من موفقم, برای موفق شدن هر روز این جملات را تکرار کن, موفقیت , روانشناسی موفقیت , من با ترس روبرو می‌شوم , سعی می‌کنم بهترین را انجام دهم , من خوبم ولی کامل نیستم

من موفقم | برای موفق شدن هر روز این جملات را تکرار کن | موفقیت

من موفقم

 

I succeed

 

برای موفق شدن هر روز این جملات را تکرار کن

۱-   من موفقم  مهم نیست دیگران در مورد من چه فکری می‌کنند

اکثر اوقات، باید نگران این باشیم که دیگران در مورد ما چه فکری می‌کنند، اما نباید بگذاریم نظر دیگران ما را از راهی که برای زندگی خود انتخاب کرده‌ایم، باز دارند. اگر واقعا می‌خواهید کسب و کاری را آغاز کنید و به نظر خودتان در این زمینه اطلاعات لازم را دارید و مطمئن هستید، این کار را انجام دهید. نگران نباشید که دیگران شما را دیوانه خطاب کنند،کار خودتان را انجام دهید. این زندگی شماست. بگذارید به کام شما باشد.

من موفقم, برای موفق شدن هر روز این جملات را تکرار کن, موفقیت ,  روانشناسی موفقیت , من با ترس روبرو می‌شوم , سعی می‌کنم بهترین را انجام دهم , من خوبم ولی کامل نیستم

۲- من موفقم   من کاری را انجام می‌دهم که کسی تمایل به انجام آن ندارد

اغلب ساده‌ترین راه برای متفاوت بودن، انجام کارهایی است که دیگران از انجام آن سرباز می‌زنند. مهم نیست چه کاری باشد. هر چیزی که هست، انجامش دهید. با این کار کمی از دیگران متفاوت می‌شوید. پس ادامه دهید. هر روز، به انجام کاری فکر کنید که دیگران تمایلی به آن نشان نمی‌دهند. پس از یک هفته، غیرعادی، پس از یک ماه، خاص و پس از یک سال، باورنکردنی خواهید شد و به طور قطع دیگر شبیه بقیه نیستید.

۳- من موفقم  من با ترس روبرو می‌شوم

بدترین ترس، ترس از ناشناخته‌‌ها است. هنوز هم هیچ چیز سخت‌تر و ترسناک‌تر از آنچه که فکر می‌کنیم، نیست. البته غلبه بر ترس بسیار هیجان‌انگیز است. ممکن است بارها این جمله را گفته باشید ” باورم نمی‌شود این کار را من انجام داده باشم” ، شور و هیجان تمام وجودتان را می‌گیرد، هیجانی که ممکن است مدت‌ها آن را تجربه نکرده باشید. هر روز کاری را که به نظرتان کمی ترسناک است، انجام دهید. مطمئن باشید که راهی برای غلبه بر مشکلات پیدا خواهید کرد. چون شما می‌توانید.

همچنین بخوانید : چگونه نفوذ کلام داشته باشم ؟

۴- من موفقم   من خوبم ولی کامل نیستم

تاثیری که شما در اولین برخورد بر دیگران می‌گذارید، تا آخر عمر یادشان می‌ماند؛ پس برخورد اول به نوعی تعیین‌کننده ادامه رابطه با دیگران خواهد بود. شما برای این کار فقط یکبار فرصت دارید. کامل بودن، تنها نتیجه قابل قبول است. متاسفانه، هیچ محصولی و یا هیچ سرویسی کامل نیست و هیچ پروژه یا ابداعی به طور کامل برنامه‌ریزی نشده است. پس سخت کار کنید، کارتان را به نحو احسنت انجام دهید و بگذارید پیش برود. مشتریان و همکارانتان به شما می‌گویند که کدام بخش‌ها نیاز به اصلاح و پیشرفت دارند و این یعنی شما اصلاحات و پیشرفت‌هایی را در کارتان اعمال می‌کنید که برای بقیه مهم هستند.

هیچ کاری به سرانجام نمی‌رسد مگر این بگذارید پیش برود. به خودتان اعتماد داشته باشید شما می‌توانید با سخت کوشی به هر مشکلی غلبه کنید.

من موفقم, برای موفق شدن هر روز این جملات را تکرار کن, موفقیت ,  روانشناسی موفقیت , من با ترس روبرو می‌شوم , سعی می‌کنم بهترین را انجام دهم , من خوبم ولی کامل نیستم

۵- من موفقم  ده برابر آنچه که صحبت می‌کنم، گوش می‌دهم

حقیقت این است که افراد مطمئن و با اعتماد به نفس نیاز چندانی به صحبت کردن احساس نمی‌کنند. گاهی اوقات صحبت می‌کنیم نه به این خاطر که دیگران علاقمند به شنیدن حرف‌هایمان هستند، بلکه به این خاطر که خودمان به حرف زدن علاقمندایم. هرگز به خاطر رضایت خودتان صحبت نکنید. اگر این کار را بکنید، اطرافیان خود را می‌رنجانید.

۶-  من موفقم  من نمی‌توانم همه کارها را امروز انجام دهم، اما می‌توانم اولین قدم کوچک را بردارم

شما برنامه‌ریزی دارید؛ هدف دارید؛ ایده دارید؛ اما چه کسی اهمیت می‌دهد؟ تا زمانی که واقعاً کاری انجام ندهید، هیچ کدام از این‌ها به چشم نمی‌آیند. شاید اضطراب‌ها و شک و تردیدها نگذارند که ما روی ایده‌هایمان کار کنیم. پیشنهاد می‌کنیم یک طرح، یک هدف یا یک ایده را انتخاب کنید و کارتان را آغاز نمایید. اولین قدم کوچک را بردارید. اولین قدم معمولاً سخت‌ترین قدم است. قدم‌های پشت سر هم همیشه آسان‌تراند.

