فوت فتیش , میسترس و اسلیو , فوت فتیش چیست , پیامد انحراف جنسی فوت فتیش , اعتیاد جنسی , اختلالات روابط جنسی , سکسولوژی , انحراف جنسی

فوت فتیش | فوت فتیش چیست | سکسولوژی | پرستش پا

فوت فتیش

پیامد انحراف جنسی فوت فتیش

فوت فتیش چیست ؟

Foot Fetish

فوت فتیش , میسترس و اسلیو , فوت فتیش چیست , پیامد انحراف جنسی فوت فتیش , اعتیاد جنسی , اختلالات روابط جنسی , سکسولوژی , انحراف جنسی

کلمه فتیش به معنای پرستش می باشد و فوت به معنای پا می باشد و فوت فتیش به معنای پرستش پا می باشد.

کسی که فوت فتیش است علاقه زیادی به پای جنس مخالف دارد

این علاقه زیاد فقط به پا و سایر چیزهایی که به پا مربوط می شود می باشد مانند جوراب و کفش.

شروع فوت فتیش از کودکی می باشد. بعضی از بچه هایی که اعضای خانواده آنها بیشتر با پا با آنها بازی می کنند تمایل به پا پیدا می کنند و در بزرگی فوت فتیش می شوند البته فقط بعضی ها این میل را پیدا می کنند و این به معنای آن نیست که همه کسانی که با پا با آنها بازی شود فوت فتیش می شود ولی بهتر است خانواده ها از بازی های پایی با کودکانشان خود داری کنند.

بازی های پایی به این صورت است که پدر یا مادر یا خواهر برادر کف پای خود را روی سینه کودک قرار می دهند او را بالا می برند و پایین می آورند و به این ترتیب با او بازی می کنند که به مرور زمان موچب می شود در بعضی از کودکان میل به پا به وجود آید و به پا علاقه مند می شوند.

ممکن است کودک در سن پنچ یا شش سالگی تمایل به کفش مادر یا خواهرش پیدا کند و دلش بخواهد آلتش را درون کفش کند یا آلتش را ته کفش بمالد و یا کارهای مشابهی با آلتش و کفش انجام دهد و این نشان دهنده این است که کودک تمایلات جنسی اش بیدار شده و باید به روانپزشک مراجعه شود که در غیر این صورت کودک پس از بزرگ شدن به انحرافات جنسی مبتلا می شود.فوت فتیش

کودکی که به پا تمایل پیدا کرده چون همیشه نمی تواند با پای اعضای خانواده بازی کند به کفش آنها متمایل می شود و چون این یک مسله جنسی می باشد به کفش جنس مخالف متمایل میشود یعنی پسر به کفش خواهر و مادرش تمایل پیدا می کند.

در سنین نوجوانی ممکن است تمایل داشته باشد روی کفش بخوابد به طوری که آلتش ته کفش قرار داشته باشد و آلتش را روی کفش بمالد تا ارضا شود و یا آلتش را درون کفش کرده و ارضا شود.

هنگامی که مدتی گذشت  میل فوت فتیش پیشرفت کرده و تمایل به بوسیدن و خوردن و لیسیدن کفش پیدا می کند.

پس از مدتی  میل فوت فتیش   شدید تر شده و تمایل به خوردن و لیسیدن ته کفش پیدا می کند به طوری که همه کثافت های ته کفش را می خورد و از تمیز شدن کفش لذت می برد.

هنگامی که به حدی بزرگ می شود که می تواند با جنس مخالف ارتباط برقرار کند تمایل دارد پای جنس مخالف را ببوسد و بخورد و بلیسد و این میل به حدی شدید است که تمایل به پرستش پای جنس مخالف دارد.

نقش پاها در لذت جنسی!
یکی از اعضای مهم بدن که نقش بسزایی در سلامتی و شادابی انسان دارد پاها می باشد، این عضو تاثیر بسیار مهمی در خنک شدن و گرم شدن بدن بهمراه دارد، به نحوی که در گرمای تابستان قرار دادن پاها در یک تشت آب سرد یا در چشمه ی آب یا حتی حوض باعث کاسته شدن از دمای بدن می شود یا بر عکس آن اگر در سرمای زمستان شلوار و گرم کن و لباسهای گرم بر تن کنید اما با پاهای بدون جوراب و کفش لحظاتی بر روی زمین سرد راه بروید احساس سرما خواهید کرد.

