من پول را جذب می‌کنم

من پول را جذب می‌کنم | آیا می‌خواهید پول بیشتری جذب کنید؟

   

       من پول را جذب می‌کنم! 

من پول را جذب می‌کنم!

آیا می‌خواهید پول بیشتری جذب کنید؟

گاهی تعجب می‌کنیم که چرا «پول» و ثروت را به خود جذب نمی‌کنیم، درحالی‌که هر کاری که لازم بوده، انجام داده‌ایم. برای جذب پول چه چیزی تأثیر بیشتری دارد؟

من بیش از سه دهه است که روی «قانون جذب» مطالعه می‌کنم و کتاب‌های متعددی در این زمینه نوشته‌ام و سعی کرده‌ام در فیلم «راز» و برنامه تلویزیونی لاری کینگ، دانی داچ و برنامه‌های پربیننده دیگر، آن را معرفی کنم. وقتی صحبت از قانون جذب به میان می‌آید بسیاری از مردم می‌خواهند یاد بگیرند چگونه از آن برای جذب پول استفاده کنند، آن‌ها شگفت‌زده‌اند بدانند چگونه عشق، اتومبیل، خانه، شادی و هر چیز دیگری را جذب کنند اما پول برای بیشتر مردم نقطه آغاز است؛ پس چگونه می‌توان پول بیشتری جذب کرد؟

برای جذب هر موردی؛ به‌ویژه پول، هفت راه صحیح وجود دارد: من پول را جذب می‌کنم 

  1. پول ببخشید!

شاید عجیب به‌نظر برسد، اما هرچه بیشتر ببخشید، بیشتر به‌دست می‌آورید؛ وگرنه نمی‌توانید در این مسیر موفق شوید. به هر کسی که از نظر روحی به شما حس خوبی می‌دهد، آزادانه و آشکارا ببخشید. با خودتان عهد ببندید همیشه ۱۰ درصد آنچه را دریافت می‌کنید، ببخشید؛ اما در مقابل حسی که به شما می‌گوید: «میزان بیشتری ببخشید!» هوشمندانه‌تر عمل کنید.

به یاد داشته باشید به افراد، مکان‌ها و گروه‌هایی کمک کنید که به شما روحیه و حس سرزندگی می‌دهند. فقط از خودتان بپرسید: «این هفته بیشتر از کجا الهام گرفتم؟» و به آن منبع پرداخت کنید.

این سؤال را هر روز یا هر هفته از خودتان داشته باشید، چون منابع الهام‌بخش مدام تغییر می‌کنند. برخی از مردم با مشت بسته می‌بخشند، آن‌ها پول زیادی نمی‌پردازند، زیرا می‌ترسند و دست نگه می‌دارند. اگر بترسید، ترس بیشتری را جذب می‌کنید؛ اما اگر ببخشید، با قلبی گشاده باعث بازگشت دوچندان آن می‌شوید. با عشق ببخشید!

  1. روشن و واضح باشید.

بیشتر مردم پول را با باورهای محدودکننده خود پس می‌زنند مثل «پول بد است.» یا «افراد ثروتمند، شرور هستند.» این باورها حقیقت ندارند، آن‌ها را از ذهن خود پاک کنید تا پول به سمت شما سرازیر شود. روشن ساختن ذهن یکی از «ناگفته‌های راز» در قانون جذب است که باعث می‌شود این قانون همیشه و در هر شرایطی برای شما کار کند.

پس از همه این‌ها، این قصد و نیت آگاهانه شما نیست که در زندگی‌تان آشکار می‌شود بلکه باور و فکری است که در ناخودآگاه شماست. برای مثال وقتی شما ترک سیگار را در سال جدید هدف قرار می‌دهید، هفته آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ وقتی شما از هدف آگاهانه خود دست می‌کشید «ناخودآگاه» شما بر این باور است که شما نمی‌توانید آن را انجام دهید و شما مطابق با هدف خود نبوده‌اید؛ پس «روشن و واضح» نیستید.

به احتمال زیاد در ذهن ناخودآگاه شما باورهای محدودکننده‌ای درباره پول وجود دارد، مانند «پول پرآزار است»، «پول مشکلات را جذب خواهد کرد»، «پول من را فردی مغرور خواهد کرد»، «پول انسان را حریص می‌کند» و «افراد پولدار افاده‌ای هستند».

اگر شما هم، چنین عقاید محدودکننده‌ای را باور دارید، فکر می‌کنید بتوانید پول جذب کنید؟ درواقع شما پول نداشتن را جذب می‌کنید، زیرا باور ناخودآگاه شما (پول بد است)، نیت خودآگاه شما (من اکنون پول بیشتری را به زندگی خود جذب می‌کنم) را نفی می‌کند و کنار می‌زند.

من پول را جذب می‌کنم

بدیهی است وقتی شما این باورها و موانع پنهان را برای موفقیت خود روشن می‌سازید، موفقیت راهی جز رخ دادن ندارد و موانع از بین می‌روند. من در برنامه صوتی جدیدم «ناگفته‌های راز»، در مورد روشن بودن صحبت کرده‌ام؛ کاری که شما در حال حاضر می‌توانید انجام دهید. پرسش اصلی در مورد باورهایتان است. به یک کاوشگر تبدیل شوید و به دنبال باورهای محدودکننده جذب پول بروید. وقتی موانع درونی خود را از بین ببرید، پول بیشتری جذب خواهید کرد.

  1. وارد عمل شوید. من پول را جذب می‌کنم 

بسیاری از مردم می‌نشینند و منتظرند پول مقابل آن‌ها سبز شود! من به سحر و جادو اعتقاد دارم اما به نقش شما در فرایند جذب پول، بیشتر باور دارم! درواقع به انجام آنچه می‌تواند راه را برای شما هموار ‌کند، بیشتر معتقدم. مطابق ایده‌تان عمل کنید و ببینید که پول چگونه به‌سرعت برق و باد به طرفتان می‌آید. این‌ها کلمات مورد علاقه من هستند! اگر همین حالا وارد عمل نشوید، روزی ایده شما فاش شده و پول آن را فردی دیگر جذب خواهد کرد. حالا شما چه کار می‌توانید انجام دهید؟ حرکت به‌سمت ایجاد ایده‌ای برای جذب پول بیشتر، حرکت کنید. زمانی‌که به‌جای اقدام کردن، در تردیدهای خود گرفتار می‌شوید و هنوز به خوتان اطمینان ندارید، نشان می‌دهید که در مورد پول و حق خود برای جذب آن، روشن و واضح نیستید؛ پس همین حالا اقدام کنید و ثروتمند شوید.

  1. دلیل داشته باشید.

بسیاری از مردم پول را پس می‌زنند زیرا احساس می‌کنند شایستگی آن را ندارند. یکی از راه‌های اصلی حل این مشکل این است که پول را برای یک «هدف» بزرگ بخواهید؛ وقتی می‌کوشید حس درونی و ناخودآگاه خود را روشن کنید، هدفی بزرگ‌تر را برای کسب پول و ثروت تعیین کنید.

من نگرشی مثبت برای پایان دادن به خانه‌به‌دوشی در خود ایجاد کردم، به‌دست آوردن مبلغی هنگفت برای این دلیل، همه محدودیت‌های موفقیت را در من از بین برد. من سکه‌ای از نگرش مثبت خود دریافت نمی‌کنم، بلکه پول را از راه‌های دیگری جذب می‌کنم، مانند ارتباط‌ها و میلی که در خود ایجاد می‌کنم. به‌طور کلی، پول را برای دلیل بزرگ‌تری بخواهید، تا شخص خودتان؛ این راهی زیبا برای جذب بیشتر پول است، بدون این‌که آن را فقط برای خودتان بخواهید. تصور کنید زمانی‌که شما ثروتمندید، بهتر می‌توانید به خانواده، دوستان، جامعه و حتی جهان کمک کنید.

یکی از دلایل جذب بیشتر پول «مفید بودن» آن برای همه است؛ نه فقط خود شما. از خودتان بپرسید: «چرا می‌خواهم پول بیشتری جذب کنم؟!»

  1. پشتیبان داشته باشید.

یکی از عاقلانه‌ترین کارهایی که برای رسیدن به هر هدفی می‌توانید انجام دهید ایجاد یا پیوستن به یک گروه، با نبوغ فکری است.

من با همکاری بیل هیبلر کتاب «بپیوندید و ثروتمند شوید» را نوشته‌ام تا به شما یاد بدهم چگونه می‌توانید یک گروه پشتیبان ایجاد کنید. به‌طورکلی، در کنار افرادی باشید که انرژی و حس الهام‌بخش شما را بالا نگه می‌دارند. شما می‌توانید به‌تنهایی هم پیشرفت کنید اما وقتی پشتیبان دارید، پیمودن این مسیر آسان‌تر است. برنامه‌های صوتی، کتاب‌ها و دیگر ابزار آموزشی هم می‌تواند پشتیبان شما باشند. وقتی درگیری ذهنی دارید از کتاب‌ها و نوارهای آموزشی، الهام‌بخش کمک بگیرید تا انگیزه‌تان افزایش یابد. من کتاب‌ها و مطالب فراوانی در این زمینه ارائه داده‌ام، فقط به این دلیل است که برای موفقیت در هر مرحله از این مسیر، سرمایه‌گذاری کرده‌ام. من برنامه صوتی «ناگفته‌های راز» را برای کمک به درک عملی قانون جذب ارائه کرده‌ام و همه این‌ها پشتیبانی برای کمک به جذب پول بیشتر است.

