مسترس و اسلیو (ارباب و برده )

 مسترس و اسلیو (ارباب و برده ) | سکسولوژی

 

مسترس و اسلیو (ارباب و برده )

میسترس كیست و چه خصوصیاتی دارد؟

مسترس و اسلیو (ارباب و برده )

میسترس (Mistress) كه مونث كلمه ی میستر (Mister) است به معنای ارباب یا الهه خانم به كار می رود. میسترش خانمی است كه تمایل به آزار و اذیت دیگر انسان ها و بخصوص مردان دارد. او از شكنجه و زجر كشیدن دیگران لذت می برد. این لذت ممكن است روحی یا جنسی باشد. اما نمی توان گفت كه فردِ سنگدلی است. بیشتر میسترس ها غیر از برده های خود یك معشوقه و یا همسر دارند و زندگی كاملا عادی ای را تجربه می كنند. همچنین در پایان هر رابطه برده ها را نوازش و تشویق می كنند(در مورد برده های ساعتی، صادق است). یكی دیگر از سوالاتی كه پیش می آید این است كه آیا فردی كه میسترس میشود سادیسم(دیگر آزاری) دارد؟ در بعضی مواد چنین نیست و هیچ گونه ربطی به سادیسم ندارد اما با توجه به معنی ای كه از سادیسم در ذهن عوام وجود دارد می توان گفت كه به میزان كمی در نهاد میسترس وجود دارد اما می تواند نقش كمرنگ یا پررنگی را ایفا كند كه بستگی به خود میسترس دارد. در بعضی رابطه ها هیچ گونه دیگر آزاری در میسترس وجود ندارد و میسترس فقط برای ساعاتی لذت بردن به این رابطه دست میزند. یكی دیگر از خصوصیات میسترس ها تحكم در كلام و پایداری در دستور است، به طوری كه با التماس و فریادهای برده، دستور خود را لغو نمی كند و به كارِ خویش بدون كوچكترین توجهی ادامه می دهد. در كشورهای انگلیسی زبان میسترس را با نام های زیر نیز می خوانند:
Dominatrix, Domme, Domina, Lady, Madame, Goddess and Mistress
مسترس و اسلیو (ارباب و برده )
در ایران و دیگر كشور های فارسی زبان نیز نام های زیر رواج داد:
الهه، سرور، ارباب، خانم، بانو و میسترس.
برده كیست و چه خصوصیاتی دارد؟مسترس و اسلیو (ارباب و برده )
برده ممكن است زن یا مرد باشد كه در این مقاله بیشتر به برده ی مرد كه شایع تر است پرداخته خواهد شد. (Male Submission).مسترس و اسلیو (ارباب و برده )
برده شخصی است كه از تحقیر شدن و درد كشیدن لذت می برد. بیشتر برده ها علاقه شدیدی به بوییدن و بوسیدنِ پاها و كفش میسترس ، در كنار تحقیر شدن و شكنجه دیدن، دارند. این شخص از اینكه بوسیله یك خانم تحقیر شود لذت می برد. اما آیا می توان گفت كه برده یك مازوخیسم است.به طور كلی خیر! اما طی آمارگیری ها و مصاحبه با چند اسلیو می توان اظهار داشت كه احساس مازوخیسم در بیشتر برده ها وجود داد. این فرد ممكن است در طولِ رابطه به چنان لذت روحی و جنسی برسد كه به ارگاسم برسد. اسلیو فقط حق دارد در خدمت یك میسترس باشد مگر آنكه خودِ میسترس دستور داده باشد كه به دیگران خدمت كند(این توضیح در موردِ برده های ساعتی صادق نیست). برده های تمام وقت با میسترس خود زندگی می كنند.آنها در داخل قفس های بزرگ یا لانه ی سگ ها نگهداری می شوند زیرا میسترس ارزش برده ها رو بسیار پایین می داند و این همان چیزی است كه برده ها خواستار آت هستند. تحقیر بوسیله ی میسترسی قدرتمند!
اولین سوالی كه پیش میاد اینه كه اصلا Femdom یعنی چه؟
Femdom كوتاه شده ی Female Domination! است و به معنی سلطه جویی زنان یا تسلط زنان است. این رابطه بین یك میسترس (Mistress) -خانمی كه نقشِ ارباب را دارد و دارای یك یا چند برده است- و یك یا چند برده(Slave) – خانم یا آقایی كه نقشِ برده را دارد و فقط متعلق به یك میسترس است – شكل می گیرد. در این رابطه میسترس كنترل همه كارها را به عهده دارد و اسلیو به طور تمام و كمال در اختیار او قرار می گیرد. هر دستوری كه میسترس بدهد برای اسلیو یك قانون است و اسلیو مجبور به انجام دادن آن است. در صورتی كه اسلیو از دستوری سرپیچی كند میسترس می تواند با توجه به موقعیت و خواست خود ، او را تنبیه كند.( در موردِ انواعِ رایج تنبیه ها در چند قسمت بعد توضیحاتی داده خواهد شد) .
سطوح مختلف Femdom
با توجه به اینكه Femdom یك رابطه غریزی بین انسان ها است و دارای شدت و كشش های مختلف در بین انسان ها است واضح است كه سطوح مختلفی در این رابطه بوجود می آیند. ما تقسیماتِ كلی و مهم تر را بیان كرده و دسته های كم اهمیت تر و كم عضو تر را برای آینده می گزاریم! به صورت كلی در سه سطح زیر قابل بررسی است:
۱- سرسپردگی كامل یا تسلیمِ روح! ( برده های تمام وقت)
در این سطح، اسلیو به طورِ كامل بدن و روح خود را در اختیار میسترس قرار میدهد و هیچ گونه سرپیچی دستورات بخشوده نخواهد شد و مجازاتی دردناك را در پی خواهد داشت كه ممكن است حتی به قطعِ انگشت یا عضو دیگری از بدنِ اسلیو شود یا اسلیو را دیگر به حضور نپذیرد! میسترس خدای اسلیو محسوب می شود و سجده بر میسترس بر اسلیو واجب است. در این سطح دستوراتِ میسترس تابع هیچ چارچوب و قانونی نمی باشد و تمایلات میسترس نقش اصلی را بازی می كنند. این سطح كه كنترل نشده است ، در بسیاری از كشورها خلافِ قانون شناخته شده است و مجازاتِ سنگینی را در پی دارد و دلیل آن هم این است كه ممكن است یه میسترس با جمع آوری یك گروهِ بزرگ اسلیو و آموزش آنها قصدِ ایجاد گروه تروریستی یا اختلال نظام حكومتی را بوجود آورد. برده هایی كه در این سطح قرار دارند در خانه میسترس زندگی می كنند و جای دیگری ندارند.( در رابطه با مكانِ زندگی اسلیوها در چند بخش بعد توضیحاتی آمده است، همان طور كه می دانید ارزش یك اسلیو (( از نظرِ میسترس)) بسیار پایین تر از آن است كه در یكی از اتاق های خانه ساكن باشد … ).
۲- تسلیم مادی (برده های نیمه وقت )مسترس و اسلیو (ارباب و برده )
در این سطح اسلیو به طورِ نیمه وقت در خدمت میسترس حضور به عمل می آورد. اسلیو بدنِ خود را به طورِ كامل در اختیار میسترس قرار می دهد و میسترس هر گونه عملی كه بخواهد می تواند با او انجام دهد و اسلیو مجبور به انجام آن است. در صورت سرپیچی از دستور اسلیو تنبیه می شود اما این تنبیه عواقب دراز مدت در بر ندارد و هیچ گونه مشكلی در آینده ایجاد نخواهد كرد( مانند تنبیه توسط شلاق به طوری كه جای ضربات برای چند هفته بیشتر باقی نماند، در صورتی كه میسترس زیاد عصبانی نشده باشد جای ضربات همان روز یا حداكثر پس از چند روز از بین می رود .). در این حالت نیز مانند قبل میسترس مجبور به رعایت چارچوبی نیست و تنها مانع آن تضمینِ سلامتی اسلیو است!
۳- تسلیم قرار دادی ( برده های ساعتی!)
در این سطح اسلیو با مراجعه به یك میسترس و درخواست كردن از او با پرداختنِ وجهی برای چند ساعت برده ی او خواهد بود. دستورات میسترس تابعِ قانون های خاصی است كه توسط اسلیو مشخص می شود! در واقع اسلیو كارهایی را كه دوست دارد بر روی او انجام شود قبل از برقرارری رابطه مشخص می كند و میسترس فقط می تواند از آن اعمال در طولِ رابطه استفاده كند. برای مثال ممكن است یه اسلیو از ضربه خوردن بر صورت خوش اش نیاید یا بر اثر بیماریی كه دارد اینم كار منع شده باشد در این صورت میسترس حق ضربه زدن به صورت او را ندارد. در واقع این رابطه بیشتر برای اسلیو لذت بخش خواهد بود و میسترس نقشِ یك كاسب یا كارمند را دارد!
چند اشاره
معمولاً femdom lover بودن با زن ذلیلی معادل گرفته میشه یا بعضی تصورات غلط دیگه در مورد femdom وجود داره که چند تا توضیح شاید اینجا لازم باشه:
۱-همونطور که گفتم مازوخیسم یه حسیه که آمیخته با لذت جنسیه.یعنی مرد مازوخیست از اینکه از طرف یه زن dominant تحقیر و آزار ببینه لذت جنسی میبره.حتی خیلی وقتها ممکنه که از دستورهایی که میسترس بهش میده خوشش نیاد و انجامش خیلی براش سخت باشه ولی همین حس تحقیر که از اون حاصل میشه براش لذت بخش و تحریک کننده ست.میسترس هم از آزار دادن برده اش لذت جنسی میبره.اما زن ذلیل بودن هیچ ربطی به لذت جنسی نداره.
۲-باز هونطور که گفتم رابطه میسترس و برده یه جور رابطه قراردادیه.یعنی مرد مازوخیست تصمیم میگیره که به بردگی میسترس در بیاد و این خودشه که به این رابطه تن میده و تابع دستورات میسترس میشه.ولی لزوماً در برابر زنهای دیگه همچین رفتاری رو نداره.درحالیکه یه زن ذلیل در برابر همه زنها نوعی حالت تسلیم و اطاعت داره و در ضمن این حالتیه که ارادی نیست و خیلی وقتها دوست نداره که اینجوری باشه ولی خوب جسارت بعضی کارها رو در برابر زنها نداره.
۳-مازوخیستها با صحنه ها و رویاهای مازوخیستی تحریک جنسی میشن و حتی خیلی وقتها مواقع خودارضایی با دیدن این صحنه ها و عکسها یا تصور همچین رویاهایی خودشون رو تحریک میکنن.ولی این به این معنی نیست که از سکس معمولی لذت نبرن.مازوخیسم یه حسیه که در کنار گرایشهای دیگه تو اونها وجود داره.هر چند مازوخیستهای افراطی که این میل سایر میلهای اونا رو میپوشونه دیگه از سکس معمولی لذت نمیبرن و حتی توی سکس معمولی دوست دارن رابطه همراه با تسلط و خشونت طرف مقابلشون نسبت به اونا باشه.مسترس و اسلیو (ارباب و برده )
۴-میل به femdom میلیه که باید مثل بقیه میلها ارضا بشه تا به انحراف کشیده نشه.اگه یه مازوخیست نتونه یه رابطه ایده آل میسترس و برده رو تجربه کنه ممکنه به راههای انحرافی رو بیاره.ممکنه خودش خودش رو شکنجه بده با این تصور که میسترس اینکارو میکنه(یه جور خودارضایی مازوخیستی)که این معمولاً از نظر روانی مخربه.ممکنه به اینکه توسط یه مرد مورد آزار قرار بگیره رضایت بده که این معمولاً همراهه با رضایت به تجاوز اون مرد به فرد مازوخیست.ممکنه از شخصی که همیشه با ان سکس میکندpartner جنسی خودش بعضی رفتارهای مازوخیستی رو بخواد که یا قبول نمیکنن و برداشتهای غلطی هم از این خواسته میکنن واگه قبول هم بکنن چون واقعاً dominant نیستن لذت زیادی در بر نداره.ممکنه این حس به گرایشهای زن ذلیلی کشیده بشه یعنی فرد مازوخیست در روابط عادیش با زنها حالت مطیع به خودش بگیره و از این راه در حد خیلی خیلی محدود لذت جنسی ببره.
whipping کتک زدن با شلاق.
canning کتک زدن با ترکه.
strappnig کتک زدن با تسمه چرمی.
paddling کتک زدن با وسیله ای شبیه راکت پینگ پنگ به اسم paddle.
public pillory شکنجه برده جلوی افراد دیگه(مثل دوستهای میسترس یا میسترسها یا برده های دیگه).مسترس و اسلیو (ارباب و برده )

