راز پولدار ها  , با برنامه ریزی پولدار شوید , روانشناسی ثروت , قوانین ثروتمندی , جذب پول و ثروت روانشناسی خانواده ,ازدواج ,روانشناسی جامعه , زن امروز , روانشناسی برای همه

راز پولدار ها  | با برنامه ریزی پولدار شوید | روانشناسی ثروت

راز پولدار ها

با برنامه ریزی پولدار شوید 

 روانشناسی خانواده ,ازدواج ,روانشناسی جامعه , زن امروز , روانشناسی برای همه

راز پولدار ها  :  کمتر بیرون غذا بخورید

افرادی که در مورد پس‌انداز خود نگران هستند از رفتن روزانه به کافه صرف نظر می‌کنند، اما افراد ثروتمند از ولخرجی‌های کوچک لذت می‌برند.
پل سالیوان نویسنده و همکارش برد کلونتز، روانشناس بالینی در ملاقاتی آکادمیک در دانشگاه کانزاس استیت،‌ تحقیقی را روی تفاوات عادات خرج‌کردن جمعیت یک درصد پولدار جامعه و قشر مرفه ۵ درصدی انجام دادند. یک درصدی‌ها ۳۰ درصد کمتر به غذاخوردن در بیرون اختصاص داده و ترجیج می‌دهند که این پول را برای زمان بازنشستگی پس‌انداز کنند.

 راز پولدار ها  : رئیس خودتان باشید

شاغلان کار می‌کنند تا رؤسایشان ثروتمند شوند. اگر شما ثروت واقعی را نشانه رفته‌اید، کسب‌وکار خودتان را آغاز کنید. بر اساس گزارش فوربس، ۱۴۲۶ نفر از لیست میلیاردرهای  با ایجاد کسب‌وکار با اعضای خانواده خود به چنین سرنوشتی دست پیدا کرده‌اند.
روبرت ویلسون، مشاور مالی سی‌ان‌ان و سی‌بی‌اس اعلام کرد: «بسیاری از کارمندان طبقه متوسط فکر می‌کنند که آغاز یک کسب‌وکار بسیار پرخطر خواهد بود. از نظر یک ثروتمند، کار پرخطر این است که اجازه دهید زمان و درآمد شما توسط رئیسی که کمترین اهمیت را به شما می‌دهد، مصرف شود.»

 راز پولدار ها  : از پول دیگر افراد استفاده کنید

راز پولدار ها  , با برنامه ریزی پولدار شوید , روانشناسی ثروت , قوانین ثروتمندی , جذب پول و ثروت , روانشناسی خانواده ,ازدواج ,روانشناسی جامعه , زن امروز , روانشناسی برای همه

برای افراد قشر متوسط، عبارت « پول،‌ پول می آورد» شاید تنها یک کلیشه برای اثبات هزینه‌های غیرمنطقی باشد. اما برای افراد ثروتمند، این یک قانون طلایی برای ثروتمند شدن است. نکته کلیدی استفاده از پول دیگران برای افزایش ثروت خود است.
استفاده از پول بانک‌ها/ سرمایه‌گذاران و استخدام افرادی برای کار کردن برای شما یک فرمول آزمایش‌شده برای ثروتمند شدن است. از آنجایی که جمع‌آوری سرمایه شما برای آغاز کسب‌وکار وابسته به پول دیگر مردم است،‌ احتمال بازگشت پول شما به شدت بالا خواهد بود و البته بسیار خطرناک‌تر خواهد بود که به سرمایه خود تکیه کنید. با این حال همواره این جمله حکیمانه را درنظر داشته باشید که «خطر زمانی به‌وجود می‌آید که شما ندانید چه می‌کنید.»‌

با روانشناسی موفقیت همراه باشید

راز پولدار ها  : از زمان بهره ببرید، نه زمان‌بندی

پیتر لازاروف، برنامه ریز مالی که بیش از ۱۰ میلیون یورو از سبد سهام پلانکورپ را مدیریت می‌کند، می‌گوید: «به منظور سرمایه‌گذاری موفق زمان فاکتور بسیار مهم‌تری از زمان‌بندی خواهد بود. اغلب مردم معتقدند زمان‌بندی حرکت بازار یک نکته کلیدی برای رشد ثروت در بازار سهام است. با این حال دانستن زمان و ترکیب بازده مهم‌ترین فاکتور در رشد سرمایه است.»

