چگونه به یک زن نشان دهیم که به او اهمیت می دهیم

چگونه به یک زن نشان دهیم که به او اهمیت می دهیم

چگونه به یک زن نشان دهیم که به او اهمیت می دهیم

چگونه به یک زن نشان دهیم که به او اهمیت می دهیم

۱ . برای خوشحالی او تلاش کنید .

– به او هر روز بگویید که چقدر تحسینش می کنید ، همه دوست دارند که بدانند چقدر مورد علاقه و ستایش دیگران هستند .

– با اهداف و ارزوهایش آشنا شوید و سعی کنید او را در این راه یاری کنید ، هرچه بیشتر شما او را در این راه یاری کنید نقش بیشتری در زندگی او خواهید داشت .

– سعی کنید او را آزار ندهید ، حتی اگر شرایط تغییر کرد رفتار شما باید به گونه ای باشد که او همیشه وقتی به فکر شما می افتد لبخند بزند .

۲ . به ذهنش ، بدنش و روحش احترام بگذارید .

– او را در اولویت اول خود قرار دهید ، هیچ کس علاقه ای به نفر دوم بودن ندارد .

– او را همانطور که هست قبول کنید ، زیرا درصورتی که با او درست رفتار کنید او تنها کسی است که در تمام شرایط در کنار شما خواهد بود .

– همیشه به یاد داشته باشید که شما تنها مرد موجود در دنیا نیستید ، همیشه مرد دیگری در این دنیا وجود دارد که می تواند او را دوست داشته باشد ، به او اهمیت دهد محبت کند .

۳ . قابل اطمینان باشید .

چگونه به یک زن نشان دهیم که به او اهمیت می دهیم

– اطمینان حاصل کنید که رفتار شما نشان گر کلمات شما باشد ، صحبت کردن در رابطه با عشق و علاقه یک چیز است ، اما مسئله اصلی نشان دادن این عشق با استفاده از کلمات است .

– اگر به او قول می دهید هر چند کوچک همیشه به حرف خود عمل کنید ، تمام افراد در زندگی روزمره خود گاها به وعده های بزرگ خود عمل می کنند ، اما مرد اصلی کسی است که هر روز و در زندگی روزمره خود به تمام قول های داده شده عمل کند .

۴ . به او توجه کنید .

– هر زمانی که او با شما صحبت می کند توجه منید که حتما با تمام وجود به حرف های او گوش دهید و در تمام مدت مکالمه به چشم های او نگاه کنید .

– اگر متوجه منظور و حرف های او نمی شوید ، به جای تظاهر به درک کردن او به او بگویید که متوجه نشده اید و به او نشان دهید که برای شما مهم است که متوجه تمام حرف های او شوید .

– از او سوال بپرسید و به صورت فعال در بحث با او شرکت کنید .

۵ . بدون هیچ قید و شرطی با او صادق باشید .

– حتی یک دروغ کوچک که برای ناراحت نکردن او می باشد می تواند در آینده برای شما مشکل ساز شود .

– درست است که صادق بودن خیلی مهم است ، اما همیشه به یاد داشته باشید که در هنگام صادق بودن نباید بی احساس جلوه کنید . تلاش کنید در حالی که در تمام موارد با او صادق هستید با احساسات کامل با او برخورد کنید و مسائل را در حالت سازنده ای بیان کنید .

– همیشه به این مسئله فکر کنید که در اعماق وجودش او نیز مانند شما یک انسان می باشد و احتیاج به توجه و محبت دارد این نوع طرز تفکر همه چیز را برای شما آسان تر خواهد کرد .

۶ . به طور تصادفی کارهای محبت آمیز انجام دهید .

چگونه به یک زن نشان دهیم که به او اهمیت می دهیم

– هنگامی که در کنار یکدیگر هستید با او تماس بگیرید و به او نشان دهید که به او فکر می کنید .

– برای او نامه بفرستید ارسال نامه به روش کلاسیک امروزه مورد استفاده قرار نمی گیرد ، اما هیچ گاه جادوی کلمات بر روی کاغذ را دست کم نگیرید .

– بر روی آینه که هر روز به آن نگاه می کند بنویسید که دوستش دارید .

– بدون هیچ دلیلی برایش گل بخرید .

– شروع به دادن هدیه های تصادفی و کوچک کنید ، توجه کنید که زنان بیشتر به سورپرایز علاقه دارند تا هدیه های گران قیمت .

 

۷ . سعی کنید زمان زیادی را به او اختصاص دهید .

 

– اکثر زنان علاقه دارند که همزمان بهترین دوست شما نیز باشند ، پس سعی کنید بیشتر زمان خود را با او بگذرانید و به او نشان دهید هیچ کاری برای شما مهم تر و بهتر از صرف زمان با او نیست .

۸ . پیشنهاد های او را به عنوان یک پیشنهاد مهم درنظر بگیرید .

– هر گاه که او افکارش را در رابطه با مسائل کوچک یا مهم زندگی با شما در میان گذاشت ، شما این پیشنها ها را به عنوان یکی از ارکان مهم تصمیم گیری خود در نظر بگیرید و به او نشان دهید که افکار و نظرهایش برای شما بسیار مهم می باشند .

۹ . احساسات خود را با او به اشتراک بگذارید .

– به اطراف خود نگاه کنید ، این زن چه معنایی برای شما دارد ؟ افکار خود را بر روی کاغذ بنویسید و بدون هیچ ترسی این افکار را با او به اشتراک بگذارید

۱۰ . هیچ گاه برای مدت زمان طولانی از او بی خبر نباشید .

 

– به او نشان دهید که هرچند که از هم دور هستید اما شما همیشه به او فکر می کنید و هیچ گاه لحظه ای را نمی توانید بدون فکر کردن به او بگذرانید

 

۱۱ . هیچ گاه او را دست کم نگیرید .

– مرد ها اکثر اوقات فراموش می کنند که تنها بودن چقدر برایشان سخت است و هنگامی که او در زندگی آنها نبوده است چقدر زندگی پوچی داشته اند . به همین دلیل این مسئله باعث سردی در روابطشان می شود و اکثر مواقع طرف مقابل احساس سردی و بی اهمیت بودن می کند . برای او کارت تشکر بنویسید و به او نشان دهید که چقدر قدردان کارهایی که او برای شما می کند هستید .

 

۱۲ . همیشه به یاد داشته یاشید که اکثر زن ها به طور مستقیم در رابطه با احساسات و افکارشان صحبت می کنند در حالی که بعضی از آنها این طور نیستند 

– اگر حس می کنید مشکلی در رابطه تان بوجود آمده است که شما از ان بی خبر هستید و فقط شاهد تاثیرات آن در زندگی مشترکتان می باشید ، در یک زمان خاص و در حالی که هر دو شما خوشحال و آرام هستید از او در این رابطه سوال کنید و بپرسید که آیا اتفاقی افتاده است که باعث ناراحتی او شده است و سعی کنید که این مشکل را حل کنید .

– در حالی که شما هیچ گاه نباید رفتار و اصول اخلاقی خود را برای هیچ کس تغییر دهید باید همیشه اماده باشید که خود را به طور کامل برای او تغییر دهید .

حتما بخوانید 

فواید روحی ازدواج

مهارت گفتگوبا همسر موقع اختلاف نظر 

چطور رفتار مادرانه را با شوهرم متوقف کنم؟ 

علت عشق بازی خارج از ازدواج چیست ؟  

افزایش نشاط پس از ازدواج 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.