139
کد: 20162
سه شنبه, 07 بهمن 99

 

قبل از رابطه پیش نوازی کنید

داشتن رابطه جنسی خوب و رضایت بخش یکی از خواسته و انتظارات طبیعی هر خانمی است اما متاسفانه تعداد زیادی از خانم‌ها از رابطه زناشویی‌شان لذت نمی‌برند و از اینکه ارضا نمی‌شوند، اعتراض می‌کنند. متاسفانه در جامعه ما بدلیل برخی‌ باروهای غلط خانم‌ها یا نیازها و خواسته‌های جنسی‌شان را سرکوب می‌کنند یا به شیوه درستی آن را ابراز می‌کنند و همین موضوع باعث می‌شود مشکلات‌شان در این زمینه پیچیده‌تر شود.

چرا شوهرم نمیتونه منو ارضا نمی‌کنه و به ارگاسم نمی رسونه

بخشی از اینکه شوهرتان شما را خوب ارضا نمی‌کند و در رابطه جنسی به ارگاسم نمی‌رسید، مربوط به خودتان است و بخشی مربوط به همسرتان. گاهی این موضوع ریشه در مسائل روحی دارد گاهی صرفا به مسائل فیزیکی برمی‌گردد
مهمترین علت آن می تواند عدم پیش نوازی باشد 

پیش‌نوازی کافی ندارید

داستان از این قرار است که شوهرتان به شدت مشتاق برقراری رابطه جنسی است. شما هم برای نزدیکی به او اشتیاق دارید، اما بهتر است در پیش‌نوازی امساک نکنید، چرا که اکثر خانم‌ها حدوداً به 20 دقیقه پیش‌نوازی نیاز دارند تا به حالت ارگاسم برسند، در این صورت کلیتوریس به حساس‌ترین حالت خود می‌رسد و بدن برای تحریک آماده می‌شود. رعایت نکردن تمام مراحل چرخه واکنش جنسی باعث می‌شود که به خوبی ارضا نشوید. شاید بیست دقیقه پیش‌نوازی به نظر زیاد بیاید، اما همسرتان باید بداند که در رابطه جنسی باید به نیازهای شما هم احترام بگذارد.


گرم شدن همسر سرد مزاج با پیش نوازی اصولی
گرچه برخی مردان ممکن است از پیشنوازی به عنوان یک کار اضافه و مزاحم یاد کنند نه چیزی که از آن لذت ببرند ولی هر زنی به شما می گوید که پیش نوازی یک بخش جدایی ناپذیر در رابطه جنسی است و جزئی مهم از آن محسوب می شود. نادیده گرفتن زمان کافی در هنگام مقاربت تنها منجر به سرخوردگی همسر شما می شود. اگر می خواهید ارگاسم خوبی را با شما تجربه کند داشتن پیش نوازی قبل از رابطه جنسی برایتن ضروری است.

 ما به شما نکات و ترفندهای موثر پیش نوازی را می آموزیم به طوری که شعله های جنسی را در هر دوی شما به بهترین شکل ممکن روشن کند.

با سایت روانشناسی خانواده همراه باشید 


برای پیش نوازی از او بپرسید چطور آماده اش کنید
زمانی که شک دارید همسرتان از چه کاری خوشش می آید بهتر است مستقیما از او بپرسید که دوست دارد موقع رابطه جنسی چه کارهایی انجام دهید. به فته باربارا بارتلیک ، استاد روانپزشکی دانشگاه کورنل، اگر همسرتان متوجه شود که شما در تلاش هستید که به او لذت بدهید مسلما تمایل بیشتری برای جبران لطف شما خواهد داشت.تمرکز بر کیفیت پیش نوازی نه کمیت
اگر روی بهبود کیفیت پیش نوازی تمرکز کنید همسرتان به هیچ عنوان در مورد کمیت آن شاکی نخواهد بود. به گفته مایکل پری ، متخصص روان پزشکی در آمریکا ، اگر طوری رفتار کنید که نشان دهد فط به دنبال دخول هستید ، همسرتان متوجه شده و زمان بیشتری طول می کشد تا تحریک شود.

به عبارت دیگر، هر کاری که می خواهید انجام دهید و از آن لذت ببرید. اگر دوست دارید بدانید لمس ساق پایش چه حسی دارد ، با قدردانی و لذت آن ها را بفشارید. اگر جای دیگری از بدنش را دوست دارید، آن جا را ببوسید. وقتی یک مرد کاری را که انجام می دهد، دوست داشته باشد باعث می شود همسرش خیلی بیشتر و سریعتر تحریک شود.

پیش نوازی با ماساژ
برای گرم شدن و ایجاد آمادگی برای دخول، کارتان را با ماساژ در طول پاها، از بالای ران ها تا ساق پا شروع کنید.

سپس روی کف پا تمرکز کنید، پاشته پا و کف پا را ماساژ دهید. سپس روی انگشتان متمرکز شده و به طور جداگانه هر کدام را ماساژ داده بکشید. اگر تمایل به مکیدن انگشتان پا دارید باید بگوییم یکی از موثرترین روش ها برای تحریک جنسی محسوب می شوند پس بعد از اتمام ماساژ این کار را انجام دهید.پیش نوازی را با  آرامش شروع کنید
بله، کلیتوریس یک محل شناخته شده و آشکار برای تمرکز روی آن است. با این حال بسیاری از مردان در مورد کلیتوریس اشتباه می کنند. به گفته دکتر کتی وینکز ، تحریک مستقیم کلیتوریس می تواند دردناک باشد. خیلی بهتر است که کلاهک کلیتوریش جایی که بالای دو لابیا به هم میرسند را ماساژ دهید یا دو طرف کلیتوریس.

