1323
کد: 20171
شنبه, 25 بهمن 99

همسرم از من سکس سه نفره می خواهد 

تمایل افراد به سکس سه نفره، اغلب بر اثر القائات نادرست فیلم های پورن، شبکه های مجازی و انجمن های پورن شکل می گیرد که این نوع را رابطه روتین، پرطرفدار و مهیج جلوه می دهند و مردان را به تجربه آن تشویق می کنند. اما علت تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره چیست؟

با سایت روانشناسی خانواده همراه باشید 

امروزه فانتزی های جنسی، عضو جدای ناپذیر روابط جنسی را تشکیل می دهند. زمانیکه نگاه افراد به سکس، از ابراز علاقه به همسر و یا فرزند آوری فراتر رفته و به نوعی تفریح و سرگرمی تبدیل می شود، فانتزی های جنسی، شکل می گیرند. بخشی از این فانتزی ها، بخش سالمی از تمایلات جنسی به حساب می آیند و زمانیکه متعادل و عاقلانه انتخاب شوند، می توانند با ایجاد تنوع در روابط جنسی، آن را مستحکم تر سازند.


در کنار فانتزی های مجاز و منطقی، برخی از آنان بعنوان لیست سیاه شناخته شده اند. این نوع فانتزی ها که اغلب بر اثر نوعی اختلال و یا انحراف جنسی در ذهن افراد ساخته می شوند، با ایجاد تاثیراتی منفی بر رابطه، موجب از هم گسستن روابط متعهدانه و ازدواج می شوند. بدون شک، سکس سه نفره در لیست سیاه روابط جنسی قرار دارد. چرا که هم از نظر فیزیکی زوجین را بخطر می اندازد و هم از نظر روحی و روانی آنان را تحت تاثیر قرار می دهد.

رابطه جنسی سه نفره (تری سام چیست؟)

مبادله عشقی، رابطه جنسی ضربدری ، تری سام ، سکس سه نفره ، آمیزش جنسی سه نفره و ترویلیسم دیگر نام ها و اصطلاحاتی است که برای رابطه جنسی سه نفره به کار می رود. رابطه ی جنسی سه نفره به رابطه ی جنسی ای گفته می شود که سه نفر به طور همزمان در آن حضور دارند .

سکس سه نفره می تواند بین سه مرد ، سه زن ، دو مرد و یک زن یا دو زن و یک مرد انجام پذیرد و با رضایت هر سه نفر انجام می شود و حتی ممکن است برای این کار زوجین از قبل با هم هماهنگ می شوند و ممکن است یکی از دوستان یا آشناهای خود را به عنوان نفر سوم در نظر گیرند.

تمایل به رابطه جنسی سه نفره

تمایل به رابطه جنسی سه نفره نوعی اختلال و انحراف جنسی است که امکان بروز آن در تمامی افراد وجود دارد. امروزه این اختلال در افراد و زوج های جوان بیشتر وجود دارد و به تازگی اختلافات و مشکلات  ناشی از تمایل به رابطه سه نفره در زندگی مشترک زوج ها بسیار دیده می شود .

تمایل به رابطه جنسی سه نفره  اغلب برای ایجاد تنوع در رابطه جنسی شکل می گیرد.افرادی که تمایل به رابطه ی جنسی سه نفره دارند در سایر مسائل تفاوتی با افراد سالم ندارند اما در مسئله جنسی دچار مشکل می شوند. این اختلال می تواند آسیب های جدی به افراد و روابط آن ها وارد کند در نتیجه درمان آن بسیار حائز اهمیت می باشد.


اعمال فانتزی های جنسی در رابطه: 

مردانی که در رابطه زناشویی خود نمی توانند به فانتزی ها و یا خیالبافی های خود دست پیدا کنند، درخواست رابطه جنسی سه نفره می دهند. به نوعی این مردان دنبال کسی هستند که به اوهام و خیالات آنان، جامه عمل بپوشاند.

بای سکشوال: 

در برخی مردان، کشش جنسی به هر دو جنس زن و مرد وجود دارد. این اختلال که بای سکشوال نام دارد، مرد را ترغیب به رابطه ای می کند که در آن بطور همزمان یک مرد و یک زن حضور داشته باشند. توجه داشته باشید، بای سکشوال یک اختلال جدی است و نیاز به درمان دارد. بهتر است با مراجعه به یک مشاوره جنسی، این اختلال را حل کنید.

پادزهر خیانت:

 خیانت در رابطه جنسی، برای برخی مردان، با پشیمانی و ندامت همراه می شود. در اینصورت سکس سه نفره، به نوعی پادزهری برای خیانت قلمداد می شود. چرا که در حضور همسر صورت می پذیرد و مرد را از احساس گناه پس از آن، نجات می دهد.


تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره

تکراری شدن رابطه ی جنسی یکی از مسائلی است که باعث بروز مشکلات بین زوجین می شود. از این رو افراد به دنبال راه هایی برای ایجاد تنوع در روابط خود هستند. تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره در این موارد بروز می یابد و یک اختلال جنسی است که نیاز به درمان دارد.

تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره در حال حاضر به یکی از مشکلات زوجین تبدیل شده است و یکی از نگرانی های افراد قبل از ازدواج است. به همین دلیل بررسی دلایل تمایل همسر به این نوع از رابطه می تواند در برطرف کردن این اختلال بسیار موثر باشد

در زندگی مشترک رابطه جنسی تاثیر بسیاری بر زوجین می گذارد. زوجین ممکن است با دیدن فیلم های پورن یا تفکر و خیال پردازی به دنبال ایجاد هیجان ، تنوع و تجارب جدید باشند . برخی از زوجین نیز دارای یک سری فانتزی ها یا اختلالات روانی هستند و این دلایل می تواند باعث ایجاد تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره شود.

در برخی مواقع علی رغم داشتن اطلاعات کافی از عواقب این کار ، هر دو نفر به سکس سه نفره رضایت می دهند. حتی ممکن است در ابتدا از این کار راضی باشند اما این موضوع می تواند صدمات جبران ناپذیری به زندگی مشترک وارد کند. در نتیجه در مورد دلایل ، تاثیرات و عواقب آن باید اطلاعات کافی را داشت.

دلیل تمایل به رابطه سه نفره چیست ؟(سکس سه نفره)

از آن جایی که تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره می تواند زندگی مشترک را دچار مشکلات جدی کند در نتیجه همان طور که گفته شد درمان آن دارای اهمیت بسیاری است و اولین قدم برای درمان این اختلال یا انحراف جنسی، شناخت و درک موضوع و بررسی عوامل آن می باشد.

در ادامه برخی از عوامل و دلایلی که باعث می شوند زوجین دچار تمایل به رابطه جنسی سه نفره شوند را نام می بریم:

ایجاد تنوع در رابطه جنسی :

یکی از مهم ترین دلایل ایجاد تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره این است که او از رابطه جنسی فعلی خود ناراضی بوده یا خسته شده است و برای ایجاد تنوع و تجارب جدید پیشنهاد داشتن سکس سه نفره را می دهد . غافل از این که این ارتباط می تواند برای زندگی مشترک به نوعی ویرانگر باشد.

لذت شکار: 

برخی از مردان اعتقاد دارند، بالاترین لذت در ایجاد یک سکس سه نفره، انتخاب شریک سوم است. همین انتخاب و تامل پیرامون آن، برای برخی مردان بسیار جذاب و مهیج بنظر می رسد.


ایجاد یک راز مشترک :

یکی دیگر از دلایل تمایل افراد به رابطه جنسی سه نفره یا تری سام ایجاد یک راز مشترک بین خودشان است. زوجین حس می کنند وجود این راز می تواند به نزدیکی آن ها در رابطه کمک کرده و باعث بهبود روابط و زندگی مشترک آن ها شود.

جلوگیری از خیانت

افراد برای جلوگیری از انجام خیانت که بعضا به دلیل مشکلات جنسی رخ می دهد، به داشتن سکس سه نفره تمایل نشان می دهند. در واقع سعی میکنند با برقراری رابطه جنسی سه نفره مشکلات جنسی خود را تا حدودی بهبود بخشند .

اعمال فانتزی های جنسی در رابطه

افراد به دلیل دیدن فیلم های پورن و یا افکار و تخیلات خود دارای برخی فانتزی های جنسی می باشند که یکی از آن ها می تواند در رابطه با سکس سه نفره باشد. در واقع زوجین برای رسیدن به فانتزی خود و هیجان و جذابیت بخشیدن به رابطه جنسی اقدام به برقراری رابطه جنسی سه نفره می کنند.

کشش جنسی زوجین به هر دو جنس

ممکن است یکی از زوجین به هر دو جنس مرد و زن گرایش داشته باشد. به این افراد بایو سکشوال می گویند . بایو سکشوال ها ممکن است در زندگی زناشویی پیشنهاد برقراری رابطه جنسی سه نفره را دهند. بایو سکشوال ها نیاز به درمان دارند و باید به روان درمان گر و مشاور مراجعه کنند.

