یک فرد موفق تا سی سالگی این ها را انجام داده

یک فرد موفق تا سی سالگی این ها را انجام داده

یک فرد موفق تا سی سالگی این ها را انجام داده

یک فرد موفق تا سی سالگی این ها را انجام داده

یک فرد موفق تا سی سالگی این ها را انجام داده

موفقیت چیزی نیست که به راحتی به دست آید و شما نباید انتظار داشته باشید که یک شبه اتفاق بیافتد.برای رسیدن به آن به تصمیم گیری، طرز تفکر و کار سخت نیاز داریم.به زبان ساده موفق شدن به تنهایی کافی نمیباشد.زمانی رسیدن به موفقیت ارزشمند است که همه تلاش خود را برای رسیدن به آن انجام میدهید.
مناسبت ترین و بهترین زمان برای پیشرفت در کار بعد از فارغ التحصیلی تقریبا زمانیکه ۲۰ ساله هستید، میباشد.در آن زمان شما پر از انرژی، انرژی مثبت میباشید و به اندازه کافی زمان در دست دارید تا بتوانید تجربیات خود را از اشتباهات کسب کنید و آنها را جمع آوری کنید.افرادی که سن انها کمتر است به طور جدی هدف خاصی را دنبال نمیکنند اما مواردی وجود دارد که بهتر است قبل از ۳۰ ساگی انهارا انجام دهند. در این راه شما پایه های محکم را زندگی خود را خلق میکنید و بینش های با ارزشی را به دست میاورند که برای رفاه در زندگی آینده بسیار مفید میباشد.

۱٫آنها یاد بگیرند که چگونه امور مالی را اداره کنند.

این اولین موضوعی است که انها برخورد میکنند.همه ما میدانیم که در اکثریت موارد موفق شدن از طریق امور مالی یا ثبات مالی اندازه گیری میشوند.به خاطر همین است که انتخاب اولین کار ما بسیار مهم است. حتی اگر حقوق ما از تصوراتمان دورتر باشد نیاز داریم تا در وهله اول به ان اکتفا کنیم.ما باید یاد بگیریم مسولیت پذیر باشیم و پولهایمان را برای نیازهای ضروری خرج کنیم.صرفه جویی از ذات ما میاید حتی اگر ما ثروتمند باشیم ما گاهی اوقات با قانون شکنی میتوانیم بیشتردرامد خود را پس انداز کنیم..باید بروی این موضوع تمرکز زایاد داشته باشیم و ان را کنترل کنیم.آسانترین راه این است که پول به اندازه کافی جمع کنیم و به منظور موفقیت سرمایه گذاری عاقلانه داشته باشیم.

۲٫انها میدانند چگونه شکست سریع بخورند

راهای زیادی برای به دست اوردن پول وجود دارد که باعث میشود یادگیری شکست سریع دشوار شود .همه ما میدانیم که شکست در زندگی اجتناب ناپذیر است و یکی از شکست های واقعی این است که بعد از ان چیزی شما یاد نگیرید. با این وجود یکی از موارد مهم این است که کارها را سر هم نکنید و در انجام ان عقب نشینی انجام ندهید که بسیار مهم میباشد. اگر شما تصمیم گرفته اید به موفقیت دست یابید و هدف شما ثابت کردن اشتباهات باشد و نخواهید که ازن تجربه به دست آرید پایان کار شما بسیار ناراحت کننده میباشد.یک بار دیگر امتحان کنید شکست نباید شما را خجالت زده کند همه ما باید یاد بگیریم که از شکست درس بگیریم و سریع از جای خود بلند شویم ودر نتیجه باعث میشود که شما سریع تر به موفقیت برسید

