فوت فتیش , میسترس و اسلیو , فوت فتیش چیست , پیامد انحراف جنسی فوت فتیش , اعتیاد جنسی , اختلالات روابط جنسی , سکسولوژی , انحراف جنسی

فوت فتیش | فوت فتیش چیست | پیامد انحراف جنسی فوت فتیش | سکسولوژی

فوت فتیش

 

پیامد انحراف جنسی فوت فتیش

فوت فتیش چیست ؟

Foot Fetish

فوت فتیش , میسترس و اسلیو , فوت فتیش چیست , پیامد انحراف جنسی فوت فتیش , اعتیاد جنسی , اختلالات روابط جنسی , سکسولوژی , انحراف جنسی

کلمه فتیش به معنای پرستش می باشد و فوت به معنای پا می باشد و فوت فتیش به معنای پرستش پا می باشد.

کسی که فوت فتیش است علاقه زیادی به پای جنس مخالف دارد

این علاقه زیاد فقط به پا و سایر چیزهایی که به پا مربوط می شود می باشد مانند جوراب و کفش.

شروع فوت فتیش از کودکی می باشد. بعضی از بچه هایی که اعضای خانواده آنها بیشتر با پا با آنها بازی می کنند تمایل به پا پیدا می کنند و در بزرگی فوت فتیش می شوند البته فقط بعضی ها این میل را پیدا می کنند و این به معنای آن نیست که همه کسانی که با پا با آنها بازی شود فوت فتیش می شود ولی بهتر است خانواده ها از بازی های پایی با کودکانشان خود داری کنند.

بازی های پایی به این صورت است که پدر یا مادر یا خواهر برادر کف پای خود را روی سینه کودک قرار می دهند او را بالا می برند و پایین می آورند و به این ترتیب با او بازی می کنند که به مرور زمان موچب می شود در بعضی از کودکان میل به پا به وجود آید و به پا علاقه مند می شوند.

ممکن است کودک در سن پنچ یا شش سالگی تمایل به کفش مادر یا خواهرش پیدا کند و دلش بخواهد آلتش را درون کفش کند یا آلتش را ته کفش بمالد و یا کارهای مشابهی با آلتش و کفش انجام دهد و این نشان دهنده این است که کودک تمایلات جنسی اش بیدار شده و باید به روانپزشک مراجعه شود که در غیر این صورت کودک پس از بزرگ شدن به انحرافات جنسی مبتلا می شود.فوت فتیش

کودکی که به پا تمایل پیدا کرده چون همیشه نمی تواند با پای اعضای خانواده بازی کند به کفش آنها متمایل می شود و چون این یک مسله جنسی می باشد به کفش جنس مخالف متمایل میشود یعنی پسر به کفش خواهر و مادرش تمایل پیدا می کند.

در سنین نوجوانی ممکن است تمایل داشته باشد روی کفش بخوابد به طوری که آلتش ته کفش قرار داشته باشد و آلتش را روی کفش بمالد تا ارضا شود و یا آلتش را درون کفش کرده و ارضا شود.

هنگامی که مدتی گذشت  میل فوت فتیش پیشرفت کرده و تمایل به بوسیدن و خوردن و لیسیدن کفش پیدا می کند.

پس از مدتی  میلفوت فتیش   شدید تر شده و تمایل به خوردن و لیسیدن ته کفش پیدا می کند به طوری که همه کثافت های ته کفش را می خورد و از تمیز شدن کفش لذت می برد.

هنگامی که به حدی بزرگ می شود که می تواند با جنس مخالف ارتباط برقرار کند تمایل دارد پای جنس مخالف را ببوسد و بخورد و بلیسد و این میل به حدی شدید است که تمایل به پرستش پای جنس مخالف دارد.

فوت فتیش اگر پیشروی کند تبدیل به اسلیو  ( برده ) میشود 

فوت فتیش , میسترس و اسلیو , فوت فتیش چیست , پیامد انحراف جنسی فوت فتیش , اعتیاد جنسی , اختلالات روابط جنسی , سکسولوژی , انحراف جنسی

میسترس و اسلیو

به این پرستش پای جنس مخالف میسترس و اسلیو می گویند که در آن خانومی که پای او پرستیده می شود میسترس است و آقایی که پای خانوم را می پرستد اسلیو است.

میسترس به معنای ارباب و اسلیو به معنای برده می باشد.

این تمایلات به حدی شدت می گیرد که برده تمایل به کتک خوردن از ارباب پیدا می کند و واقعا خود را برده خانوم حس می کند و تمایل دارد که خانوم او را شکنجه کند و از این شکنجه شدن لذت می برد که این همان مازوخیسم یک بیماری روانی است که در سکس تمایل به شکنجه شدن دارند و خانوم هایی هم که از شنکنچه کردن طرف مقابل لذت می برند دچار بیماری سادیسم می باشند.

این شکنجه شدن به گونه ای است که برده از خونین شدن لذت می برد و خانوم هم تمایل دارد آنقدر به شکنجه ادامه دهد که برده خونین شود.

کسی که مبتلا به مازوخیسم یا سادیسم است حتما باید به روانپزشک مراجعه کند و تحت درمان قرار گیرد زیرا ممکن است بیماریش شدیدتر شود.

برده در تصوراتش تمایل دارد خانوم با کفش پاشنه بلند روی سینه اش بایستد و از اینکه سینه اش با پاشنه کفش سوراخ می شود لذت میبرد.

البته این فقط در حد تصورات و تمایلات است زیرا این امکان وجود ندارد که واقعا یک خانوم با کفش های پاشنه بلند روی سینه برده بایستد و یا روی او راه برود زیرا در صورت انجام اینکار احتمال آسیب دیدگی های جدی و شکستگی ققسه سینه وجود دارد.

اگر خانواده ها از کودکی فرزندانشان متوجه این انحرافات و یا تمایلات شدند باید آنها را نزد روانپزشک ببرند تا تحت درمان قرار گیرند.

اگر مجرد هستند باید ازدواج کنند و از راه طبیعی با همسر خود ارضا شوند یعنی از راه آلت همسر و به مسایل فوت فتیش فکر نکنند زیرا این یک میل جنسی است و اگر همیشه توسط همسر ارضا باشند تمایلات جنسی شدید آنها را اذیت نمی کند و اگر به پا و کفش فکر نکنند پس مدتی این میل کم شده و از بین می رود.

اگر همسر دارید و تا به حال با او فوت فتیشی می کردید از این کار دست بردارید و از راه طبیعی ارضا شوید تا به مرور زمان این میل کم شده و از بین برود.

برخی از روانشناسان بر این باورند که :درمان فوت فتیش پرداختن به شی پرستی یک نوع جایگزین شدن برای کمبودهایی می باشد.که فیتیش برای پرداختن به پر کردن آن به پا پناه خواهد برد.

روان شناسان عقیده دارند که شخصی که شی پرست می باشدهیچگونه جایگزینی را برای تمایلات فوت فتیش خود به‌کار نمی‌برند.

پیامد انحراف جنسی فوت فتیش

مانند دیگر انحراف های جنسی اشخاصی که دارای این گونه تمایلات می باشند .
از آنجایی که این اشخاص برای ایجاد کردن رابطه سالم قادر نمی‌باشندبا گذر زمان مبتلا به پریشانی روانی و همینطور افسردگی خواهند شد
از آنجایی که مرکز توجه جنسی اشخاص شی پر ست به پای جنس مخالف خود می باشداین گونه اشخاص قادر به برقراری رابطه جنسی به صورت طبیعی نمی باشندو نمی‌توانند به تشکیل دادن خانواده بپردازند و البته آنهایی هم که به تشکیل دادن خانواده می‌پردازنددر نهایت از یکدیگر جدا خواهند شد.

در ادامه بخوانید :

مسترس و اسلیو (ارباب و برده )

پارا فیلی ها چه کسانی هستند

آموزش مدیریت مسایل جنسی به کودکان

سادیسم و مازوخیسم چیست 

پدوفیلی (بچه بازی) چیست؟
4 دیدگاه در “فوت فتیش | فوت فتیش چیست | پیامد انحراف جنسی فوت فتیش | سکسولوژی

  1. R

    من کمی دچار فوت فیتیش هستم. و تا جایی که یادم هست در دوران کودکی هیچکس با پا با من بازی نکرده … نمیدونم علتش هم چی بوده…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.