در هنگام بازی با کلیتوریس در رابطه اورال در ابتدا روی کلیتوریس تمرکز کنید و سپس روی سایر بخش ها.

کلیتوریس به حرکات ملایم بهتر واکنش نشان می دهد ، می توانید روی کلیتوریس متمرکز شده و کمی کشش رویش ایجاد کنید ولی بهتر است بعد از آن کمی فاصله انداخته به سایر اندام ها مشغول شوید و پس از وقفه ای مناسب دوباره به سراغ تحریک کلیتورال بروید.

یکی از بهترین حرکات در رابطه اورال ایجاد حرکت مثل عدد 8 انگلیسی است که می توانید همسرتان را سریعتر گرم کند.هنگام پیش نوازی به احساس او توجه کنید
همه افراد با هم متفاوتند بنابراین باید به عکس العامل او هنگام انجام کارهایتان دقت کنید. اگر حواستان را جمع کنید برایتان سخت نخواهد بود که متوجه شوید کدام کارتان موثر است و کدام حرکت را باید تغییر دید.

مثلا اگر از حرفهای عاشقانه بیشتر تحریک میشود همان را  ادامه دهید یا اگر کاناپه را ترجیح می دهد او را به اتاق خواب نبرید.


هنگام پیش نوازی تمام بدن همسرتان را کاوش کنید


پیش نوازی نباید فقط بر اندام تناسلی متمرکز باشد. سایر قسمتهای بدن مانند گردن، ران و سینه هم ماطق بسیار حساسی هستند بهتر است به جای تمرکز و سریع رفتن سراغ آلت تناسلی روی سایر قسمت های بدن همسرتان متمرکز شوید. و از رابطه اورال و نوازش در گردن، پشت، گوش ، شکم یا حتی مچ دست به خصوص روی نبض استفاده کنید.هنگام پیش نوازی بیش از حد صحبت نکنید
مراقب آنچه قبل از شروع رابطه می گویید باشید. برخی صحبت ها می تواند جلو تحریک شدن همسرتان را بگیرد. صجبت در زمان پیش نوازی فقط باید روی کلمات تحریک آمیز و عاشقانه یا کثیف متمرکز شود. یک بخش بدن را انتخال کرده و چیزهایی که در موردش دوست دارید یا فانتزی های خود را در آن مورد بیان کنید. زنان تحریک ذهنی می خواهند پس از این ویژگی نهایت استفاده را ببرید.در پیش نوازی به احساس خودتان توجه کنید
اگر از انزال زودرس خود هنگام دخول نگران هستید سعی کنید علایم قبل از ارگاسمتان را دقیق تر بشناسید. اغلب مردان فقط آخرین علامت را می شناسند که دیگر راهی برای بازگرداندنش نیست و قبل از این که بخواهند دچار انزال می شود. به گفته دکتر دیوید کوپلند نوسیدن کتاب چطور در مقابل زنان موفق باشید، سعی کنید دو تا سه علامت حسی قبل از ارگاسمتان را بشناسید تا بتوانید انزال خود را به تاخیر بیندازید.

در پیش نوازی بوسیدن را فراموش نکنید
به گفته پروفسور پتی بریتون، متخصص بیماری های بالینی زنان، اگر احساس کردید که علاقه همسرتان رو به کاهش است بوسیدن همیشه می تواند دوباره او را به شما برگردند.

به یاد داشته باشید که بوسیدن با احساس همیشه به معنای بوسه لب ها نینست می توانید ، بینی، چشمان و پیشانی او را هم ببوسید.

به شجاعت او پاداش دهید
وقتی او حرکاتی در جهت لذت بردن یا لذت دادن به شما  انجام دهید از او قددانی کنید و اجازه دهید بداند چقدر برایتان ارزشمند است. به او بگویید زمانی که این کارها را انجام می دهد چقدر برایتان دوست داشتنی می شود برخی زنان می ترسند که حرکاتشان یا شروع کننده بودنشان برای شما ناراحت کننده باشد و شما را دچار سوتفاهم کند.


بدانید چه زمانی می توانید پیش نوازی نداشته باشید
اگر حس جنسی در حال حاضر بین شما قوی است گاهی اوقات می توانید پیش نوازی را انجام ندهید.

اگر مدت زمان طولانی با هم بوده اید به اندازه کافی هم را می شناسید و می دانید که چه موقع می توانید یک رابطه جنسی سریع بدون پیشنوازی داشته باشید.جهت اطلاع از مشاوره روانشناسی خانواده می توانید به شماره های زیر در واتس آپ پیام بدهید 
۰۹۳۵ ۹۱۴ ۵۰۹۹
۰۹۳۶۷۴۷۷۶۰۳
 
نظر کاربران
انتشار یافته: 0 نظر
در انتظار بررسی:0
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: