339
کد: 5496
چهارشنبه, 17 دی 99


سوپرمن باش

 

فرض کنید قرار است نیروی شگفت‌انگیز و رؤیایی یک قهرمان مثل بتمن، سوپرمن یا اسپایدرمن به شما داده شود؛ از بین این نیروها کدام‌یک را انتخاب می‌کنید؟

 • توانایی پرواز کردن

 • امکان سفر در زمان

 • نامرئی شدن

 • قدرت دیدن آن سوی دیوار

 • توانایی تغییر دادن شکل چیزها

 • خواندن ذهن دیگران

 • توانایی دیدن آینده

 • قدرت شنوایی خیلی بالا

 1. توانایی پروازکردن: شما به مسائل بزرگ زندگی اهمیت می‌دهید و وقت خود را برای امور کوچک و پیش‌پاافتاده هدر نمی‌دهید. عاشق آزادی هستید و به خطرپذیری علاقه دارید.

شغل‌های پیشنهادی: خلبانی و فضانوردی. مشاغل تأثیرگذار و ایجادکننده تغییر.

 1. امکان سفر در زمان: دوست دارید مسائل را ریشه‌یابی کنید تا متوجه شوید کدام کارهای شما در زمان گذشته اشتباه بوده‌اند و آینده را عوض کرده‌اند. می‌خواهید دلیل هرچیز را بدانید و کنجکاوید از وضع زندگی مردم آگاه شوید.

شغل‌های پیشنهادی: مشاغل تغییرآفرین، پژوهش در زمینه‌های علمی، تاریخی یا رفتارشناسی.

 1. نامرئی شدن: یا خجالتی هستید یا دوست دارید سر از کار دیگران دربیاورید؛ شاید هم هر دوی این موارد.

شغل‌های پیشنهادی: نویسندگی، فعالیت‌های هنری، کارآگاه خصوصی.

 1. قدرت دیدن آن سوی دیوار: دوست دارید آن سوی مسائل را مشاهده کنید تا به قلب هر موضوعی دست یابید. برای حل کردن یک مشکل حاضرید تن به هر چالشی بدهید، درحالی‌که ممکن است دیگران حتی از وجود آن مشکل باخبر نشوند.

شغل‌های پیشنهادی: فعالیت در زمینه‌های فیزیک، سیاست، ریاضی، داروسازی، علوم مرتبط با حل مسئله.

 1. توانایی تغییر دادن شکل چیزها: فردی اجتماعی هستید و خود را با هر شرایطی وفق می‌دهید. از تحسین شدن لذت می‌برید و به جمع علاقه دارید.

شغل‌های پیشنهادی: کارهای سرگرم‌کننده.

 1. خواندن ذهن دیگران: فردی عمیق هستید و به ظاهر انسان‌ها کاری ندارید، در عوض ترجیح می‌دهید متوجه شوید در ذهن آن‌ها چه می‌گذرد.

شغل‌های پیشنهادی: روان‌شناسی، مشاوره.

 1. توانایی دیدن آینده : خلاق و ماجراجو هستید. اگر برایتان امکان داشت یک‌راست به آینده می‌رفتید! همیشه مایل هستید تمام احتمالات را در نظر بگیرید تا متوجه شوید چه کار باید کنید تا فلان مسئله اتفاق بیفتد.

شغل‌های پیشنهادی: شغلی که بتوانید از طریق آن مرزها را بشکنید و پیش بروید، پژوهشگری، دانشمند و مخترع بودن، نویسندگی داستان‌های علمی تخیلی.

 1. قدرت شنوایی خیلی بالا: به صداها و خصوصیات هرچیز دقت بالایی دارید. دوست دارید همواره از آخرین اخبار مطلع باشید؛ هرچند عده‌ای معتقدند شما فردی شلوغ و پرسروصدا هستید!

شغل‌های پیشنهادی: گزارشگری برای رسانه‌های جمعی، آهنگ‌سازی.

لیلا رعیت

 
نظر کاربران
انتشار یافته: 0 نظر
در انتظار بررسی:0
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: