2386
کد: 20047
چهارشنبه, 17 دی 99

 

شوهرم از من سکس سه نفره می خوا

شوهرم از من سکس سه نفره می خوادپرسش:

 خانمی هستم  ۳۵ساله 
با همسرم در ارتباط با مسائل جنسی به مشکل بر خوردیم

یکسال پیش که با آقایی آشنا شدم اولش همه چیز خیلی خوب بود تا اینکه با ایشون  تصمیم گرفتیم یه مدتی با هم زندگی کنیم چون هر دو قبلا ازدواج کرده بودیم و طلاق گرفته بودیم دوست داشتیم بهتر همدیگه را بشناسیم 
 یه مدت که زندگی کردیم آقا درخواست نفرسوم در سکس رو خواست
 من فکر می کردم این موضوع فقط در حد صحبت توی مدت سکس هست چون شنیده بودم بعضی از آقایون با صحبت از نفر سوم خیالی بیشتر از سکس لذت میبرند
من با ایشون همکاری می کردم  بعد دیدم پیگیر شد و در واقعیت این داستان را خواست
 من انجام ندادم و هی مخالفت کردم گریه کردم

 من چون عاشق شوهرم بودم  در مورد سکسی که با شوهر قبلی داشتم در هنگام رابطه صحبت می کردم

با زجر و ناراحتی تا حدی همکاری کردم ولی عصبی می شدم 
 کم کم طوری شد که من از سکس دیگه میترسیدم و فرار میکردم

 حالا با وقاحت تمام میگه  برام هر کدوم از دوستات و خواستم باید بفرستی برای  سکس و  من نمی خوام دوست بشم فقط بیاد با من سکس کنه
الان چون من این داستان و اجرا نکردم میگه تو منو سرخورده و افسرده کردی و دیگه نمیخوام باهات ادامه بدم

چی کار کنم ؟

پاسخ : شوهرم از من سکس سه نفره می خواد


دوست عزیز

با توجه به صحبت هایی که کردید به نظر می رسه همسر شما دچار اختلال بیش فعالی جنسی هستند و سادیسم یا دگر آزاری دارند این افراد در ارتباط جنسی یک نفر ارضا شون نمی کنه و یک شریک جنسی دوست ندارند دوست دارند با همه در ارتباط باشند و ببینند سکس با دیگری چطوریه؟
اینگونه افراد هیچ تعهدی به زندگی ندارند و شما هم که ازدواج رسمی نکردید و ظاهرا ازدواج سفیده پس اون آقا خیلی آزاد تر رفتار می کنند
شما وابسته ایشون شدید که هر کار ی میگه دارید انجام میدید این یک نوع تجاوز محسوب میشه وقتی کاری را با زجر دارید انجام میدید چرا ادامه می دید
این عشق نیست که میگید این عادته این وابستگیه
شما چرا تاحالا تو این رابطه موندید که اذیت بشید قدر خودتون را باید بدونید زندگی که همش سکس نیست
یه مطلب دیگه که باید بگم اینه که از اونجایی که آقا میگند دوستاتتو به من معرفی کن و چون اجرا نکردی منو سرخورده کردی ایشون دارند نقش ارباب را بازی میکنند تو روانشناسی سکس واژه ای هست به نام میسترس اسلیو یعنی ارباب و برده که یکی نقش ارباب را بازی میکنه و شریک جنسی نقش برده و ارباب هر چی بهش میگه اون باید اطاعت کنه وگرنه طوری با اون برخورد میکنه که طرف عذاب وجدان میگیره و چون وابستگی شدید داره تلاش میکنه دل طرف را به دست بیاره
این آقا داره سواستفاده میکنه شما را برده خودش میدونه
اختلال ایشون خیلی شدیده و نیاز به درمان داره این رفتار نرمال نیست
هر چیزی بیش از حد باشه و متعادل نباشه اختلال محسوب میشه
شما حتما با یک سکس تراپ مشورت کنید
من نظرم اینه از این رابطه بیا بیرون برای آرامش خودت باج به چنین افرادی نده

 

مشاور: آذر کیانی فر

جهت مشاوره تلفنی  سایت روانشناسی خانواده به شماره ۰۹۳۶۷۴۷۷۶۰۳ در واتساپ پیام بدهید

گروه پرسش و پاسخ  روانشناسی خانواده

شوهرم از من سکس سه نفره می خواد

در ادامه به مطلب زیر توجه کنید

رابطه جنسی سه نفره
آیا «۳» عددی جادویی است؟

امروزه جوانان مخصوصا زوج های بسیاری به روابط جنسی نامتعارف علاقه مند شده اند. یکی از این انحرافات جنسی، لذت جنسی است که در اثر دیدن شریک خود در هنگام فعالیت جنسی با یک شخص دیگر به وجود می آید یا لذتی دانستن این که وی عشق مخفی دارد و این موضوع می تواند به رابطه جنسی سه نفره منجر شود. متأسفانه این انحراف جنسی تبدیل به فانتزی مردان و زنان زیادی شده است و جزو نکاتی است که حتماً قبل از ازدواج باید در مورد آن دقت زیادی داشت. به طور معمول پیشنهاد رابطه جنسی ۳ نفره در زوجین، از سوی مردان داده می شود، البته در بیشتر مواقع مردان مایل هستن که نفر سوم این رابطه یک زن باشد، اما گاها دیده شده که منظور از نفر سوم، وجود یک مرد دیگر در رابطه جنسی است. این موضوع در زوج های متاهل در حال افزایش بوده و نیاز به درمان و مشاوره دارد.


رابطه جنسی سه نفره چیست؟
ترویلیسم یک فتیش جنسی است که معمولاً در زوج ‌های متأهل پیش می ‌آید که تمایل دارند همسر خود را در حال رابطه جنسی با شخص دیگری ببینند. که البته رابطه سه نفره صرفا به تماشای آن محدود نمی شود و در خیلی از موارد داشتن رابطه جنسی زن و مرد همراه با یک فرد خارج از رابطه ( یک زن یا یک مرد دیگر) متداول می باشد. کاکولدیسم در اصل به مردانی گفته می ‌شود که همسر خود را با دیگران به اشتراک می گذارند. معمولا کسانی که برونگرا هستند اغلب به داشتن رابطه جنسی گروهی گرایش دارند. دلیل این امر نیز این است که آنها با افراد متعددی در ارتباط هستند.

تنوع و تجربه حالات جدید در رابطه جنسی، یکی از مهم ‌ترین دلایلی است که افراد تن به یک رابطه جنسی سه‌ نفره می ‌دهند. این تنوع نوعی اختلال اضطرابی در فرد است که قصد دارد از طریق این رابطه گروهی و تنوع طلبانه، نوعی فانتزی جنسی داشته باشد. گاهی اوقات تمایل همسر به رابطه جنسی سه ‌نفره تنها در ذهن او شکل گرفته و او سعی می ‌کند از این طریق و با خیال ‌پردازی و به زبان آوردن آن، از رابطه جنسی ‌اش لذت بیشتر ببرد و در دنیای واقعی، هیچ ‌گاه قرار نیست که چنین اتفاقی برای او و همسرش رخ دهد. به ‌هرحال عملی کردن یک رابطه جنسی سه‌ نفره یا فکر کردن به آن در هر دو صورت نوعی اختلال جنسی به شمار می ‌آید و فرد دچار مشکل و انحراف جنسیتی، باید درمان شود.

مضرات رابطه جنسی سه نفره
وقتی یک یا هر دو نفر از زوجین شیوه های دلبستگی ناایمنی داشته باشد، وارد شدن دیگران در روابط جنسی آن ها می تواند عوارض منفی داشته باشد.

مردانی که شیوه دلبستگی اجتنابی دارند ممکن است مخالفتی با رابطه جنسی ضربدری نداشته باشند اما نمی دانند که آنها در واقع به دنبال این شبه رابطه جنسی برای فاصله گرفتن از شریک زندگی شان هستند و در نتیجه این مسأله باعث تقویت جدایی احساسی آنان می شود.

