‌ام را در ذهنم خلق کرده‌ام؛ پس فقط به لحظه باشکوه ازدواج فکر می‌کردم و از آن لذت می‌بردم.

گروه پرسش و پاسخ  روانشناسی خانواده

حتما بخوانید :

پرسش و پاسخ با روانشناسی خانواده خیانت در نامزدی 

بر سردوراهی من زن دوم شدم 

شوهرم بهم خیانت میکنه چی کار کنم ؟ 

با فردی چت کردم تهدید کرده به شوهرم می گه چی کار کنم

پرسش و پاسخ در مورد خواستگاری

پرسش و پاسخ موانع ازدواج 

 پرسش و پاسخ مشاوره ازدواج ازدواج امري ضروري 

 پرسش و پاسخ  شرايط مناسب ازدواج شرايط مناسب ازدواج 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.