 

تاثیرات رابطه جنسی سه نفره در زندگی

در زندگی مشترک اگر یکی از زوجین به برقراری رابطه جنسی سه نفره تمایل داشته باشد می تواند آثار زیان باری برای رابطه ی زوج داشته باشد. هم مرد و هم زن ممکن است به سکس سه نفره تمایل نشان دهند اما طبق آمار، پیشنهاد برقراری رابطه سه نفره اغلب توسط مردان مطرح می شود.

این نوع رابطه تاثیرات مختلفی را بر مرد و زن می گذارد.  حتی ممکن است هر دو نفر به برقراری رابطه سه نفره رضایت دهند اما عواقبی اجتناب ناپذیر دارد که می تواند باعث جدایی ، خیانت یا مشکلات جدی شود. در ادامه تاثیرات تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره را برای مرد و زن به طور جداگانه بررسی می کنیم.

تاثیرات رابطه جنسی سه نفره بر مردان

طبق آمار پذیرش برقراری رابطه جنسی سه نفره وقتی نفر سوم زن باشد نسبت به وقتی که نفر سوم مرد باشد ، برای مردان راحت تر است و برقراری رابطه جنسی بین دو زن و یک مرد در افرادی که دچار این اختلال هستند بیشتر دیده می شود.

در مواردی که یک زن و دو مرد در رابطه جنسی وجود دارند برای مرد مشکلات روحی بسیاری ایجاد می کند. غالبا در عملکرد جنسی دچار اضطراب و استرس می شوند. از طرفی حس حسادت و نا امنی در آن هاا بروز می یابد و ممکن است دو مرد در رابطه با هم مقایسه شوند.

تاثیرات رابطه جنسی سه نفره بر زنان

زنان نسبت به مردان راحت تر با این مسئله کنار می آیند اما از آن جایی که زنان روحیات حساس تری دارند ، بیشتر دچار مشکل می شوند. اغلب احساس می کنند که در روابط سه نفره از آن ها سو استفاده می شود .

احساس بی ارزشی و کمبود اعتماد به نفس در زنان بیشتر دیده می شود و در دراز مدت می تواند آسیب های جدی به روحیات و زندگی آن ها بزند. از طرفی ترس از خسانت مرد و  تنها ماندن هم یکی دیگر از مشکلاتی است که اکثر زن هایی که در این رابطه هستند با آن درگیرند.آسیب های سکس سه نفره

همانطور که گفته شد تاثیرات مخرب این روابط بر زندگی و افراد بسیار زیاد است. از دیگر مضرات آن می توان به مسائل زیر اشاره کرد که برای هر دو نفر از زوجین می تواند ایجاد مشکل کند :

دلبستگی

این نوع روابط می تواند باعث ایجاد دل بستگی های نا ایمن بین افراد رابطه ی سه نفره شود و از طرفی این نوع دل بستگی خود باعث به وجود آمدن مشکلات روحی برای شخص و رابطه ی او شود.

احتمال ابتلا به بیماری های مقاربتی

از آن جایی که تعداد افراد در این رابطه بیشتر است در نتیجه احتمال ابتلا به این نوع بیماری ها بیشتر است و از طرفی ممکن است بیماری های فرد سوم مشخص نباشد. از این نوع بیماری ها میتوان هریس ، سوزاک و … را نام برد.

افزایش احتمال بارداری ناخواسته

راه های جلوگیری از بارداری همواره پاسخگو نیستند و در این روابط امکان بارداری فرد سوم یا باردار شدن از فرد سوم بالا می رود و این موضوع باعث افزایش آمارر سقط جنین نیز می شود.

فاصله گرفتن از شریک زندگی

دلایل متعددی برای فاصله گرفتن زوجین در این روابط وجود دارد برای مثال ممکن است رابطه ی یکی از زوجین با فرد سوم بهتر شود یا عملکرد آن ها در رابطه جنسی دلیلی بر این موضوع باشد.مشکلات و تمایلات جنسی افراد جز مواردی است که در مشاوره قبل از ازدواج بررسی میشود تا در اینده زوجین مشکلی به وجود نیاید.

حسادت

هم زن و هم مرد ممکن است در رابطه جنسی سه نفره دچار حسادت به فرد سوم شوند و این موضوع نا امنی را در رابطه افزایش می دهد و باعث دعوا یا جر و بحث طرفین هم می شود که در نهایت ممکن است به به هم خوردن رابطه منجر شود.

