پیشرفت شخصی و موفقیت , دکتر علی شمیسا , پادکست صوتی

پیشرفت شخصی و موفقیت | دکتر علی شمیسا | پادکست صوتی

پیشرفت شخصی و موفقیت

 

روان‌شناسی به زبان ساده برای همه
قسمت ششم: پیشرفت شخصی و موفقیت
نویسنده و روان‌درمانگر: دکتر علی شمیسا

 

 

پیشرفت شخصی و موفقیت

پیشرفت شخصی و موفقیت به خود فرد بستگی دارد نه به سن و سال 

تا زمانی که شخصیت خود را تغییر ندهید، همان چیزهایی که دارید را خواهید داشت. ما معمولا خودمان را به یکی از این دلایل تغییر میدهیم: الهام بخشی یا ناامیدی. پیشرفت شخصی و موفقیت خب، هدف الهام بخشی است برای پیشرفت شخصی و موفقیت باید  بر روی اهمیت مسئولیت پذیری در مورد ارتقای شخصی تاکید داشت

برای داشتنپیشرفت شخصی و موفقیت در زندگی خود باید موانع را از سر راه بر داریم

دکتر علی شمیسا 

نویسنده ،روانشناس،مشاور ازدواج،مشاور خانواده و اختلافات زناشویی،مشاوره کودک و نوجوان ، روانشناسی خانواده , روانشناسی ازدواج , روانشناسی  کودک, مدرس و درمانگر تحلیل رفتار متقابل(TA)، مدیر مرکز خدمات خانواده روان شناسی جامعه،نویسنده کتاب های چون بازی های روانی مردم،تازه به دوران رسیده ها،فرزند پروری ،تقویت حافظه، نوازش ،الفبای تغییر،خودشناسی،،خاطره درمانی،خشم درمانی،صمیمیت جنسی، سکسولوژی ،مهارتهای زندگی،شخصیت شناسی،اعتماد به نفس،درمان افسردگی و اضطراب،ثروت آفرینی،موفقیت،نبوغ مالی،درمان خجالت،کودک درون،شناخت درمانی،روانکاوی،شادکامی،راز،نسل نواندیش،نظریه انتخاب،هیپنوتیزم، کارگاه های روانشناسی،مشاوره شغلی،مشاوره تحصیلی، sex ، خودارضایی ،هلاکویی،بهمن خواه،حورایی،مظاهری، آذرتاش ،عباس کیامنش،مسعود لعلی،وسواس،اسکیزوفرنی،پارانویید،کودک درونت را بشناس!

دانلود

بعضی افراد شب و روز کار می کنند، اما هیچ موفقیتی نصیبشان نمی شود. نه وضعیت مالی‌شان بهتر می شود و نه به دانششان افزوده می شود؛ اما چطور می توانیم فردی موفق باشیم و به بیشترین بهره وری دست یابیم؟ با یوکن همراه باشید.

گاهی به گوش مان می رسد فلانی در شغل خود ترفیع گرفته یا خودرو و خانه‌ای گران قیمت خریده است؛ از خودمان می‌پرسیم چرا ما هیچ پیشرفتی نداریم و تغییری در زندگی‌مان حاصل نمی شود؟

اگر شما هم چنین زندگی‌ای دارید، لازم است برنامه ریزی و قوانین زندگی‌تان را تغییر دهید. خیلی از افراد موفق دنیا از یک قانون ۵ ساعته استفاده می کنند که زندگی آن‌ها را به پیشرفت رسانده است؛ از جمله این افراد موفق می توان به بیل گیتس، اپرا وینفری و مارک زاکربرگ اشاره کرد.

برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی و دست یابی به موفقیت و پیشرفت، همواره در حال یادگیری باشید. حتی وقتی که سرتان شلوغ است و کارهای روزانه‌تان را به سختی انجام می دهید، باز هم یادگیری را رها نکنید. بهتر است ۵ ساعت در هفته را به یادگیری اختصاص دهید. پس در ۵ روز کاری، روزی یک ساعت به یادگیری بپردازید. در این زمان تمام حواس خود را جمع کنید و نگذارید چیزی تمرکزتان را از بین ببرد. یادگیری باعث جوان شدن مغز می شود و با این کار به پیشرفت بیشتری خواهید رسید.

 

 مطالب پیشنهادی ما به شما از دکتر علی شمیسا :

 نوازش در زندگی زناشویی | به همسرم چه بگویم؟

کودک درونت را بشناس! 

چرا زنان از شوهر خود ناراضی هستند
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.