۳٫انها حرفه خود را آغاز میکنند

یکی از کارهای را که باید در اواخر سن ۲۰ سالگی انجام دهید این است قبول مسئولیت کنید و در مسیر صحیح گام بردارید.دقیقا مثل قضیه مالی که در بالا ذکر شد این مورد بزرگترین شانس است که شما مسئولیت پذیر شوید.علاوه بر این شما باید این حس را به رسمیت بشناسید و بیاندیشید چه حسی دارید زمانیکه تصمیم سخت میگیرید.
در ابتدا مسئولیت شرکت کوچک خود را بر عهده بگیرید در نتیجه تجربه غیر منتظره ای را به دست میاورید من به شما قول میدهم که میتوانید در اینده همفکری با ریس خود داشته باشید.ما به عنوان کارمند همیشه تمایل داریم تا تا از مافوق خود و افرادی که دارای سمتی در شرکت هستند شکایت کنیم.اما بهترین روش این است که شما به دنبال انها بروید و ببینید از چه روشی برای به دست آوردن نتیجه مطلوب استفاده میکنند
حتی اگر در نهایت شما ان کار را ازدست دهید،شما باید بدانید برای نجات از یک مخمصه چه کاری را باید انجام دهید و میتوانید دوباره ان را با یافته های جدید عقلانی شروع کنید.اگر کار شما در استانه تعدیل میباشد هر چه سریع تر ان را رها کنید.وبه یاد بیارند یاد بگیرند قانون شکست ودوباره برخاستن را.یک فرد موفق تا سی سالگی این ها را انجام داده

۴٫انها اختیارات را به چالش میکشند

سرکش بودن در توانای ذاتی ما میباشد..ما در طی دوران بلوغ برخی از اختیار را به چالش مکشیم و این چالش فرم های متفاوت دارد. به عنوان مثال ما به انواع مختلفی از موسیقی گوش میدهیم گاهی اقوات خارج از محدوده مقرراتی است که والدین برای ما در نظر گرفته اند.
شما باید همیشه از خود سوالاتی را بپرسید این یکی از ویژگی های خوب یک فرد موفق میباشد حتی اگر در شرایط مناسب هستید شما موردی را که غلط است را محکوم میکنید یا از یک راه حل مناسب برای حل ان استفاده کنید. یکی از راه حل ها برای موفقیت این است که کاری را به بهترین نحوه خود انجام دهید.
افرادی که پیشگامانه موضوعی را کشف میکنند سوال انها این است که چگونه ان را به همگان ارائه دهند.Nicolaus Copernicus یک حرکات شجاعانه را انجام داد. هنگامی که پایان نامه خود را در باره این که زمین در مرکز گیتی قرار دارد ارائه داد، تئوری او با ان چیزی که مردم در کلیسا به ان اعتقاد داشتند متناقض بود.این یکی از بهترین مثال ها است که چگونه نباید اجازه داد که ترس در این زمینه بر ما غلبه کند.

۵٫به درستی برنامه خود را سازماندهی کنید.

اگر چیزی وجود دارد و همه افراد موفق به ان نقطه نظر مشترک داشته باشند برنامه زمانی میباشد. ما در بیشتر فیلم ها میبینیم که چگونه افراد خود را درگیر کار میکنند و سعی دارند در مسیر درست قدم بردارندو حس مسولیت پذیری در انها ایجاد میشود. شما نیاز به قرار ملاقات های زیاد ندارید زیرا به اندازه کافی زندگی شما را مشغول کرده است .شما بیشتر نیاز دارید که چگونه برنامه خود را سازماندهی کنید
ماهیت یک سازمان خوب این است که بداند چگونه جنبه های مختلف زندگی خود را الویت بندی کند.زمانی که مابین جوانی و دوران بلوغ باشد سخترین زمان ممکن میباشد.
۶٫انهامشارکت با افراد مهم را حفظ میکنند
این ویژگی خوب میباشد که مستقل باشید و به دیگران نشان دهید که چگونه زندگی خود را مدیریت میکنید. غذا،آب، اکسیژن نیازهای لازمه زندگی برای حیات میباشداما برای اینکه موفق باشید قبل از اینکه کاری را انجام دهید باید به ان فکر کنید و مواظب گفتار خود باشید.
با توجه به به این بحث ها ما در معرض افرادی در زندگیمان هستیم که ما را در انجام برخی از کارها منع میکنند زیرا از نظر جنبه فکری با برخی موارد ناسازگار هستند. متاسفانه این موارد رویکردی اشتباه میباشد زیرا شما شانس احترام گذاشتن به دیگران را بدون در نظر گرفتن تفاوت ها از دست میدهید.این نوع عکس العمل میتواند رابطه های موجود را قویتر کند و شما میتوانید دوستان باارزشی را به دست آورید.
به عبارت دیگر،نباید از مشکلاتی که برای شما پیش میاید عقب نشینی کنید.برای افراد موفق پیوند اجتماعی بسیار مهم میباشد که بتوانند با ان ارتباط برقرار کنند

۷٫انها باید بر پشتکار خود تکیه داشته باشند.

به یاد داشته باشد که کار کردن زیاد برای رسیدن به هدف به تنهایی کافی نمیباشد.شما باید بر روی کار خود پشتکار داشته باشید.اگر موردی وجود دارد که نمیدانید چگونه ان را حل کنید مانند انداختن سنگی در تاریکی است که باید سعی کنید به هدف بزنید.یاد بگیرید که چگونه از مرورگرهای اینرنت میتوانید استفاده کنید تا مشکل خود را بیابید.این مورد همانندحرف هایی است که دیگران به شما میگویند اما برای پیدا کردن جواب ان خود باید تلاش کنید.همه نکته پیشرفت این است که یادگیری سریع برای شما چه چیزی را ثابت کرده است و سعی کنید از روش انها به بهترین نحو بهره جویید.

۸٫ به طور فعال بر روی نقص های خود کار کنید.

در سن ۳۰سالگی ما اگاهی لازم را در رابطه با اینکه چه شخصی هستیم را داریم.ما ایده های واضحی را بیان میکنیم که دقیقا مردم چه چیزی را دوست ندارند بیشتر انها با این مورد موافق هستند. اگرچه ما ناگفته های در بحث های که با دوستان نزدیک می¬گذاریم داریم اما دلیل موجهی برای عدم پیشرفت در ان زمینه نمیباشد.
ما اگهی های انگیزشی زیادی در رابطه با اینکه” نقص های خود را بیابید کی هستید” یا خودتان باشید”و غیره داشتیم.هیچ مورد اشتباهی در زندگی با انتخاب خود فرد به وجود نمی آید اگر زمانی رخ دهد این شما هستید که مانع پیشرفت خودتان میشوید و در نتیجه هیچ منطقی در این رویکرد به وجود نمیاید
بر روی عیب ها و نقص های خود کار کنید تا به خود ببالید و افتخار کنید.

۹٫باید بفهمند چگونه خود را با شرایط وقف پیدا کنند.

در سناریو زندگی سعی کنید همزمان هم عشق بورزید و هم درامد کسب کنید.شما نباید با تعهدات بیش اندازه خود را عذاب دهید و بهترین راه این است که در یک زمینه ای برتری جویید. شما میتوانید در حرفه خود کاملا ماهر باشید و استعداد کافی را در ان پیدا کنید اما بدون توانایی انطباق موفق نمیشوید.
در ابتدا سعی کنید بدانید که چکونه خود را با شرایط وفق دهید لازم نیست حتما شور و هیجان را در خود رها کنید شما فقط درس هایی را یادبگیرید که باعث شادی و خوشحالی شما میشود.به عنوان مثال اگر شما علم روانشناسی را بدانید شما میتوانید از یادگیری خود برای بهتر انجام دادن پروژه شغلیتان استفاده کنید.یا اگر شما تاحد زیادی به قوانین اشنا هستید از دانش خود در حوزه نوشتاری بهره جویید و از ان لذت ببرید.

۱۰٫انها برای دومین بار درخواست میکنند

سرانجام ان چیزی که برای زندگی در اینده حیاتی میباشد این است که بدانید شما باهوش ترین،ماهرترین و شایسته ترین فرد ،بدون در نظر گرفتن استعداد یا چگونه در گذشته از شما قدر دانی میکردند نمیتوانید به تنهایی باشید همیشه تفکر راجب این مسائل باز خورد سازنده دارد . اگر شما دارای شغل هستید کارفرما بدون تلاش شما و سرویس دهی مناسب حقوق نمیدهد.بنابراین ان چیزی که برای شما باید مهم باشد هدف است که شما در ذهن خود دارید..

نگین اصل زاد یک فرد موفق تا سی سالگی این ها را انجام داده

در ادامه بخوانید 

تعیین کردن هدف

راه های موثر برای رسیدن به موفقیت در کار ها

رمز رسیدن به موفقیت و پیشرفت چیست؟

شما می تونید! بر مشکلات غلبه کنید

آسان به آرزوهات برس

۱۰ مهارتی که مدیران نیاز دارند در محیط کار از خود نشان دهند

تاچه حد موفق ھستید؟

چگونه به خود انگيزه بدهيم؟

فراتر از راز قانون جذب

کارگاه مدیریت زمان

۱۵ راز مهم رسیدن به موفقیت

برای کسب موفقیت تنها تلاش کافی نیست

شما می توانید بر مشکلات غلبه کنید 

قانون تفکر

ها را انجام داده
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.