 با وجود فیلتربودن و غیر قابل دسترس بودن سایت های خارجی در مورد این مسئله باید گفت هر رابطه جنسی  که از حد بگذرد انحراف جنسی به شمار می آید شما از رابطه ارباب و برده لذت میبرید  در صورتی که حد تعادل باشد و به شریک جنسی آسیبی نرسد این مقاله در مورد افرادی است که دارای انحرافات جنسی هستند و بارابطه ارباب و برده  شریک جنسی خود را به مرز جنون می رساند

ویکی پدیا

منبع: هم میهن 

https://www.cloob.com/

https://translate.google.com

در ادامه بخوانید

سلامت جنسی

ده نکته مفید برای اولین رابطه جنسي

دانش شما از سكس چقدر است

ترس از اولین نزدیکی شاید یکی از ترس های شایع بین زنان باشد‎

آنچه در مورد ایدز باید بدانیم 

کلامیدیا یکی از شایع ترین بیماری‌ مقاربتی در جهان 

فوت فتیش چیست ؟

لینیک های مرتبط:

روانشناسی خانواده   روانشناسی مشاوره   روانشناسی سکسولوژی  روانشناسی خشم 

روانشناسی جامعه   روانشناسی ازدواج   روانشناسی طلاق  روانشناسی کودک 

روانشناسی رنگ   روانشناسی موسیقی   روانشناسی اعتیاد   روانشناسی کنکور 

به من بگو چرا   داستان های کوتاه روانشناسی   روانشناسی نوجوان  تست روانشناسی

روانشناسی ورزش  تغذیه طبیعی مدیتیشن 
70 دیدگاه در “ مسترس و اسلیو (ارباب و برده ) | سکسولوژی

 1. مهران

  من خیلی علاقه مندم به این موضوع
  و اینکه منفعل یه زن بشم
  اگه جایی میشناسید ک بتونم ذهنمو ازین موضوع ارضا کنم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 2. Amira

  اطلاعاتتوتن خوب ولی خیلی نقص داشت
  مازوخیسمی در زنان طبق گفته ی فرویید بیشتره
  و فقط زنها سلطه جو نیستن
  مرد هایی به اسم مستر وجود دارن که همین اعمال رو با کمی تغییر روی خانم ها انجام میدن

 3. مانیا

  با سلام.این حس دست اون آدمی که مبتلا هست نی و با این حس دنیا اومده و نمیتونه این بیماری رو تغییر بده.
  من تودم با ی برده آشنا شدم نمیدونستم چیه تا خودش بهم گفت چطوری هست.اتفاقا بسار مهربون و با احساس بود که آدمای سالمش بلد نبودن .
  ادمه حق زندگی داره.
  زندگی نوش جونش.حالا دوست داره تحقیر بشه دوس داره تحقیر کنه .
  نظر من اینه به مشکل ادما باید احترام گذاشت.

 4. مانیا

  شب بخیر معلومه کنار باید بیام چون من میخوام تو این جامعه زندگی کنم نه بجنگم نه خودمو الاف کنم و وقت خودمو تلف کنم یکی مازوخیسم داره یکی ایدز داره یکی تیمارستانی هس یکی فقیر یکی ثروتمند مهم اینه شخص بنده چی میخوام برای چی زندگی میکنم به مسیرم و هدفم فقط توجه میکنم مساعل حاشیه ی رو فقط حاشیه میبینم…تمام ادما قابل احترام هستن مهم این هس شما چجوری با ادما رفتار کنید

 5. مانیا

  بله وفتی بدونی میخوای تو این اجتماع حالا هر کشوری ولی تو این دوره زندی کنی باید با مشکلات دیگران کنار بیایی چون مسیر آدما متفاوت هست و همینجور بر اساس مسیر هدف و نتیجه اون هم متفاوت هست پس بهتر از کنار ادما با توجه به مشکلات و بیماریهاشون کنار بیایی و به مسیر زندگی خودت بری…من نمیتونم جدا از مردم و مشکلاتشون به جایی برس.
  ولی در کل من انقدر این بیماری و ادماش برام سوال شدن که بعضی مواقع دوست دارم بدونم به چه صورت هست.

 6. ناشناس

  سبک بسیار زیبایی از زندگی هستش ب نظرم هر زنی باید مسترس باشه و از زندگی و تحقیر اسلیوش لدت ببره .زندگی همه مردا مستر هستن و زنا مثل نوکر و کارگر ک اصلا جالب نیست

 7. F. L

  سلام رابطه ی ارباب و برده شیوعش بین مستر_مرد ارباب_ و اسلیو دختر بیشتره. و اینکه یکی از دوستان گفته بود بیماری!!!به هیچ عنوان بیماری نیست و این توهینه که افراد وادی بی دی اس ام رو بیمار بدونین. وقتی در مورد چیزی اطلاع درستی ندارین لطفا سکوت کنین. بعدم اینکه عشقی که تو این روابط بین ارباب و برده هست هزار برابر بیشتر و قشنگ تر از روابط عادیه و هر چیزی که یه ارباب بگه اسلیو با جون و دل انجام میده تا رضایت اربابشو داشته باشه نه اجبار!
  التماس تفکر و تحقیق دارم و بعد در مورد این روابط حرف زدن ، نه بر اساس یه سری کلیشه که همه جا گفته شده.

 8. مانیا

  سلام من متآسفم که گفتم بیماری بله شما چون این احساس رو دارید میدونید چیه.
  قصد توهین نداشتم.
  فقط سوال زیاد برام پیش اومده..ممنون میشم اگر تونستید به سوالهام جواب بدید.
  میشه آدم که این حس رو نه برده نه ارباب نداره عاشق برده بشه و باهاش بتونه کنار بیاد ؟کلا احساس مسدیس و اسلیو چجوری هست؟

 9. مانیا

  سلام.
  بلاخره ی حس و جنبه روحی و روانی داره که پیش دکتر معالج روانشناس میرن . باری به هر جهت الان خود من هزار تا درد روحی دارم فک میکنی سالمم نه .
  فقط مشکلم با بقیه و مشکل شما با بقیه فرق میکنه.من به شما احترام میزارم و برام قابل درک هستین.فقط سوال داشتم برده ها عاشق میشوند مثل احساسهای معمولی مثلا بی هیچ درخواست تحقیری میتونن عاشق بشن و زندگی طبیعی داشته باشن و دوم حس تحقیر شدن رو با کسی دیگه داشته باشن؟؟
  کنجکاوی من بخاطر این هست که میخوام بدونم علت اینکه ی آدم تحقیر میشه چجوری لذت میبره؟

  1. Hmd

   سلام
   من خودم این حسو دارم ، با توجه به تمایلات خودم به سوالاتون پاسخ میدم امیدوارم مفید باشه . در مورد سوال اولتون بگم مثلام من خودم سعی کردم روابط عادی با یه نفر داشته باشم ، اما هرچی صمیمی تر بشم با طرفم تمایلم به مطرح کردن حسم بیشتر می شه و خیلی دوس دارم نظر طرفم رو در مورد حسم بدونم . سوال دومتون اینکه اگه طرفم حسمو بشناسه و با هاش کنار بیاد امکان نداره بخوام جای دیگه مطرحش کنم و بخوام تحقیر بشم 🙂
   یا علی

 10. مانیا

  با سلام
  ممنون بابت جواب سوال .پس میفرمایید یک برده نمیتونه همیشه یک احساس عادی نسبت به رابطه عادی داشته باشه و وقتی رابطه عمیق تر میشه دوس داره طرف مقابلش حتمآ بهش اربابی کنه.متوجه شدم.
  درمورد ارباب چی اون میتونه ی زندگی و رابطه عادی داشته باشه و عاشق برده خودش بشه.اصلا ارباب و برده میتونن عاشق هم باشن جدا از اون حس و رابطه خاص خودشون.
  میتونن کنار هم باشن و حتی بچه دار بشن؟؟؟
  ممنونتونم که با صبر جواب سوالهای پیش اومده رو میدید.

  1. F. L

   سلام دوست عزیز، چرا نتونن!؟ می تونن ولی خب می تونید درک کنید که با ازدواج هم رابطه اشون مثل روابط عادی یا به قول ماها وانیلا نمیشه!
   با ازدواج اتفاقا این رابطه عمیق تر میشه.
   در مورد سوالتون که فرد وانیلا می تونه با افرادی از این وادی کنار بیاد، بستگی داره به دیدگاه اون شخص نسبت به سابمیسیو یا دامیننت بودن افراد ، اگه بتونه درک کنه بله می تونه با این افراد رابطه ی خوبی داشته باشه_ماها که لولو خورخوره نیستیم _و در مورد چی بودن مستر و اسلیو ، من هر چیزی هم که بگم نمی تونم حق مطلب رو ادا کنم چون برای شما بیگانه است.
   میگین بیمارن که پیش روانشناس میرن ، بله اون البته تا حدود نود درصد ربطی به افراد بی دی اس ام نداره و بیشتر مربوط به افراد صرفا مازوخیستی یا سادیسمی داره که اونم از حد کنترل خارج شده و داره زندگیشون رو مختل می کنه، امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشین.

 11. مانیا

  با سلام روز جمعتون شاد.
  ممنون بابت جوابهاتون .
  لولو خوره چیه .
  والا آدمایی که ادعا میکنن هیچ مشکلی ندارن همچین جمله ای هستم.
  شما ها قابل احترام هستین و دوست داشتنی.
  من از شما تشکر میکنم.

 12. ماهی

  سلام من ۵ماهه ک ازدواج کرذم و ب تازگی متوجه شدم ک همسرم ی اسلیوِ و من اصلا این نوع روابط رو نمیپسندم و دوست ندارم البته گفته از وقتی ازدواج کردیم درمان شده ولی من میترسم دوباره برگرده سمت این نوع رابطه مخصوصا ک فهمیدم براش فرقی نمیکنه اربابش زن باشه یا مرد میشه کمکم کنید دارم داغون میشم….

  1. نگار

   پنجاه درجه خاکستری رو ببینید. هر سه قسمتش رو.
   Fifty shades of gray
   Fifty shades of darker
   Fifty shades of freed

   شاید کمک کرد. البته تو این فیلم،مرد از دختر می خواد برده اسلیو بشه

 13. ونوس

  با سلام میخوام بدونم دقیقا یه میسترس چطوری باید رفتار کنه ک برده لذت ببره اخه برای من توهین کردن به یه آدم دیگه سخته
  اما دلم می‌خواد یاد بگیرم میسترس بودن رو

 14. آشنای غریبه

  بردگی برای یه خانم بهترین حسیه که تو دنیا تجربش کردم.واقعا احساس خوبی دارم چون با بقیه فرق دارم و لذت بیشتری میبرم از این موضوع

 15. سارا افشاری

  سلام .من جدیدا با ی اسلیو اشنا شدم تو اینستا اول نمیدونستم اون عاشق بردگیه البته فقط من کم کم جلو داریم میریم ببینید من ی خانومم روانشناسی هم خوندم من عاشق شخصیتهای خاصم و کاملا درکشون میکنم مثل ترنسها من عاشقشونم اونا بنده خدا هستم و ب حکمتی اومدن خدا میخواد ببینه ما چیکار میکنیم.من عاشق اسلیو خودمم من ی جورایی ارباب سالار هستم و از کتک زدن خوشم نمیاد.اما میتونم بهش حس خوبی بدم من همه لنسانها رو درک میکنم.ما قصد ازدواج داریم.و ازتون میخوام برام دعا کنید تا همه چی خوب پیش بره و بتونیم بهم برسیم.میخوام براش ی زندگی رویایی بسازم.

 16. Bita GH

  من از جوونی به این نوع روابط علاقه نشون دادم و واقعا نمیدونم چجوریه ک واقعا ب برده بودن علاشقه نشون میدم با این حال ک برای بعضیا ممکنه عجیب ب نظر بیاد و حتی تو ی سری سایت ها خوندم ک میگفت ریشه در کودکی داره و یا اینکه ادم های بی اعتماد به نفس به برده شدن علاقه دارن در صورتی ک من کاملا برعکسم.و در زندگی اجتماعی به عنوان یک پزشک خیلی هم از اعتماد ب نفس برخوردارم

 17. Hasti

  درباره ی فمدام متن مختصر و مفیدی بود ولی وقتی شروع به خوندن کردم تعجب کردم که از اصول اس ام حرفی نزده بود و فقط بحث قراردادو تو برده های ساعتی آورده بود!!!!!در صورتیکه ما این قرارداد و اصول رو نه تنها تو روابط وان نایت استند بلکه تو همه ی سطوح اس ام داریم…لطفا مطلبو ویرایش کنین که خواننده ها متوجه بشن اس ام فقط تخلیه ی سادیسم و مازوخیسم به هر صورتی نیست!!!!!

 18. ماني

  اولين بار با دوست دخترم يه دعوا شد و اون كتكم زد ولي جايي فهميدم علاقشو كه تو رابطه همه چيز تغيير كرد

 19. آرمان

  من بعد از یه زمانی متوجه شدم که بشدت نقش ارباب تو رابطه برام لذت بخشه. با دوست دخترم تا حد شدید این رابطه هم رفتیم و اون هم مشکلی با داشتن نقش برده نداشت و حتی لذت میبرد. هرچند تو اون لحظه ها از درد گریه هم میکرد چون من خیلی بی رحم بودم!
  ولی نمیدونم ایا این تمایل بهم اسیب میزنه و اینکه اگه بخوام ازدواج کنم باید با این تمایلم چکار کنم!

  1. Hanna

   بچه هاتونو تو کوچیکی تنببه و تحقیر نکنین چون باعث میشه مازوخیست بار بیان و کلی ضربه های روحی دیگه بهشون بخوره.البته ممکنه بعضی ها ذاتی سادیست یا مازوخیست باشن ولی بهتره جلوگیری کرد چون خیلی وحشتناکه ک یکی شخص دیگه ای رو بپرسته

 20. Mahdi

  بابا الکی هی نگید مشکلی نداره مشکلی نداره.
  خیلیم مشکله. مشکل ذهنیه. مشکل روحیه. مشکل اعتقادیه. باید مثل آدمای با اراده کنارش بذارید.
  من خودم توی زمینه جنسی مشکل دارم، ولی فقط درمان رو توی اراده قوی و ترکش میبینم.
  الکی خودتونو گول نزنید که ترنس، فمدم، بی دی اس ام و … مشکل نیست. خیلیم مشکله و باید خودتون رو خودتون کار کنید تا طبیعی بشید و از عمل جنسی واقعی لذت واقعی ببرید.

 21. محسن

  سلام. میترس و برده یک نوع علاقه هست ولی متاسفانه بعضیا از این علاقه سواستفاده میکنن و برای اینکه میسترس بشن درخواست پول میکنن.‌همچین چیزی باعث میشه که علاقه ها گفته نشه و ادم به اوج لذتش نرسه

 22. Ana

  سلام به همگی … با خوندن مقالاتی در رابطه با ارباب بردگی درگیری ذهنی شدیدی برام پیش اومده … من یه فرد با اعتماد به نفسم یه دختر مرد ستیز و سلطه طلب … تحسین طلب نیستم ولی به شدت انحصار طلبم دلم میخواد مردارو تحقیر کنم دوست دارم مطیع اوامرم باشن همیشه … با هیچکس رابطه دوستی برقرار نکردم چون طرز فکر و عقایدم جوری بود که چنین اجازه ای رو بهم نمیداد یعنی همش با خودم فکر میکنم که کسی لایقم نیست و نباید جلوی کسی سر خم کنم مخصوصااا یه مرد … حتی پول و هیکل ورزشکاری و … یه مرد به اون شدت نمیتونه جذبم کنه چون به نظرم با اون همه دک و پز بازم برام کافی نیستن و یه چیز فراتر میخوام … از بدست اوردن خیلی خوشم میاد ولی با این حال همیشه از مردایی که مغرورن و خشونت دارن و در عین حال زیرپوستی بهت محبت میکنن خوشم میاد … از طرفی دلم میخواد چنین مردایی رامم باشن از طرفیم وقتی رامم شدن ازشون بدم میاد … لطفا همه نظر بدن برام مهمه به نظرتون مشکلم چیه ؟! جزو دسته میسترس ها قرار میگیرم ؟ یا از ارباب داشتن خوشم میاد ؟

  1. سامان

   سلام، به شما حالت سوئیچ گفته میشود(اگر اشتباه نکنم) یعنی پذیرای هر دو حالت هستید، مانند من، هم تمایل به سروری هم بردگی، هم رابطه عادی، برای اینکه از طرف بدتون نیاد باید خودتون بردش بشین، و مدتی رابطه جنسی عادی باشه، مدتی هم سرور

 23. مرجان

  سلام
  باید صادقانه پذیرفت که این مشکلات روحی روانی تماما ریشه در گودکی دارد. پس در نوع رفتار و برخورد با فرزندانتان بسیار دقت کنید حتی شده وسواس به خرج بدین ، تا در اینده با روحی سالم بتونه معاشرت کنه و اون اعتماد به نفس لازم و داشته باشه. بسیاری از این حس اذت بخش بردگی در دختر ها بازتاب اطمینان بی مورد پدر و مادر ها هست در سپردن کودکشان به نزد دایی یا عمو یا سایر بستگان هست . غافل از اینکه همون شخصی که فکر میکنیم امین هست انسان ، شب بالا سر بچه میرود و سو استفاده ی جنسی میکند . که صدای اون ساز زمان بلوغ زود رس دختر یا پسر میشود ، با خود ارضایی ها یا کلا میل به هر گونه انحراف جنسی . پس بیشتر مراقب باشیم .

 24. آن نون

  من این احساس رو دارم و الان ٥ سال هست که ازدواج کردم، این حسم رو قبل از ازدواج در دپران دوستی با همسرم مطرح کردم البته اوایل به صورت غیر مستقیم چون نگران بودم که خوشش نیاد، ولی اون کم کم علاقه مند شد کم کم تبدیل شد به یک میسترس واقعی، ما واقعا عاشق هم هستین، اصلا دوست ندارم راجع به روابط خصوصیم صحبت کنم برای کمک به دوستان این مطلب رو مینویسم، من کاملا از سکس نرمال لذت میبرم ولی ته ذهنم همیشه به این موضوع فکر میکنم، یه چیزی که برام عجیب هست اینه که این حسم قبل از اینکه همسرم کاملا میسترسم بشه خیلی شدید بود ولی الان کمتر شده، گاهی اوقات حس میکنم داره از سرم می افته ولی بعد از یه مدت دوباره زیاد میشه، فکر میکنم تکرار زیادش باعث بی میلی بهش میشه، توصیم اینه که به هیچ وجه با میسترس های پولی رابطه نداشته باشید، اوج لذت رو با کسی تجربه میکنید که عاشق شماست، ما توی زندگی عادی کاملا نرمال هستیم، راجع به ما هیچ کس فکرشم نمیتونه بکنه، اصلا سخت نیست کسی که احساستون رو درک میکنه پیدا کنید فقط اول سعی کنید توی حالت غیر سکسی به هم علاقه مند باشید، چون این از نظره ما یه گیم هست یه فانتزی که بعد از ارضا شدن کاملا فروکش میکنه، به هیچ وجه در برابر کسی که لایق میسترسی و تسلط به شما نیست تن به این رابطه ندید. برای من چندش آور هست که برای کسی که دوسش ندارم بردگی کنم. امیدوارم نظرم مفید باشه هرچند زیاد وارد جزئیات نشدم،
  اگر سوالی داشتید بفرمایید.

 25. یسنا

  من ی مدت ک با عشقم این رابطه رو شروع کردیم اول برام حیلی سخت بودن قبول کردنش ولی ب درخاست ایشون خاستم تجربه ش کنم فحش دادن یا زدن یا توهین کردنش سخت بود و همش از خودم سوال میکردم ک چرا ی مرد از اینک تحقیر میشه لذت میبره کم کم این رابطه رو قبول کردم در صورتی ک اصلا از این رفتار لذت نمیبرم

 26. آن نون

  اگر شما هم مثل من با این حس متولد شده اید بهتره بدونید راه طبیعی برای درمان اون وجود نداره در مورد دارو اطلاعی ندارم اما اگر بتوانید پارتنری پیدا بکنید که در این مسیر همراه شما باشد به مرور با انجام و تکرار این کار و این رابطه این حس برای شما کمتر میشه که این رابطه رو در کنار رابطه طبیعی منظورم س** طبیعی هست دارم و احساس می کنم که این حس بردگی داره در درونم کمرنگ میشه

 27. واعظی

  سلام مرتضی هستم ارشد روانشناسی واطلاعات نسبتا خوبی در زمینه پارافیلیاها دارم اگر کسی سوالی داشت درخدمتم. در اول راه هستم واین دنیای وسیع وگسترده ای هست. امیدوارم مثمر ثمر باشم برای عزیزان انشالله در اینده نزدیک سکس تراپیست خواهم بود. ای دی تلگرامم. atlantic2000@

 28. Y.m

  سلام
  نميدونم واقعا از كجا شروع كنم از وقتي متوجه تمايلات جنسي تو خودم شدم فهميدم درد كشيدن توي يه رابطه برام خوش اينده ب قولي س….اي hardوياforcedبرام جالب و لذت بخشه
  از وقتي با نامزدم اين ماجرارو در ميون گذاشتم چون اون مردي كاملا جدي و خيلي محكم و خشن خيلي از اين ماجرا خوشحال شد رابطمون شروع شد تقريبا رابطه ي حالته نيمه بي دي اس داره من ب طور كامل نه ولي سو سو مطيعش محسوب ميشم
  ولي بعد از اتمام رابطه تمامي احساس و سختي و بي رحمي از بين ميره و فروكش ميكنه و من و نامزدم ب حالت عادي يه رابطه برميگرديم تو زندگي عادي عاشق هميم تو مواقع ساده اين منم ك تصميمات نهايي رو ميگيرم و اون انجام ميده ميخواستم ببينم اين يه نوع مشكله!؟!

  1. آن نون

   اصلا مشکلی نیست، منو و همسرم بر عکس شما هستیم، و دقیقا فقط توی سکس این احساس رو داریم و بعدش فروکش میکنه، این یه جور فانتزی هست، ما سالهاست داریم زندگی میکنیم و کاملا شرایط عادی و تحت کنترل هست، از رابطتون لذت ببرید

 29. .rayan .Ray

  من عاشق میسترس بودنم اصلا بیماری نیست بنظرم تو روابط هرجیزی ممکنه پیش بیاد ممکنه دوس داشته باشی تحقیر بشی یا میسترس باشی و ….

 30. ناشناس

  برای دوستانی که درکی در خصوص این روابط ندارند توصیه میکنم کناب ۱۱ دقیقه پائلیو کولیو را مطالعه بفرمایند

 31. ستاره

  من تازه متوجه شدم دوست دارم این رابطه را تجربه کنم حس میکنم تو رابطه جنسی داشتن یه برده برام لذت بخشه

 32. Sam

  جالبه…….اینجا انگار یکم حالت معنی دار و یا به قولی علمی تر و آبجکتیو تر این قضایا ی اس اند ام رو بررسی می کنند…..
  جالب برای من که خودم هم جزئی ازین حس ها رو دارم،انگار اینجا خیلی بیشتر حس امنیت و همچنین مهم تر ،آدمای چیپ و خیلی ادعا کن کمتر داره…. اونطور که کلی نظرات رو بررسی کردم ،متوحه شدم……همه این احترام و فرهنگ قائل شدن مرهون ادبیات محترمانه و کم قضاوت و البته تواضع و همچنین ،به سادگی و وضوح توضیح دادن نویسنده محترم هستش که بایستی تشکر کنم و مهمتر ازون امیدوارتر شدم نسبت به هم نسلان من و یا بالاترها ببه رخورد های دگماتیسم کمتر ……چیزی شبیه فرهنگ چراغ قرمز غز خیابان رد نشدن که تا همین چند سال پیش کسی رعایت نمیکرد و عرف بود ولی الان فرضن اگر یکنفر هنگامه چراغ قرمز چارراه ها بدون رعایت قائده رد شود،حداقلش اینه متوجه میشه و از خجالت نگاه دیگران دفعه بعد این کار رو نمیکنه……
  چی میخاستم بگم،به کجا رسید؟!….
  ی نکته بعدی هم که به نظرم توجه همو جلب کرد،کمتر قضاوا مردن قشر آکادمیک و اکثریت اینجا بود که خودش هم باعث شد بسیاری از بی ادبان و یاوه گویان خجالت زده باشند و حداقل فضا را مسموم نکنند…..
  .
  .
  .
  تازه به اصل قضیه که میخام برسم،خسته شدم…..
  دنیای S/M به نظررم شباهتی به تعابیر عاشقانه های مولانا در حالت متعالی تر اون داره…….یعنی الان کافیه که نگاه کلی به ادیبان گذشته و مسئلع عشق و ایثار و از خود گذشتت و تمامی زوایای اون که شخصی که بیشتر در حافظ می بینیم و شاید م به قول یکی از بزرگواران حافظ پیامبر اولیه مفاهیم بود و تقریبن تمامی فتیش ها در اکثر غزلیات اش با همون خالت غیهام و رندی خودش آمیخته است و در طلب است …البته حافظ دنیوی و به قولی اصلن برای زمونه حال و این دنیای ما هم سراییده شده…..ولی این حس ارتباط و به قولی boundage که بین اسلیو عاشق برده و اشامی دیگر به معشوق و ارباب و بانو مستر میسترس ….قوت اولیه ویژگی انسان بودن ماهاست……
  ختی اونهایی هم که ادعای نداشتن چنین تحریکات SM رو ندارند بنظرم،نا خداگاه و یا خداگاه میدانند که درگیر این مطالب هستند……انا درصد و شدت بالا و پایین دارد…..
  خیلی مطلب تو ذهنم دارم و بنظرم اگه فضای مناسبی یاشه بتونیم بحرفیم و از نظرات همدیگع استفاده کنیم…..
  افسوس که این کیبورد گوشی دست منو بیحس کرد و همینطور درس و امتخان……وکرنه ادامه میدادم…..

 33. اسمم مهم نیست

  خیلی باحال بود البته من ی سول دارم ترو خدا کمکم کنید من ۱۷ سالمه و دوسال بادوست پسرم که ۲۰ سالشه باهمیم همپی تو این دوسال خیلی خوب بود منم خیلیییییی دوسش دارم جدیدا اگه کاری که میگه رو نکنم به حرفش گوش نکنم کتکم میزنه مثلا همین چند وقت پیش گیر داد به لباسام مجبورم کرد پوشیده برم بیرون منم قبود نکردم روز قبلش بهم گفت فردا اینجوری نبینمت منم الکی گفتم باشا ولی فردا از اونم بدتر رفتم بیرون شروع کرد منم هرچی ا دهنم دراومد بهش گفتم اونم ی کشیده محکم ز توصورتم البته بعدش میاد عذرخواهه ولی من عاشقشم مابب هم قول دادیم همیشه باهم باشیم بهم قول دادا باهم ازدواج کنیم میترسم بعد ازدواجم کتکم بزنه ترو خدا بگیدچیکار کنم امروز قراره ببیمش گفته فقط اگه امروز درست نرم بیرون پدرمو دبدمیاره بگید

 34. فائزهفای

  من تازه اینو شنیدم
  واقعا برام قآبل هضم نیس مگه داریم مگه میشه.به نظرم این اصلا عادی نیس
  و باید درمان شد همین برده هایی که میگین به همه ممکنه همین حس رو داشته باشن دوست داشته باشن همه اون ها رو تحقیر کنه.
  اگفایزهر که ریشه در نوع بزرگ کردن فرزندانتون هس پس خواعش میکنم مواظب باشین
  شما هایی.که ارباب و برده هستین سعی کنید بچه هاتون مث خودتون نشه
  برای اردواج خیلی مشکل میشه.

  خیلی ناراحت شدم

  1. احسان

   اصلا ناراحت نشید. این فانتزی ها فقط مربوط به لحظه ی رابطه هست و ما خیلی عادی هستیم.
   مثلا موقع خرید یا سینما یا کوه رفتن، یا مهمونی دادن و مهمونی رفتن و شرکت در هر مناسبت اجتماعی دیگه، قرار نیست ما برده یا مستر باشیم. این فقط و فقط مربوط به لحظه ی شیرینه سکسه و درعرض نیم ساعت همه چیز دوباره عادی میشه…

   من خودم گاهی مستربودن رو میپسندم، گاهی هم برده بودن رو، گاهی هم سکس عادی رو
   این تنوعها، باعث میشه از رابطه بیشتر لذت ببری
   انتظار ندارم کسی که توی این حال و هوا نبوده، درکی ازش داشته باشه
   نیازی هم به درمان نیست، همینطور که تا امروز به جز عشقم، هیچکس از این حسه من خبر نداره

 35. محمدعلی

  من به بردگی علاقه دارم ولی نميدونم چرا با هرکسی صحبت میکنم راجب بهش اصلا درک م نمیکنه.دارم کم کم به این نتیجه میرسم که هیچ دختری علاقه نداره که گاهی اوقات(نه همیشه) توی رابطه ارباب باشه.
  نميدونم برای ازدواج باید چی کار کنم.

 36. a

  نمونه ای از اختلالات روانیه . یادتون باشه که همیشه آدم هایی با اختلالات روانی اطرافتون وجود دارن که از لحاظ ظاهری چهرشون معمولیه و گاهی با چند سال زندگی مشترک هم نمی تونید بیماریشون رو تشخیص بدین . مراقب بچه هاتون باشین هیچ وقت با چنین افرادی تنهاشون نزارید

 37. ...

  من چن روز پیش تست بی دی اس ام دادم و گفت ۹۰ درصد بی دی اس امم به نظرم بیشتر به میسترس بودن تمایل دارم اما به خاطر موقعیتم نمی تونم بهش فک کنم و بیخیالش شدم فک کنم اگه تجربش نکنم بهتر بتونم سرکوبش کنم

 38. شکوفه

  راستش علایق آدم دیگه
  من خودم خیلی دوست دارم
  شاید دلیل مجرد بودنم اینکه حساس میکنم مسخره میشم
  از‌ ۱۲ سالگی این حس برده بودن داشتم
  شاید مسخره باشه
  پیش مشاور رفتم خجالت کشیدم بگم

 39. فرزانــه

  سلام
  من از بچگي اين حسو داشتم جوري كه عروسك سالمي برام نمونده بود
  هميشه حس سلطه طلبي و ادماي خيالي ذهنم ك هميشه زانو زدم بودن و …
  اگه تو عالم بچگيم از ي نفر بدم ميومد تو تصوراتم نقش خدمت كار و … رو بازي ميكرد
  عاشق نگاه كردن ب عكساي زن ذليلي و … بودم و خب كيف ميكردم بدون اين ك حسمو بدونم
  گذشت گذشت تا كم كم تو ي رومي ب ي اسليو خوردم و …. فهميدم اين حس ميستريسي از چيه و …
  و خب تا الان ك ۱۸ سالمه برده هاي زيادي داشتم
  ولي الان ميخوام درمان شم چون حس ميكنم داره زندگيمو مختل ميكنه مث ي ادم عادي نميتونم زندگي كنم يا پسري رو دوس داشته باشم چون حس برتري دارم فكر ميكنم نفس و هواهوساش دارن بر عقلم چيره ميشن برا همون فكر درمانشم و خب تحت درمانم اميدوارم هركي هرچي ميخواد برسه

 40. دانا

  طبق یه تحقیقات گسترده که توی دانشگاه امریکا شده بود ۶۰ درصد از همه زنها به برده شدن علاقه داشتن و اکثرا دلیل رو نمیدونستن و اکثرا حس درونیشونو پنهان کرده بودن
  و ۲۰ درصد از مردان میل به بردگی داشتن و اکثرا حسشونو بروز داده بودند
  برای همین برده های مرد تعدادشون بیشتر به نظر میاد چون خانمها اکثرا این حسو پنهان میکنن

 41. ترانه پارسا

  دوستانی که مسخره میکنند !
  وقتی یه احساس رو ندارین .هیچ وقت نخاین که درکش کنید .چون درک نمی کنید .
  مثلا افرادی که سرد مزاج اند .هیچ وقت گرم مزاج ها رو درک نمیکنند .و بالعکس. برا میسترس بودن و اسلیو هم همینه .اگه شما خودتون اینطور نیستید .اخ و پیف نکنین .نگید چقد مسخره که یکی بخاد کف پا لیس بزنه یا کتک خوره باشه .تو یه مدلی اون یکی یه مدل دیگه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.