۷- من موفقم   من به سوالی پاسخ می‌دهم که پرسیده نشده‌ است

آدم‌ها گاهی اوقات مردد هستند. گاهی اوقات نامطمئن. گاهی هم خجالتی. بعضی وقت‌ها به هر دلیلی سوالی متفاوت از آنچه که می‌خواهند از شما می‌پرسند و انتظار دارند به آن جواب دهید. مثلاً کارمندتان از شما می‌پرسد که آیا لازم است برای دوره دیدن در برخی رشته‌ها ثبت‌نام کند. چیزی که واقعا می‌خواهد از شما بپرسد این است که آیا جای پیشرفت در سازمان شما را دارد؛ او امیدوار است شما بگویید بله و البته امیدوار است دلیلش را هم به او بگویید.

پشت چندین سوال پرسیده، یک سوال نپرسیده وجود دارد. شما می‌توانید به آن سوال هم پاسخ دهید، چرا که پاسخ آن سوال خواسته فرد سوال کننده نیست بلکه نیاز اوست.

۸- من موفقم من قدران کسانی هستم که دیگران قدرشان را نمی‌دانند

برخی شغل‌ها نیازمند تلاش بیشتر هستند تا مهارت. حمل و نقل بسته‌ها، بسته‌بندی مواد غذایی، تصفیه حساب مسافران و کارهایی ازاین دست به خودی خود نسبتاً آسان‌اند. تفاوت آن‌ها در زحمت و تلاشی است که برای آن‌ها کشیده می‌شود. شغل‌ بعضی‌ها چندان جلب توجه نمی‌کند، با یک تشکر خشک و خالی از کنار آن‌ها نگذرید. به آن‌ها لبخند بزنید، به چشمهای‌شان نگاه کنید و به آنان جمله‌های محبت‌آمیز بگویید.‌

همیشه در اطراف شما کسانی هستند که به سختی کار می‌کنند؛ بدون آن که به آن‌ها توجه شود. با خودتان عهد ببندید که از جمله کسانی باشید که هر روز حداقل از یکی از آن‌ها قدردانی می‌کنید. با این کار نه تنها شما به آن‌ها احترام می‌گذارید بلکه بهترین نوع احترام را نیز دریافت می‌کنید، احترامی که از تاثیر گذاشتن، هر چند گذرا، در زندگی یک شخص دیگر حاصل می‌شود.

 

من موفقم, برای موفق شدن هر روز این جملات را تکرار کن, موفقیت ,  روانشناسی موفقیت , من با ترس روبرو می‌شوم , سعی می‌کنم بهترین را انجام دهم , من خوبم ولی کامل نیستم

 

بخوانید : چگونه به آرزوی خود برسیم

۹- من موفقم سعی می‌کنم بهترین را انجام دهم

همه ما اشتباه می‌کنیم. همه ما نقاط قوتی داریم و می‌توانیم برخی کارها را بهتر انجام دهیم. انسان‌های موفق انتظار ندارند کامل باشند، اما همیشه فکر می‌کنند که می‌توانند بهتر باشند. روز گذشته را مرور کنید. ببینید چه کارهایی به خوبی انجام گرفته‌اند و کدام قسمت‌ها می‌توانستند بهتر از این باشند. مسئولیت آن را به عهده بگیرید و به خودتان قول بدهید امروز کارتان را بسیار بهتر انجام می‌دهید.

۱۰- من موفقم  همیشه می‌توانم بخشی از کار خود را به دیگران محول کنم

گاهی اوقات ممکن است تجربه، سرمایه، ارتباط و استعداد کافی برای انجام کاری را نداشته باشید، اما همیشه می‌توانید بیشتر فکر کنید، زرنگی کنید و کارتان را به دیگران واگذار نمایید. حتی وقتی که همه نیروها در مقابل شما است، تلاش و پافشاری می‌توان جزء امتیازات رقابتی شما محسوب شود و شاید این‌ها تنها امتیازاتی باشند که شما واقعاً نیاز دارید.

۱۱- من موفقم  صبر می‌کنم و به نتیجه کارهایم نگاهی می‌اندازم

شما طرح‌های بزرگ و اهداف بزرگ دارید و هرگز از خودتان راضی نیستید؛ چون رضایت‌مندی تکبر و خودپسندی می‌آورد. متاسفانه اکثر اوقات علت نارضایتی شما این است که فکر می‌کنید به هدفتان نرسیده‌اید. همیشه بیشتر و بیشتر بخواهید، اما بدانید تمام چیزهایی که دارید مخصوصا رابطه خویشاوندی و دوستی مهمتر از هر چیز دیگری است که آرزوی داشتنش را دارید. آنچه که در وجودتان دارید، امید، آرزو، یا رویا نیست.آنچه که دارید واقعیت است. آنچه که دارید متعلق به شما است. قدرش را بدانید.

مطالب مرتبط: 

تاچه حد موفق ھستید؟

چگونه به خود انگيزه بدهيم؟

فراتر از راز قانون جذب

کارگاه مدیریت زمان

۱۵ راز مهم رسیدن به موفقیت

برای کسب موفقیت تنها تلاش کافی نیست

شما می توانید بر مشکلات غلبه کنید 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.