  1. سپاسگزار باشید. من پول را جذب می‌کنم 

به‌خاطر پول و ثروت فعلی خود شکرگزار باشید؛ حتی اگر ثروت چندانی ندارید! خواهید دید که پول بیشتری جذب خواهید کرد. حس قدردانی سیگنالی می‌فرستد که برای شما چیزهای بیشتری برای شکرگزاری به ارمغان می‌آورد.

با آنچه در این لحظه می‌توانید برای آن سپاسگزار باشید، شروع کنید. من خانه‌ای نداشتم و درحالی‌که فقر را تجربه می‌کردم این تمرین را با سپاسگزاری برای داشتن یک مداد شروع کردم! وقتی من حس سپاسگزاری واقعی را تجربه کردم، حس و انرژی آن به زندگی‌ام منتقل شد و سپاسگزاری‌ام را بیشتر و بیشتر گسترش دادم. امروز موارد بسیار زیادی برای سپاسگزاری دارم؛ از خانه و ماشین گرفته تا کلکسیون گیتارم؛ اما همه این‌ها با یک مداد شروع شد. به اطراف نگاه کنید و از خود بپرسید: «همین الان برای چه چیزی سپاسگزارم؟» و سپس حس سپاسگزاری را تجربه کنید.

  1. آنچه را دوست دارید، انجام دهید.

هیچ حسی در کاری که از آن متنفرید، وجود ندارد! اگر در حال حاضر کاری را که انجام می‌دهید دوست ندارید راهی برای لذت بردن از آن بیابید. دنبال کردن آنچه نسبت به آن شور و اشتیاق دارید، بزرگ‌ترین راز جذب ثروت است. دانی داچ، دونالد ترامپ، بیل گیتس و بسیاری از افراد موفق دنیا هم بر این باورند که «شور و اشتیاق» در کنار مواردی که گفته شد، جواز استقلال مالی شماست. من در زندگی کاری خودم، وقتی برای شرکت‌هایی کار می‌کردم که کارم را دوست نداشم، راه‌هایی برای انجام آنچه دوست دارم، پیدا می‌کردم؛ برای مثال اولین کتابم را در ساعت ناهار در چنین شرکت‌هایی نوشتم. آخر هفته‌ها هم کتابم را می‌فروختم. با گذشت زمان، انجام دادن کار مورد علاقه‌ام تمام زندگی‌ام شد و امروز هر لحظه‌ از زندگی‌ام شگفت‌انگیز است. دوست دارید چه کاری انجام دهید؛ حتی اگر برای آن هزینه‌ای دریافت نکنید؟ این سرنخی برای آنچه باید انجام دهید است و البته یافتن راه‌هایی که باید صرف آن کنید.

شما می‌توانید با دوست داشتن، پول بیشتری جذب کنید.

درنهایت منتظر موفقیت باشید! انتظار این را داشته باشید که همین الان پول جذب کنید و بگویید: «تعجب می‌کنم این همه پول امروز چگونه به سمتم می‌آید؟!»

این امر مغز شما را نسبت به یافتن فرصت‌ها هوشیار نگه می‌دارد و شما پس از آن به اقدامی جسورانه دست می‌زنید.

فرزانه گلکار من پول را جذب می‌کنم 

در ادامه بخوانید:  من پول را جذب می‌کنم 

هدر رفتن فرصت ها

چگونه یک زن ثروتمند شویم

چگونه پولدار شویم 

ثروت آفرینی 

علت ورشکستگی

آیا پولدار بشم شادم ؟

تفاوت فقرا و ثروتمندان

لینیک های مرتبط:

روانشناسی خانواده  , روانشناسی مشاوره  , روانشناسی سکسولوژی , روانشناسی خشم 

روانشناسی جامعه  , روانشناسی ازدواج  ,  روانشناسی طلاق  , روانشناسی کودک 

روانشناسی رنگ  , روانشناسی موسیقی  , روانشناسی اعتیاد  , روانشناسی کنکور 

به من بگو چرا  , داستان های کوتاه روانشناسی  , روانشناسی نوجوان , تست روانشناسی

روانشناسی ورزش ,  تغذیه طبیعی  , مدیتیشن  ,گردشگری
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.