نقش پاها در ارگاسم
طبق پژوهشهای صورت گرفته دانشمندان دانشگاه جان هاپکینز در سال ۲۰۱۱ به این نتیجه رسیده اند که زنانی که حین رابطه جنسی جوراب پوشیده بودند ضمن تسریع در فرآیند تحریک جنسی از نظر مدت زمان ارگاسم نیز زودتر و بهتر به ارگاسم دست یافته اند، در مقابل زنانی که در قسمت پاها احساس سرما داشتند ضمن کاهش تحریک پذیری قادر نبودند به طور کامل به ارگاسم برسند.

این بدان معنا نیست که خانمها حین رابطه جنسی جوراب بر پا داشته باشند، این آزمایش صرفا جهت بررسی نقش گرم بودن پاها در تحریک جنسی و ارگاسم بوده است، بدین ترتیب به خانم ها توصیه می شود پاهای خود را گرم نگه دارند، بطور کلی گرم بودن محیط رابطه جنسی در کیفیت و مدت زمان رابطه جنسی اهمیت زیادی دارد.

نقش پاها در لذت جنسی
فارغ از اختلالات جنسی، تعداد آقایانی که به پاهای زنان توجه می کنند کم نبوده و این عضو درتحریک جنسی مردان نیز بی اثر نیست. هر چند برخی افراد دارای اختلال جنسی پارافیلیا و فتیش پا هستند و از نظر روانی نسبت به این عضو از بدن زنان واکنش جنسی هیجانی از خود بروز می دهند که خارج از موضوع مقاله است، اما ماساژ دادن پاهای زنان قبل از رابطه جنسی ضمن آنکه باعث افزایش دما در این عضو شده حس خوشایند و به موجب آن تحریک بهتری را در زنان سبب می شود.
حساسیت این عضو را از نظر تحریک جنسی نباید فراموش کرد لذا تماس دهانی با پاهای همسرتان در فرایند پیشنوازی ومعاشقه (به شرط رعایت نکات بهداشتی) در تحریک و لذت جنسی زنان موثر است، ضمن آنکه رعایت مسائل بهداشتی و زیبا نگه داشتن این عضو بعنوان بخشی از اندام بدن زنان که برای مردان نیز می تواند محرک جنسی باشد اهمیت زیادی دارد.

نحوه ماساژ پاها
* برای انجام ماساژ پاها، روی یک صندلی کوتاه بنشینید و تمام قسمت های کف پا، رویه پا، پاشنه پا و انگشتان پا را به آرامی ماساژ دهید.
* برای ماساژ پا یك دست خود را روی پا و دیگری را زیر كف پا قرار دهید و به آرامی‌ از انگشتان پا به سمت قوزك ماساژ دهید و این حركت را به سمت انگشتان ادامه داده و تكرار كنید.
* پا را با یك دست نگه داشته و با دست دیگر انگشتان هر پا را محكم فشار داده و به آرامی ‌بكشید.

* با انگشت شست از قسمت بالایی كف پا، به صورت خطی فشار محكم به مركز كف پا وارد كنید و در قوس و برآمدگی پا، فشاری چرخشی اعمال كنید. این حركت را در ۲ كف پا انجام دهید.
* یك پا را نگه داشته و به پای دیگر آرام مشت بزنید و با حركات انگشتان دست در سراسر كف پا حركات چرخشی انجام دهید.
* از قوزك پا تا ناحیه ران را با دستان خود ماساژ داده و آن را ۵ بار تكرار كنید.
* زانو را با فشار چرخشی انگشتان در ناحیه كاسه زانو ماساژ دهید. ماساژ پا پس از یك ایستادن طولانی می‌تواند عضلات پا را آرام كرده و به حالت اول بازگرداند

فوت فتیش اگر پیشروی کند تبدیل به اسلیو  ( برده ) میشود 

میسترس و اسلیو

به این پرستش پای جنس مخالف میسترس و اسلیو می گویند که در آن خانومی که پای او پرستیده می شود میسترس است و آقایی که پای خانوم را می پرستد اسلیو است.

میسترس به معنای ارباب و اسلیو به معنای برده می باشد.

این تمایلات به حدی شدت می گیرد که برده تمایل به کتک خوردن از ارباب پیدا می کند و واقعا خود را برده خانوم حس می کند و تمایل دارد که خانوم او را شکنجه کند و از این شکنجه شدن لذت می برد که این همان مازوخیسم یک بیماری روانی است که در سکس تمایل به شکنجه شدن دارند و خانوم هایی هم که از شنکنچه کردن طرف مقابل لذت می برند دچار بیماری سادیسم می باشند.

این شکنجه شدن به گونه ای است که برده از خونین شدن لذت می برد و خانوم هم تمایل دارد آنقدر به شکنجه ادامه دهد که برده خونین شود.

کسی که مبتلا به مازوخیسم یا سادیسم است حتما باید به روانپزشک مراجعه کند و تحت درمان قرار گیرد زیرا ممکن است بیماریش شدیدتر شود.

برده در تصوراتش تمایل دارد خانوم با کفش پاشنه بلند روی سینه اش بایستد و از اینکه سینه اش با پاشنه کفش سوراخ می شود لذت میبرد.

البته این فقط در حد تصورات و تمایلات است زیرا این امکان وجود ندارد که واقعا یک خانوم با کفش های پاشنه بلند روی سینه برده بایستد و یا روی او راه برود زیرا در صورت انجام اینکار احتمال آسیب دیدگی های جدی و شکستگی ققسه سینه وجود دارد.

اگر خانواده ها از کودکی فرزندانشان متوجه این انحرافات و یا تمایلات شدند باید آنها را نزد روانپزشک ببرند تا تحت درمان قرار گیرند.

اگر مجرد هستند باید ازدواج کنند و از راه طبیعی با همسر خود ارضا شوند یعنی از راه آلت همسر و به مسایل فوت فتیش فکر نکنند زیرا این یک میل جنسی است و اگر همیشه توسط همسر ارضا باشند تمایلات جنسی شدید آنها را اذیت نمی کند و اگر به پا و کفش فکر نکنند پس مدتی این میل کم شده و از بین می رود.

اگر همسر دارید و تا به حال با او فوت فتیشی می کردید از این کار دست بردارید و از راه طبیعی ارضا شوید تا به مرور زمان این میل کم شده و از بین برود.

برخی از روانشناسان بر این باورند که :درمان فوت فتیش پرداختن به شی پرستی یک نوع جایگزین شدن برای کمبودهایی می باشد.که فیتیش برای پرداختن به پر کردن آن به پا پناه خواهد برد.

روان شناسان عقیده دارند که شخصی که شی پرست می باشدهیچگونه جایگزینی را برای تمایلات فوت فتیش خود به‌کار نمی‌برند.

پیامد انحراف جنسی فوت فتیش

مانند دیگر انحراف های جنسی اشخاصی که دارای این گونه تمایلات می باشند .
از آنجایی که این اشخاص برای ایجاد کردن رابطه سالم قادر نمی‌باشندبا گذر زمان مبتلا به پریشانی روانی و همینطور افسردگی خواهند شد
از آنجایی که مرکز توجه جنسی اشخاص شی پر ست به پای جنس مخالف خود می باشداین گونه اشخاص قادر به برقراری رابطه جنسی به صورت طبیعی نمی باشندو نمی‌توانند به تشکیل دادن خانواده بپردازند و البته آنهایی هم که به تشکیل دادن خانواده می‌پردازنددر نهایت از یکدیگر جدا خواهند شد.

 با وجود فیلتربودن و غیر قابل دسترس بودن سایت های خارجی در مورد این مسئله باید گفت هر رابطه جنسی  که از حد بگذرد انحراف جنسی به شمار می آید شما از رابطه پا لذت میبرید  در صورتی که حد تعادل باشد و به شریک جنسی آسیبی نرسد این مقاله در مورد افرادی است که دارای انحرافات جنسی هستند و با فوت فتیش شریک جنسی خود را به مرز جنون می رساند 

منابع سایت های خارجی در باره فوت فتیش

؟What Is a Sexual Fetish
http://people.uncw.edu/clementsc/Fetishism.ppt
https://www.sovhealth.com/health-and-wellness/the-psychology-behind-sexual-fetishes/(اختلالفتیشیسی نوعی اختلال پارافیل است که شامل اجسام غیر جنسی است. افرادی که اختلالات فتیشی را دارند، دچار اختلال بالقوه و یا اختلال در زمینه های مهم کارکرد (مثلا شغلی، اجتماعی) به علت علاقه به مشارکت در منافع جنسی غیر معمول هستند.)
ویکی پدیا
۴۶ فتیش جنسی که شما هرگز از آن شنیدید
اگر به سایت  Psychology Today دسترسی دارید کامل در مورد  اختلالات فتیشی صحبت شده 

در ادامه بخوانید :

مسترس و اسلیو (ارباب و برده )

پارا فیلی ها چه کسانی هستند

آموزش مدیریت مسایل جنسی به کودکان

سادیسم و مازوخیسم چیست 

پدوفیلی (بچه بازی) چیست؟
32 دیدگاه در “فوت فتیش | فوت فتیش چیست | سکسولوژی | پرستش پا

 1. R

  من کمی دچار فوت فیتیش هستم. و تا جایی که یادم هست در دوران کودکی هیچکس با پا با من بازی نکرده … نمیدونم علتش هم چی بوده…

 2. م

  حال نکردم ولی به نظر من خانمها لایق پرستش هستند میشه مثل ی الهه بهشون نگاه کرد وپرستیدشون ولی از لحاظ اینکه بخوام فوت فیش کسی باشم یا اسلیو نه هر لذتی بجای خود سکس کردن بوسیدن و بوییدن ووو به جای خود و با شخص که متعلق خودشما قشنگه ولی آزار دادن بهش ميگن کرم کون دیگه اصطلاح نمیخواد که

 3. رامین

  من این حسو دارم اما نه به شدت برده بودن
  از پای خانوما خوشم میاد مخصوصاوقتی لاک رنگی داشته باشه
  اما این حسو زیاد پیش نرفتم و سعی میکنم با پارتنرم که حس متقابل منو داره تا حدودی انجامش بدم
  اما تا الان حاضر نشدم به خاطر این حس غرورمو بشکنم
  به نظرم اگه این حس کنترل شده باشه خیلی لذت بخشه البته تا وقتی به زندگی ادم صدمه نزنه

 4. رویا غفاریان سالاری

  خیلی مزخرفه…اینا همش زائده وهم و خیال طرف هستش
  فقط تلقین هست و بس

 5. ابوالفضل جامه بزرگ

  میشه همینجوری معجزه شه خوب بشه آخه من کسای زیادی دیدم که خوب شدن همینجوری خودمم خوب شدم

 6. ناشناس

  همه اینها برمیگرده به دوران کودکی و بلوغ که رشدش ناخودآگاه ذهن آدمو در برمیگیره،خیلی لذت بخش و در عین حال عواقب و تاثیرات منفی بر زندگی مشترک داره

 7. سهیل

  همه اینها برمیگرده به دوران کودکی و بلوغ که رشدش ناخودآگاه ذهن آدمو در برمیگیره،خیلی لذت بخش و در عین حال عواقب و تاثیرات منفی بر زندگی مشترک داره

 8. azin azin نویسنده نوشته

   با وجود فیلتربودن و غیر قابل دسترس بودن سایت های خارجی در مورد این مسئله باید گفت هر رابطه جنسی  که از حد بگذرد انحراف جنسی به شمار می آید شما از رابطه پا لذت میبرید  در صورتی که حد تعادل باشد و به شریک جنسی آسیبی نرسد این مقاله در مورد افرادی است که دارای انحرافات جنسی هستند و با فوت فتیش شریک جنسی خود را به مرز جنون می رساند

  منابع سایت های خارجی در باره فوت فتیش

  ؟What Is a Sexual Fetish https://www.webmd.com/sex-relationships/features/sexual-fetish#1
  http://people.uncw.edu/clementsc/Fetishism.ppt
  https://www.sovhealth.com/health-and-wellness/the-psychology-behind-sexual-fetishes/(اختلال فتیشیسی نوعی اختلال پارافیل است که شامل اجسام غیر جنسی است. افرادی که اختلالات فتیشی را دارند، دچار اختلال بالقوه و یا اختلال در زمینه های مهم کارکرد (مثلا شغلی، اجتماعی) به علت علاقه به مشارکت در منافع جنسی غیر معمول هستند.)
  ویکی پدیا https://en.wikipedia.org/wiki/Fetish
  ۴۶ فتیش جنسی که شما هرگز از آن شنیدید https://www.huffingtonpost.com/2013/10/23/sexual-fetish_n_4144418.html
  اگر به سایت  Psychology Today دسترسی دارید کامل در مورد  اختلالات فتیشی صحبت شده

 9. نسترن

  سلام ممنون بابت مقاله خوبتون یکی از دوستان میشناسم که گرفتار همچین افکاری هست و برای اینکه ارضا بشه خانمش را مجبور می کند با پا خودکارو بردارد و بنویسید. یعنی در این حده که شخص نتونه خودشو کنترل کنه؟؟

 10. الینا

  سلام این به نظرم یه نوع تلقین هستش وقتی شخصی زیاد فیلم های این سبکی نگاه کنه ذهنش حتی اگر بهش فکر نکنه درگیرش میشه. انسان خیلی قدرت داره و میتونه روی خیلی چیزا کنترل داشته باشه خودتون رو دست کم نگیرید