راز پولدار ها  , با برنامه ریزی پولدار شوید , روانشناسی ثروت , قوانین ثروتمندی , جذب پول و ثروت , روانشناسی خانواده ,ازدواج ,روانشناسی جامعه , زن امروز , روانشناسی برای همه

راز پولدار ها  : ایده‌های خود را مکتوب کنید

تفاوت بین داشتن ایده و مکتوب کردن آن روی کاغذ گاهی اوقات به اندازه جداسازی مردم فوق موفق از قشر متوسط است. و اگر شما موفقیت را معادل ثروت می‌دانید، زمان آن فرا رسیده که برای رسیدن به ثروت، اهداف خود را (چه کوچک و چه بزرگ) روی کاغذ یادداشت کنید.
توماس کورلی،‌ نویسنده کتاب «عادات ثروتمندان» نوشته است: « مروری بر عادات روزانه افراد ثروتمند، نشان می‌دهد که ۶۷ درصد افراد پولدار اهداف خود را مکتوب می‌کنند؛ در حالی‌که ۸۱ درصد آنها یک لیست از کارهایی که باید انجام دهند، تهیه کرده‌اند. اگر هدف شما مولتی‌میلیاردر شدن است، این هدف را نوشته و یک برنامه عملی برای رخ دادن این اتفاق ایجاد کنید.»

به ارزش بیش از هزینه بها دهید بر اساس اظهارات جاستین کومار، مدیر پورتفوی مدیریت سرمایه گذاری آرلینگتون،‌ «انسان ثروتمند سه دوست خوب دارد:‌ وکیلش،‌ حسابدارش و مشاورش.»
کومار توضیح داد که برای آمریکایی‌هایی با درآمد متوسط بسیار رایج خواهد بود که گوشه وکنار هزینه‌های خود را به منظور پس‌انداز کاهش دهند، و با این حال بازهم در نهایت با کمبود مواجه شوند. علی‌رغم داشتن نگاه ثروتمندانه به ارزش بیش از هزینه، ولی این افراد همچنان در تصمیم‌گیری محتاط عمل می‌کنند.» ‌

با روانشناسی ثروت همراه باشید

راز پولدار ها 

۱-‌ به حقوق ماهانه بسنده نکنید
حقوق ماهانه هیچوقت شما را به پول نمی‌رساند.
۲-‌ هرگز همه پولتان را سرمایه‌گذاری نکنید
سرمایه‌گذاری برای حراست از پول است نه برای پولدار شدن. پس اول سرمایه اولیه را جور کنید بعد دست به کار شوید.
۳-‌ هر روز ۱۰ ایده تازه داشته باشید
به‌ظاهر ربطی به «دارایی‌های شخصی» ندارد اما در واقع ایده نو یعنی همان دارایی شخصی.
۴-‌‌ سعی نکنید با نخریدن یک قهوه گرانقیمت یا اتوبوس سوار شدن به جای تاکسی صرفه‌جویی کنید
واقعیت این است که بهترین راه برای صرفه‌جویی در پول، بیشتر پول در آوردن است.
۵-‌ بیاموزید که به کپی‌رایت یا حق تکثیر احترام بگذارید
سخت است خودمان هم می‌دانیم اما تلاش کنید، می‌شود. باور کنید!
۶-‌ ۱۰ ایده جدید درباره راه‌های کمک کردن مردم به یکدیگر داشته باشید
از این ایده‌ها برای دیگران بگویید و بر اجرایی شدنشان پافشاری کنید. سعی کنید بیشتر سمت غریبه‌ها بروید، این یعنی روابط عمومی.
۷-‌ وقتی ثروتی دارید، هرگز بیشتر از دو درصد آن را برای یک ایده صرف نکنید
دلیلش واضح است. اگر از دست رفت دیگر هیچوقت برنمی گردد.
۸-‌ وارد کسب‌و‌کارهای پر از رقیب نشوید
وارد کسب‌و‌کارهای جدید شوید. آنهایی که کمتر رقیب در آنها به چشم می‌خورد. ورود به چنین کسب‌و‌کارهایی به معنای سود بالا، بروز توانایی‌ها و آموزش گرفتن قوی است.
۹- درباره چیزهایی که به دارایی‌های‌تان آسیب نمی‌زنند، زیاد بخوانید
خوب که خواندید و اطلاعاتتان زیاد شد، آنها را با هم ترکیب کنید و یک فهرست ایده‌آل از این کارها برای خود تهیه کنید.
۱۰-‌ هشت ساعت در شبانه‌روز بخوابید
این مهم‌ترین قانون برای حفظ دارایی‌های شخصی است.
۱۱-‌ دور و بر کسانی بپلکید که شما را دوست دارند و شما دوستشان دارید
کسانی را که افسرده‌تان می‌کنند، از زندگی‌تان حذف کنید.
۱۲-‌ قدرشناسی- فراوانی
می شود قدرشناس بود یا ناشکر. انتخاب با شماست که با قدرشناسی وفور و فراوانی را تجربه کنید یا با ناشکری از بین رفتن و از دست دادن را.

با سایت ثروت آنلاین همراه باشید

در ادامه بخوانید :

چگونه یک زن ثروتمند شویم

چگونه پولدار شویم 

ثروت آفرینی 

علت ورشکستگی

آیا پولدار بشم شادم ؟

تفاوت فقرا و ثروتمندان
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.