لذت نبردن از رابطه ی سالم

رابطه ی جنسی یمی از نیاز های انسان است که می تواند منجر به لذت شود اما اگر به درستی انجام نپذیرد نه تنها لذت خود را از دست می دهد بلکه ممکن است باعث استرس ، اضطراب ، پشیمانی و سایر مشکلات شود.

افزایش خیانت

یکی دیگر از مضرات تمایل همسر به رابطهه جنسی سه نفره این است که منجر به افزایش آمار خیانت در جامعه می شود . در واقع مرد یا زن ممکن است به صورت جداگانه و مخفیانه با نفر سوم اقدام به برقراری رابطه و خیانت کنند.

احساس شرم

این افراد از رابطه ای که برقرار کرده اند احساس شرم کرده و حتی ممکن است در جمع خیلی حضور پیدا نکنند یا درباره ی رابطه ی جنسی خود با هیچ کس حتی پزشک سخن نگویند و همواره احساس شرم و عذاب وجدان را با خود به همراه داشته باشند.

تاثیرات منفی بر روی اعتماد ، صداقت و صمیمیت زوجین
رابطه ی جنسی سه نفره و تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره می تواند اعتماد ، صداقت و صمیمیت بین زوجین را کاهش دهد. در واقع نفر سوم می تواند رابطه نزدیک تری با یکی از زوجین برقرار کند که این باعث خیانت و دروغ گویی و از بین رفتن اعتماد می شود.

عدم دریافت توجه کافی

با حضور نفر سوم در رابطه ممکن است توجه و محبت یکی از زوجین به او جلب شده و باعث کم توجهی به همسر شود که این خود می تواند باعث برانگیخته شدن احساس حسادت و… شود.

توهین و تحقیر

با کاهش احساس یا اعتماد و سایر موارد مثبت یک رابطه ، رابطه با مشکلات بیشتری رو به رو می شود. همان طور که گفته شد به بیشتر زنان حاضر در این نوع روابط احساس بازیچه بودن دست می دهد. از طرفی ممکن است یکی از زوجین به دلایل مختلف از جمله عملکرد جنسی همسر خود را تحقیر کرده یا به او توهین کند.درمان تمایل  رابطه جنسی سه نفره

همانطور که گفته شد رابطه جنسی سه نفره می تواند برای زندگی مشترک بسیار زیان بار باشد و از بسیاری از تاثیرات مضر آن نیز نام برده شد در نتیجه درمان آن بسیار مهم است . و تنها راهکار برای درمان ریشه ای این مسئله مشاوره جنسی و یا مراجعه به سکس تراپیست است .

او ابتدا با انجام برخی تست ها و پرسش و پاسخ ها علل تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره را مشخص  می کند سپس با استفاده از تجربیات خود به افراد راه کار های مناسب را ارائه می دهد . گاهی اوقات این افراد باید تا مدت ها تحت نطر باشند زیرا ممکن است اختلال آن ها عمیق تر از چیزی که به نظر می رسد باشد.

اصولا اینگونه روابط که به علت تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفر، شکل می گیرند، پایان ماجرا نیستند. مردی که اینگونه فانتزی ها را در ذهن خود پرورش می دهد، به مرور این نوع رابطه نیز برای او تکراری می شود و به دنبال فانتزی های جدید می رود. خیانت، تجربه سکس با تعداد نفرات بیشتر و …، اختلالاتی است که در مرد تقویت شده و رابطه زناشویی او را تهدید می کند.

تمام پیامدهای نام برده شده، در حکم چراغ قرمز هایی هستند که نشان می دهد، سکس سه نفره، گزینه خوبی برای طعم دار نمودن روابط جنسی نیست. این نوع روابط در منظر دین اسلام نیز حرام است و شما را به عنوان یک زن مسلمان، ملزم به انجام ندادن آن می کند. تنها راهکارهای پیش رو، مراجعه به یک متخصص سکس تراپ، جهت درمان اختلالات و انحرافات جنسی و مشورت با یک مشاوره خانواده است.


جمع آوری شده توسط سایت روانشناسی خانواده

جهت اطلاع از مشاوره روانشناسی خانواده می توانید به شماره های زیر در واتس آپ پیام بدهید 
۰۹۳۵ ۹۱۴ ۵۰۹۹
۰۹۳۶۷۴۷۷۶۰۳

 
نظر کاربران
انتشار یافته: 0 نظر
در انتظار بررسی:0
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: