رابطه جنسی خشک, رابطه جنسی خطرناک برای زنان , خشک بودن واژن , سکسولوژی , بیماریهای مقاربتی , رابطه جنسی پرخطر , عفونت باکتریایی ,

رابطه جنسی خشک  | رابطه جنسی خطرناک برای زنان | سکسولوژی

رابطه جنسی خشک

رابطه جنسی خشک 

رابطه جنسی وحشتناک وخطرناک برای زنان

رابطه  جنسی وحشتناک و خطرناک زنانی در منطقه ی آفریقا و اندونزی که یکی از راههای ابتلا به ایدز است تنها برای لذت بیشتر مردان انجام می شود غافل از اینکه زنان را به کام مرگ می کشاند.

در جدیدترین مقالات مربوط به سلامت روابط زناشویی مطلبی منتشر شد که به نوعی خبر از ابتلای گروهی از زنان به ایدز آن هم به دست خودشان می داد. رابطه جنسی خشک

زنان در سراسر دنیا از راه و روش هایی متفاوت برای برقراری ارتباط جنسی با همسرشان استفاده می کنند اما در گوشه ای از دنیا یعنی در آفریقا و اندونزی زنان برای القای لذت بیشتر به همسرانشان نوعی رابطه ی جنسی به نام رابطه جنسی خشک  را انجام می دهند.

بخوانید : رفتارهای جنسی پرخطر را بشناسید 

رابطه جنسی خشک 

عواقب شدید رابطه جنسی خشک 

VIC .COM نوشت زنان در کشورهای در حال توسعه خودشان خطر و ریسک ابتلا به ایدز را به نوعی تولید و افزایش می دهند آن هم با برقراری ارتباط جنسی به نام رابطه جنسی خشک . رابطه جنسی خشک  از مرکز آفریقا و اندونزی گسترده شده است که در این نوع رابطه ی زنان واژن خود را با پودرهایی همچون گچ و شن و امثال اینها خشک می کنند تا بنا به یک باور سنتی عجیب علاقه ی همسرشان را به خود بیشتر کنند و لذت بیشتری به همسرشان در برقراری رابطه ی جنسی منتقل کنند.

بخوانید :  چگونه حمایت کنیم از فردی که مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است ؟

این رفتار غلط بیماری ها و مشکلات جنسی بسیاری برای زنان به بار می آورد که یکی از خطرناک ترین ان ها ایدز یا HIV است.

دکتر وسرمن یکی از مسئولان مرکز جهانی رابطه ی جنسی سالم در این مورد گفت:به عنوان یکی از اعضای به شدت با این موضوع برخورد خواهم داشت و برای حذف این باور غلط اقدام خواهم کرد.

او ادامه داد در دنیا ۳۳ درصد زنان به دلایلی رابطه ی جنسی دردناک و ناخوشایندی را تجربه می کنند که منشا آنها برخی باورها و یا رفتارهای و خودخواهی های همسرانشان است.

رابطه جنسی دردناک
علل اولیه درد واژن حین رابطه‌ جنسی

بخوانید : پرسش و پاسخ  آیا درمانی برای اعتیاد جنسی وجود دارد؟ 

یکی از مهمترین علت‌های اولیه درد واژن طی رابطه‌جنسی خشک بودن واژن است. معمولاً، وقتی زنی از نظر جنسی تحریک می‌شود، مایعاتی از واژن ترشح می‌شوند که آن را خیس نگه می‌دارد. اما اگر زن تحریک جنسی نشود، نزدیکی برای او می‌تواند بسیار دردناک شود و به پوشش واژن صدمه بزند. و در بعضی موارد، ممکن است پوشش واژن پاره شده و موجب خونریزی بعد از رابطه‌جنسی شود.

برای جلوگیری از خشک بودن واژن طی رابطه‌جنسی دو راه پیشنهاد می‌شود. اول اینکه تا زمانیکه از نظر جنسی تحریک نشده‌اید، اقدام به برقراری رابطه‌جنسی نکنید. راه دوم استفاده از روان‌سازها و روغن‌هاست.

ازآنجا که ترشحات واژن معمولاً نشانه تحریک جنسی زن است، معمولاً توصیه می‌شود که رابطه تا زمانیکه زن تحریک شود و روان‌سازی طبیعی ایجاد شود متوقف شود. بهتر است زوج‌ها از انجام رابطه‌جنسی که برای زن بدون تحریک است خودداری کنند. اما اگر ترشحات طبیعی نشانه قابل‌اعتمادی از تحریک جنسی نبود، استفاده از روان‌سازهای مصنوعی توصیه می‌شود.

بخوانید : زگیل تناسلی   زگیل تناسلی چیست؟! 

اگر مطمئن نیستید که علت دردناک بودن رابطه‌جنسی خشک بودن واژنتان است، یکبار از یک روان‌ساز مصنوعی استفاده کنید. اگر در آن شرایط دردی احساس نکردید، متوجه خواهید شد که علت ناراحتیتان این بوده است.

یکی دیگر از علل متداول ناراحتی واژن حین رابطه‌جنسی عفونت باکتریایی است. این مشکل معمولاً در زنان اتفاق می‌افتد و آنتی‌‌بیوتیک مشکل را طی یک هفته برطرف می‌کند. یک مشکل مربوط به این، عفونت ادرار است. بااینکه مشکل در مثانه یا مجرای خروجی مثانه است نه واژن، معمولاً حین رابطه‌جنسی ناراحتی ایجاد می‌کند.

بخوانید : حل مشکلات زناشویی با مشاوره جنسی 

نکته‌ای که باید همیشه به خاطر داشته باشید این است که هر زمان که طی رابطه‌جنسی احساس درد داشتید، فوراً رابطه را متوقف کنید. قبل از شروع دوباره نزدیکی، حتماً مشکل را برطرف کنید.

بخوانید :    خطرات رابطه مقعدی چیست 

لینیک های مرتبط: 

روانشناسی خانواده   روانشناسی مشاوره   روانشناسی سکسولوژی  روانشناسی خشم 

روانشناسی جامعه   روانشناسی ازدواج   روانشناسی طلاق  روانشناسی کودک 

روانشناسی رنگ   روانشناسی موسیقی   روانشناسی اعتیاد   روانشناسی کنکور 

به من بگو چرا   داستان های کوتاه روانشناسی   روانشناسی نوجوان  تست روانشناسی

روانشناسی ورزش  تغذیه طبیعی مدیتیشن 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.