 11. عشقی لوتی مشتی

  به نظر من اگه موجب لذت طرف مقابل بشه هیچ ایرادی نداره و انحراف محسوب نمیشه. پرستش پا یا همون فوت فیتیش یکی از لذت بخش ترین تجربه های رابطه جنسی هستش که البته نیازه که طرفین رضایت داشته باشن.
  خودم به شدت بدم میومد از این کار اما فقط یه بار تصمیم گرفتم بخاطر پارتنرم این کارو انجام بدم. فکر نمی کردم تا این حد تاثیرگذار باشه. به جرات می گم، شدت تحریک از لحظه ای که این کارو شروع کردم چند برابر شد و من از خود بی خود شدن و لذت بردن دوستمو با چشای خودم دیدم.
  تجربه عجیبیه! هیچ ربطی هم به کودکی و این حرفا نداره و این فقط در حد یک فرضیس نه بیشتر.
  دوستان اینکارو برای یه بارم که شده تجربه کنید و بذارید خانومتون لذت ببره
  ربطی به غرور و این حرفام نداره

 12. E.s

  امان از دست این جنس مذکر که ….منم پسر ۱۰ساله دارم من همیشه جوراب پام میکردم تو خونه ،چون پادرد داشتم ،ازوقتی جوراب پا نمیکنم ،دیدمـ که حواس پسرم به سمت پاهامه ،مخصوصا وقتی لاک زده باشم حتی میاد سمتم دستشو میرسونه به پام زودهم به بلوغ رسیده بنظرتون نیاز به پزشک دارع

 13. ناشناس

  ما فوت فتیش ها سرنوشت تلخی داریم ما هرگز نمیتونیم ازدواج کنیم چون کسی درکمون نمیکنه به خصوص اگه آدم آبرومندی هم باشیم که شرایطمون سخت تره این سرنوشت ما بود که اینطوری به دنیا اومدیم و این تمایلاتمون رو هم با خودمون به گور میبریم واقعن سخته همین

 14. من

  سلام منم ازبچگی این حسو داشتم بدون هیچ کاری این مشکلوپیداکردم تاالان که متاهل شدم وهنوزم خوب نشدم

 15. ناشناس

  آیا اینکار روی درس خوندن و تمرکز و هوش و حافظه و آینده ام تاثیری میزاره؟

 16. ناشناس

  من هم از وقتی ۴ یا ۵ ساله بودم این حسو داشتم و هرچقدر که سنم بالاتر میرفت حس فتیشم به کفش خانوما بیشتر و بیشتر میشد . الانم متاهلم و همسرم مشکلی با این حسم نداره خیلی وقتا رابطه میسترس و اسلیوی داریم ، بعضی وقتا هم با رابطه طبیعی نیاز همدیگه رو برطرف میکنیم . درضمن ایستادن یا راه رفتن با کفش پاشنه بلند روی شکم و سینه ، چندان هم دور از ذهن نیست و ما همیشه این کار رو انجام میدیم. فقط کمی احتیاط لازمه تا مشکلی پیش نیاد.

 17. امیر

  من هم از بچگیی این حس رو داشتم،الانم که ۲۷ سالمه دارم،مخصوصا دوست دارم کف پای دختران رو بو کنم و لیس بزنم،ولی دیگه در حدی نیست که دوست داشته باشم برده باشم و دختری من رو شکنجه کنه و بزنه،چکار باید کنم؟

 18. ناشناس

  سلام . همسرم این حس رو داره و من تازه یکساله دارم همراهیش میکنم و فانتزی های جنسی روبراش عملی میکنم
  ولی او هنوز تو اینستا دنبال خانوم هایی ک پیج اربابی دارند میگرده و پاهاشون رو نگاه میکنه از منم خواسته که یک پیج درست کنم و با مردهایی که این حس رو دارن حرف بزنم و عکس هایی از پاهام و …. بگزارم

  1. ناشناس

   منم این حس رو از کودکی داشتم ولی نمیدونم چرا برخلاف همه من تمایلم بیشتر به پاهای پسرای خوشگل هست تا دخترا ؟؟؟

 19. ناشناس

  این مشکل خیلی هم خوبه و خدارو شکر که فقط به پا علاقه دارم و مثل بعضی ها سک..وجاهای خصوصی زنارو دوست ندارم ولی هرکسی میتونه خودشو کنترل کنه

 20. امیرحسین

  سلام من یک پسر ۱۵ ساله ام من خیلی به پا علاقه دارم نه به پای زن ها به پای مرد های لاغر و خوشتیب علاقه دارن قبلا چنیدن بار پا های مردهای لاغر را خورده ام میشه کمکم کنید من می خوام خوب بشم تاز راسته که میگن کسی که فوت فتیش داره جاش توی جهنمه

دیدگاه‌ها بسته شده است.