هفت سرمایه گذاری کوچک در عشق , روانشناسی ازدواج , دکتر باربارا دی آنجلیس , کارت تبریک ,

هفت سرمایه گذاری کوچک در عشق | دکتر باربارا دی آنجلیس

هفت سرمایه گذاری کوچک در عشق

دکتر باربارا دی آنجلیس 

هفت سرمایه گذاری کوچک در عشق , روانشناسی ازدواج , دکتر باربارا دی آنجلیس , کارت تبریک ,

هفت سرمایه گذاری کوچک در عشق که سود کلانی برای آقایان به ارمغان می آورددر سرتاسر این مقاله بارهاادعا کردم که زن ها براستی پرتوقع نیستند و به راحتی می توان آنها را خوشحال کرد.فقط باید بدانید که چکار کنید.

این را نیز بارها گفته ام که مردها تعجب خواهند کرد چنانچه بدانند تنها با اعمال بسیار ساده و پیش پا افتاده می توانند، زن زندگی خود را خوشحال کنند. هفت سرمایه گذاری کوچک در عشق چیست ؟ خب، مردان عزیز:می دانم که احتمالاً هنوز نیز این ادعای مرا باور ندارید.

 بخوانید : چگونه بفهمم مردی فقط برای رابطه‌ جنسی با من در ارتباطه

خب، شاید وقت آن رسیده است تا با صرافتی بیشتر از پیش با شما صحبت کنم و فهرستی از روش های ساده ای را که دل و جان زندگی تان را از عشق و محبت سرشار خواهد کرد به شما نشان دهم.

هفت سرمایه گذاری کوچک در عشق اینها همان خواسته های کوچکی هستند که زن ها همیشه از شما می خواهند برایشان انجام دهید. به شما اطمینان می دهم چنانچه این توصیه های کوچک را به کار ببندید، نتایجی خواهید گرفت که هرگز کوچک نخواهند بود!

مردان عزیز:خواهید دید که احتمالاً انجام برخی از اقلام این فهرست خیلی لذت بخش نخواهند بود. مثل:خریدن کارت پستال و دادن آن به نامزد یا همسرتان.

بخوانید : شوهرم من را برای چه چیز می خواهد ؟

این امکان وجود دارد که برخی اقلام دیگر حتی وحشتناک نیز به نظر آیند همچون به خرید رفتن با او و نظر دادن در باره ی لباس هایی که پرو می کند. در این دو مورد با شما همدردی می کنم.اما می خواهم به شما بگویم که سختی و عذاب موقعیت و کوچکی که ممکن است در حین انجام این کارها تجربه کنید در مقایسه با خوشحالی و رضایتی که از داشتن همسری شاد شاد شاد نصیب تان خواهد شد بسیار کوچک، کم اهمیت و قابل چشم پوشی خواهد بود.

ممکن است نزد خودتان فکر کنید: «آیا ممکن است فرستادن یک کارت، زندگی جنسی ما را بهتر کند ؟» پاسخ من در اینجا به شما این است که:«بله! بله! بله!.» به کار بستن توصیه های این فهرست شما را برای زن زندگی تان بسیار محبوب تر و غیرقابل چشم پوشی خواهد کرد.

بخوانید : آیا قصدش ازدواج است یا دنبال سرگرمی می گردد

هفت سرمایه گذاری کوچک در عشق ,   روانشناسی ازدواج  , دکتر باربارا دی آنجلیس ,  کارت تبریک ,

هفت سرمایه گذاری کوچک در عشق برای برداشت سودهای کلان:

۱- به مناسبت های مختلف به ما کارت تبریک بدهید.

۲- برایمان یادداشت بگذارید.

۳- در میان روز به ما تلفن بزنید.

۴- نزد دیگران از ما تعریف کنید.

۵- برای با ما بودن برنامه ریزی کنید.

۶- با ما به خرید بروید.

۷- ما را متعجب و غافلگیر کنید.

من این هفت توصیه راهفت سرمایه گذاری کوچک در عشق می نامم که سودهای کلانی برای مردها در پی خواهند داشت. تصور کنید مشاور مالی و اقتصادی شما به شما تلفن زده در حالی که بسیار هیجان زده است می گوید بهترین و مناسب ترین زمان برای سرمایه گذاری فرا رسیده است.

شما به او پنج هزار تومان می دهید و او در همان روز پنجاه میلیون تومان به شما برمی گرداند!فرض کنید مطمئن بودید که با شما شوخی نمی کند چه کار می کردید؟ البته که فوراً دست به کار می شدید. فوراً در ماشین تان می نشستید تا هر چه را که در چنته دارید خودتان برایش ببرید.

بخوانید : دوست یا نامزد ؟

خب، آیا متوجه منظورم شدید  از هفت سرمایه گذاری کوچک در عشق؟

سرمایه گذاری های احساسی و عاطفی، این سرمایه گذاری ها هرگز مستلزم صرف وقت یا انرژی زیادی نیستند. اما با وجود این تضمین می کنم که نتایج و سودهای کلانی را به شما برخواهند گرداند.اما این نتایج و سودها کدام هستند؟

*زنی که خلق وخوی بهتری دارد.

*زنی که آرام تر بوده کم تر عصبی باشد.

*زنی که شکایت نمی کند و نق نمی زند.

*زنی که همنشینی با او لذت بخش تر است.

*زنی که فکر می کند شما بهترین شوهر و مرد دنیا هستید.

*زنی که دوست دارد بیشتر با شما رابطه ی جنسی داشته باشد.

تذکری به زن های خانواده:هفت سرمایه گذاری کوچک در عشق

همیشه شکایت می کنید که نیاز دارید مرد زندگی تان کارهای کوچکی در حق شما انجام دهد تا خوشحال شوید. اما هنگامی که از شما می پرسد:

«مثلاً چه کاری ؟ » خودتان هم نمی دانید که چه بگویید. خب، پس از خواندن این فهرست، دیگر گیج و سردرگم نخواهید بود که چه بخواهید! فراموش نکنید هنگامی که این فهرست، را به نامزد یا همسر خود نشان می دهید، خواسته های شخصی خود را نیز به آن بیفزایید

هفت سرمایه گذاری کوچک در عشق , روانشناسی ازدواج , دکتر باربارا دی آنجلیس , کارت تبریک ,

بخوانید : چگونه شریک ازدواج انتخاب کنم ؟

آنچه زن ها دوست دارند مردها بدانند:

تعهد واقعی یک حلقه ی ازدواج ، عقدنامه یا سند ازدواج یا سال هایی نیست که با یکدیگر زندگی کرده اید.بلکه رفتار شماست در یک یک روزهای زندگی تان، با فردی که دوستش دارید.

متوجه شده ام که مردها اغلب به تعهد به عنوان یکی موضع درونی یا یک تصمیم قلبی می نگرندـ بدین معنا که در قلب خود پای بند زنی باشند یا پای بند باشند که از او و خانواده شان حمایت و مراقبت کنند.یا…این در حالی است که زن ها که ابرازگر و خلاق هستند هر روزه به دنبال نشانه هایی دال بر تعهد و پای بندی همسرشان به آن ها و زندگی خانوادگی شان می گردند و از این نشانه ها به عنوان مدرکی دال بر عشق و محبت شوهرشان و نیز محبوبیت خود استفاده می کنند.

تعهد واقعی موقعیتی ایستا و ثابت (استاتیک)نیست.بلکه رفتاری است که در لحظه لحظه ی زندگی پیشه ی خود می سازید.هربار که عشق خود را ابراز می کنید،تعهد و پای بندی درونی خود را نشان داده اید.هربار که از خود می پرسید:«چگونه می توانم دل و جان همسر خود را سیراب سازم؟»این تعهد درونی را در خود تقویت و تحکیم کرده اید.هرچه این تعهد درونی به واسطه ی ابراز عشق و محبت های شما رشد می کند و مستحکم تر می شود،شما و نامزد/همسرتان احساس ارتباط و صمیمیت بیشتری را نسبت به یکدیگر در خود احساس خواهید کرد.

نتیجه این که:عشق بازی فقط دراتاق خواب نیست که به وقوع می پیوندد. هر بار که انتخاب می کنید به همسرتان توجه کنید، از او قدردانی کنید و با مهربانی او را لمس کنید و نوازش دهید به او عشق ورزیده اید.با این توصیف، عشق بازی واقعی همیشه از قلب شما آغاز می گردد.شاید گاهی اوقات به بستر منجر شود و شاید نشود.اما هر بار که قلب معشوق تان را سیراب می سازید عشق بیشتری را برای هر دوی تان خریداری کرده اید و این همان چیزی است که از شما به معنای واقعی کلمه یک «معشوق» واقعی می سازد.

بخوانید: پاسخ به نه سوال در مورد ازدواج

آنچه زن ها دوست دارند مردها درباره ی ارتباط و روابط بدانند: هفت سرمایه گذاری کوچک در عشق

هیچ چیز ناراحت کننده تر و عذاب آورتر از این نیست که در برابر فردی که بیش از هر کس دیگری در این دنیا دوستش دارید نشسته باشید و ناگهان دریابید که نمی توانید بدون تنش، ناراحتی، اوقات تلخی یا عصبانیت با او حرف بزنید.چنانچه تا به حال عاشق شده اید، حتماً با این احساس آشنا هستید: از خودتان می پرسید:«چرا باید اینقدر سخت باشد؟ اگر این قدر همدیگر را دوست داریم پس چرا نمی توانیم یکدیگر را درک کنیم؟»

سی سال گذشته ی زندگی خود را صرف یافتن پاسخ و پرسش فوق نموده ام. حقیقت آن است که عاشق شدن، همبستر شدن و رابطه ی جنسی برقرار کردن و به یک خانه نقل مکان کردن همه و همه بسیار ساده هستند.این درحالی است که ایجاد تفاهم، هماهنگی، هارمونی و همدلی مستمر و مداوم مستلزم تحمل سختی ها و دشواری های بسیار است.بسیاری از مشکلات، درگیری ها، اختلاف سلیقه ها، تضادها و نزاع های خانوادگی ناشی از آن هستند که زوج ها هنوز به درستی نمی دانند چگونه به نحوی مؤثر با یکدیگر حرف بزنند.ما همگی سخت تلاش می کنیم اما بیشتر وقت ها موفق نمی شویم.پس حیران می مانیم که آیا زمانی خواهد رسید یا اصولاً امکان آن وجود دارد که مردها و زن ها زبان یکدیگر را بیاموزند یا خیر.

منبع: کتاب رازهایی درباره زنان که هر مردی باید آن ها را بداند نوشته باربارا دی آنجلیس

بخوانید ازدواج ایده ال چه ازدواجی است ؟

در ادامه بخوانید

سلامت جنسی

ده نکته مفید برای اولین رابطه جنسي

دانش شما از سكس چقدر است

ترس از اولین نزدیکی شاید یکی از ترس های شایع بین زنان باشد‎
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.