احتمال ابتلا به بیماری های مقاربتی:

احتمال ابتلا به بیماری های جنسی مثل هرپس، سوزاک، سیفیلیس افزایش می یابد.
بارداری ناخواسته:

احتمال بارداری ناخواسته افزایش می یابد.
افزاایش اضطراب عملکرد:

اگر فردی دارای اختلالات جنسی مثل اختلال نعوظ باشد، در رابطه جنسی سه نفره تحت فشار بیشتری قرار می گیرد و شدتش بیشتر می شود.
تاثیرات منفی بر رابطه:

فارغ از مسائل دینی و شرعی تعداد اندکی از خانم ها هستند که با رابطه جنسی ۳ نفره و اینکه در کنار خود و شریک جنسی شان یک خانم یا آقای دیگر هم حضور داشته باشد، مشکلی نداشته باشند و همین طور آقایان شاید در ظاهر از اینکه در کنار همسرشان، خانم دیگری هم باشد، در افکار خود از این کار لذت ببرند اما به این موضوع که اگر فرد دیگری با همسرشان باشد چه واکنشی نشان خواهند داد! چیزی که مردان احساس می کنند ترکیبی از حسادت، پشیمانی، عصبانیت و احساس ناامنی است و زمانی که این احساسات پیچیده بوجود می آید تنها نتیجه اش بهم خوردن روابط است. بعضی از زوج‌ ها برای ترمیم یک رابطه آسیب ‌دیده و کمی تنوع دادن، تن به چنین رابطه ‌ای می ‌دهند درحالی که واقعاً از این تصمیم رضایت ندارند، اما یک رابطه جنسی سه نفره به ندرت می‌ تواند مشکلات یک زوج را حل کند و متأسفانه اغلب موجب بدتر شدن اوضاع می‌شود.
تاثیرات منفی بر روی خانم ها:

در خیلی از موارد وقتی حتی پیشنهاد رابطه جنسی ۳ نفره داده می شود خانم ها احساس بی ارزش بودن می کنند که می تواند به اعتماد به نفس آن ها آسیب جدی بزند. همچنین خانم ها بصورت ذاتی نسبت به مردان خیلی حساس تر و آسیب پذیر تر هستند و در این گونه روابط آسیب می بینند در حالی که برای مردان شاید اهمیت کمتری داشته باشد.

در روابط جنسی سه نفره چیزی که مرد ها به دنبال آن هستند صرفا لذت های فیزیکی است اما خانم ها زمانی که رابطه به پایان می رسد و صبح روز بعد فرا می رسد احساس خواهند کرد که از آن ها سوء استفاده شده و حال خوبی نخواهند داشت و تاثیرات مخرب ان هر روز بیشتر بر رابطه شان سایه می افکند.
اثرات روانشناختی رابطه جنسی سه نفره:

یکی از روانشناسان معروف می گوید که پس از رابطه جنسی ۳ نفره احساس شرم افراد را فرا می گیرد. گرچه در این مرحله معمولا همه سعی می کنند با گفتن جملاتی مثل “دیگه این کار را تکرار نمی کنم” یا “واقعا لذت بخش بود” خود را برای مدتی آرام کنند. اما اکثرا نمی توانند بطور کامل بهبود پیدا کنند و برخی افراد هم افسردگی را تجربه خواهند کرد.
افزایش خیانت:

یکی دیگر از عوارضی که انجام رابطه های جنسی ۳ یا چند نفره دارد این است که چون رابطه ۳ نفره تازگی دارد، هر طرف می تواند نفر قبلی از چشمش بیفتد و نفر جدید جایگزین وی شود! در کل این گونه رابطه ها ممکن است لذتی یک شبه را در بر داشته باشد ولی به سرعت تبدیل به خیانت در طرفین خواهد شد. احتمال خیانت به شدت بالا می رود.

منبع :psychoex


 
نظر کاربران
انتشار یافته: 0 نظر
در انتظار بررسی:0
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: